2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

soylemedım ama anladı ..yok oyle vurmaz fılan da kuzum ne cok sevıyordu onları hem gozumun onundeydı de ıyı oluyordu ama olmadı ıste

belkı de cnım ama kızımı ozledım ya kocam da 1 de gelecektı saat 5 oldu hala yok dıyor daha var bıraz daha

guya ben masalın yanına gıdıcektım ıkı kere bakacaktım evıme gecıp yememgımı yapacaktım sonra onu alacaktım puf

Böylelerini ibreti alem için Taksim Meydanı'nda sallandırcaksın bak bakalım bir daha yapıyorlar mı?

bı de bana surakt asıyor bı gorsenız ondan aldıgım ıcın bıraz once gelmıs napıyon cart curt dıyor dengesız

gunaydın hepınızee ..

dengesız ya sımdı geldı napıyon cart curt ama sımdı cok ozluyorum kızımı ama en azından ıcım rahat

Günaydın kızlar,

Nasılsınız?

Ben doktor test koşturup duruyorum bugün de biyopsi var. Umarım birşey çıkmaz inşallah. Doktor durumu netleştirene kadar bebeği askıya alın dedi bize. Napalım böylesi hayırlısıymış.

Bende böyle sizde ne var ne yok.

gunaydın cnım

gecmı olsun ne bıyopsı sı ..?

anladım canım gecmıs olsun

ben ıyıyım beklıyorum dukkanda kızımda ııydır ınsallah bıraktım geldım ıste

daha mınıgı soruyorsan hıc haberım yok

Sağol canım benim. MAsal'ı sormuştum bir ara gene fotoğraf koyarsan bakarım prensese. Daha mink için gitmedin mi hala doktora?

masal ıyı cok ıyı sukur hastalıgını atlattı

bırazdan fotograf koyacaktım zaten cnım :) dogum gunu fotosu

bı kere gıttım ogrendıgımde onda da 6 haftalıktı daha da gıtmedım pazartesı gıdecegım artık yazık ya ona da

geçmiş olsun bgacım hayırlısı canım geç olsunda güç olmasın canım.

günaydın hanımlar nasılsınız?Biz iyiyiz çok şükür.
ayşegülcüm maşallah canım çok tatlı masal hanım evet babaya çok benziyor ama sende çok güzel bi annesin canım
doğum gününüz kutlu olsun canım nice mutlu yıllara olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…