2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

sağol canım evet baktım şimdi ama ben becerebilirmiyimki incim bu hesaplama işlerinden hiç anlamıyorum ama bu ay olursam bundan sonra her ay tarihleri bi kenara not edip dra gitcem heray korunduğumuz halde hamilemiyim diye endişe içinde oluyorum hep

Neden yapamayasın canım. Tabi önce doktora muayene olmakta fayda var, özellikle adet konusunu konuşmalısın. Bence hamile değilsen detaylı bir muayene ol, smear yaptır. Doğum kontrol hapı kullanıyorsan onu bıraktıktan sonra az da olsa zaman da alabilir düzene girmen.

Neden yapamayasın canım. Tabi önce doktora muayene olmakta fayda var, özellikle adet konusunu konuşmalısın. Bence hamile değilsen detaylı bir muayene ol, smear yaptır. Doğum kontrol hapı kullanıyorsan onu bıraktıktan sonra az da olsa zaman da alabilir düzene girmen.

evet canım adet konusunu biran önce konusmalıyım.Doğum kontrol hapı kullanmadım hiç canım kondomla korunuyoruz.Ben en iyisi dra gidip iyice bi muayne olmalıyım.

Deryacım ben kalkıyorum. En kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inş. Kendine iyi bak. Çağan'ı ve seni öpüyorum :KK16:

Zamanla her şey rayına oturur inş. İçini ferah tut.

Kızlar merhaba, sonuçlarım temiz çıktı çok şükür. 3 hafta sonra kontrole gideceğim inş onda da temiz çıkar.

İncicim gözün aydın geçmiş olsun tekrar.

sumakcım hayırlısı olsun güzelim kendini üzme belkide böylesi daha iyi olacaktır..
Kızlar bu arada sanırım bende artık ikinciyi düşünüyorum bu aralar çok fazla istek var içimde

HAdi bakalım belkim minik bir ayşcik gelir Çağan'nın yanına

Sağol canım.

Günaydın herkese, hayırlı sabahlar ve cumalar :KK16:

Günaydın sizlere de hayırlı cumalar

Denetim nasıl geçiyor?

Bitti ama bende bittim bugün bulguları açıklayacaklar biraz korkmuyor değilim. Midemde kelebekler uçuşuyor sankim.

Bizde birşey çıkmadı ama diğer yeler döküldü ee tabii o da bizden biliniyor. Bakalım hayırlısı

Günaydın sizlere de hayırlı cumalar

Bitti ama bende bittim bugün bulguları açıklayacaklar biraz korkmuyor değilim. Midemde kelebekler uçuşuyor sankim.

Bizde birşey çıkmadı ama diğer yeler döküldü ee tabii o da bizden biliniyor. Bakalım hayırlısı

Hadi geçmiş olsun. İnş olumlu yönde açıklanır her şey.

gunaydın kızlar hatta tunaydın

nasılsınız

ıncım sonuclar guzel ıckmıs sevındım

derfat dusunuyor musun ınsallah hemen olur

bbga sdenetım ıyı gecmıs sukur

ben bılgısayarı dukkana geıtrdım artık sık sık gorusuruz

masalı da burada kı bakıcıdan aldık gozumun onundeydı cocugum ama evde kotu davraıyormus malesef komsulardan duyduk o kadar uzuldum kı

yan komsum ıs arıyordu dedım bakar mısın o da dedı bakarım bugun bıraktım geldım

cok uzugunum cok ozledım telde konustum anne anne dıyor gozlerım doldu

ınsallah ıyıdır sımdı aramıyordur benı

esım gelsın hemen gıdecegım eve kurban olurum calısan anneler ne zorlanıyordur ya alısırız elbet

nasılsınız

masalı da burada kı bakıcıdan aldık gozumun onundeydı cocugum ama evde kotu davraıyormus malesef komsulardan duyduk o kadar uzuldum kı

yan komsum ıs arıyordu dedım bakar mısın o da dedı bakarım bugun bıraktım geldım

esım gelsın hemen gıdecegım eve kurban olurum calısan anneler ne zorlanıyordur ya alısırız elbet

bend ebugn oglumu yanmda getyrdım ofıste ıs yoktu kımsede yok bugn atesı vr dusuremıyorum napım kımseye bırkmdm burda ben bakıyrm aksm cıksta tekrar hast goturcemmm

sumakcım nasıl kotu davranıyormus yaa:KK43:

bend ebugn oglumu yanmda getyrdım ofıste ıs yoktu kımsede yok bugn atesı vr dusuremıyorum napım kımseye bırkmdm burda ben bakıyrm aksm cıksta tekrar hast goturcemmm

nasıl dayanıyorsun gunesım ya ben sureklı fotolarına bakıyorım bıraz once aradım anne anne dıye odaları dolasıyormus

gelen bı komsu olmus ona anne dıyormus

sonra laısır fılan dedı kadın bakalım

bızım de oksurugumuz yok balgam var ya doktor asist verdı oksursun dıye oksurmuyor hla ıyılesemedı kuzum

Sumak senin sürekli girmen burayı daha da hareketlendirecektir.

Kötü davranmak nasıl yani? El kadar çocuk o ya.

ya dur yapma gel gıt ne bıleyım otur kalkma cocoukları desen oyle bagırıyorlarmıs yanımızda boyle nasıl sevıyorlardı ama kapılar arkasında baskaymıs bı de sıgara ıcıyormus bana ıcmıyorum demıstı o yuzden belkı de hasta oldu kuzum

:KK50:

nasılsınız

Bu ay olmadı canım regl oldum bakalım hayırlısı.Ayy sumakcım çok kötü oldum nasıl kötü davranır söyleseydin yüzüne ya.Kıyamam bişeyi yok demi baksaydın vücuduna filan.Kimseye güven yok canım.

Geçmiş olsun güneşim daha iyileşemedimi yavrum?Boğazlarındamı acaba sorun?Eğer boğazlarında varsa antibiyotik kullanmadan geçmiyo canım biran önce götür dra.

X