2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ayşegül maşallah yazını görmede babasına benzettim. Maşallah Ayşegül nice senelere.

Sende çok güzelsin her zamanki gibi. Birde sende benim gibi kırmızı hastasısın anlaşılan bende çok severim kırmızıyı

HOŞGELDIN BENDE EN SON GELMİŞTİM AMA BENDE kaynaştımm hemncecık kızlar cok sıcak kanlılarr:KK66::KK66:

Hoş bulduk:)

Sevindim.Ben sitede de yeni sayılırım pek tanımıyorum kimseyi.Çok fazlada girmiyorum.Çalışıyorum birazdan mesai biter.Oğluma koşacağım hemen yarın doğum gunu 3ü bitiyor.:KK55:

Sevindim sitede de yeni sayılırım oyzüden pek kimseyi tanımıyorum herkeste bir muhabbet:nazar:

Çok güzel ya.

Çalışıyorum birazdan mesai bitecek,Eve yolculuk oğluma koşacağım yarın 3 yası bitiuor.Hatta bu gece:KK55:

Sevindim.Ben sitede de yeni sayılırım pek tanımıyorum kimseyi.Çok fazlada girmiyorum.Çalışıyorum birazdan mesai biter.Oğluma koşacağım hemen yarın doğum gunu 3ü bitiyor.:KK55:

Doğumgününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara olsun canım oğullarımız aynı yaştalar benim oğlumda 6 kasımda 3 yaşını bitirdi.

Ay şimdi gördüm yazdıklarınız teşekkür ederim.
Ay evet her sabah kv bebek yok mu diye diye hemen oldu.4,5 aylıkken.İstanbuldayım.Çalışıyorum muhasebe.Benim mesleğim değil ama basladık bakalım.
28 yasındayım:KK68:
Bugun yarım gün geliyorum işe.

Ay şimdi gördüm yazdıklarınız teşekkür ederim.
Ay evet her sabah kv bebek yok mu diye diye hemen oldu.4,5 aylıkken.İstanbuldayım.Çalışıyorum muhasebe.Benim mesleğim değil ama basladık bakalım.
28 yasındayım:KK68:
Bugun yarım gün geliyorum işe.

gunaydın kımse yok bugun

neslıhan ben gelene kadar gıtmıssındır sen de :)

kv ıle bırlıkte mı oturuyorsun bıze de cok soyledıler ama 3 yıllık evlıyken yaptık sonra hıc ara vermeden ıkıncı oldu :)

gunaydın kızlar hatta tunaydın

nasılsınız

ıncım sonuclar guzel ıckmıs sevındım

derfat dusunuyor musun ınsallah hemen olur

bbga sdenetım ıyı gecmıs sukur

ben bılgısayarı dukkana geıtrdım artık sık sık gorusuruz

masalı da burada kı bakıcıdan aldık gozumun onundeydı cocugum ama evde kotu davraıyormus malesef komsulardan duyduk o kadar uzuldum kı

yan komsum ıs arıyordu dedım bakar mısın o da dedı bakarım bugun bıraktım geldım

cok uzugunum cok ozledım telde konustum anne anne dıyor gozlerım doldu

ınsallah ıyıdır sımdı aramıyordur benı

esım gelsın hemen gıdecegım eve kurban olurum calısan anneler ne zorlanıyordur ya alısırız elbet

Sağol canım.
Ne insanlar var ya, insan el kadar çocuğa öyle davranır mı :KK22:
İyi yapmışsın almakla. Allah merhamet versin böylelerine...

bend ebugn oglumu yanmda getyrdım ofıste ıs yoktu kımsede yok bugn atesı vr dusuremıyorum napım kımseye bırkmdm burda ben bakıyrm aksm cıksta tekrar hast goturcemmm

sumakcım nasıl kotu davranıyormus yaa:KK43:

Geçmiş olsun canım. İyileşti mi?

Günaydın kızlar,

Nasılsınız?

Ben doktor test koşturup duruyorum bugün de biyopsi var. Umarım birşey çıkmaz inşallah. Doktor durumu netleştirene kadar bebeği askıya alın dedi bize. Napalım böylesi hayırlısıymış.

Bende böyle sizde ne var ne yok.

Geçmiş olsun güzelim. 1 haftada mı çıkıyor sonuçlar? İnş tertemiz çıkar.

Maşallah size :nazar:
Masal Hanım'ın doğum günü kutlu olsun :KK16:

19,10,2008 geliniyim desem:KK42:

Herkes tanışmış kaynaşmış ben geç kaldım galiba:KK14::KK14::KK14:

Hoşgeldin Neslihan. Allah bağışlasın oğlunu. Nice senelere olsun :) Erkenden anne olmuşsun ne güzel :KK31:

Selam ıncı nasılsın

Selam Sumak. İyiyim şükür sen nasılsın?

dukkan evıme cok yakın degıl yuruyerek 20 dk arabayla gıdıp gelıyorum masalda laıstı alıstı zıllı

alısmasa ne olacak allahtan kadın gozu gıbı bakıyor

X