2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

cok sevındım ne zamandır ıstıyorlardı dımı o geldıgınde oyle dmeıstı cunku hayırlsı olsun hatırlarsa benım adıma da kutla tebrık et :9

Evet canım 1 seneyi aşkın deniyorlardı. Zamanlama süper oldu yalnız öğretmen olduğu için :) Söylerim tabi

merhaba nasılsınız kızlar
Kızlar eltim hamileymiş, bugün öğrendik onlarla birlikte
Çok sevindim, sağ salim kucağına almak nasip olur inş.

hayırlısı ile kucağına alsın inşallah canım.ne güzel yine görüşüceksiniz ayşegülle biz burda görüşemedik hiç ama

slm hanımlar nasılsınız?bende,oğlumda iyiyiz çok şükür çağan uyuyor,eşimide işe gönderdim bende iş yapacağım bi bakayım dedim .
incicim şimdiden ALLAH analı babalı büyütsün .sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim darısı senin ve bgacıma olsun sizinde güzel haberlerinizi alırız inş ..

merhaba kızlar nasılsınız. 2-3 saat önce annemi gönderdim sivasa kuzenimin yemin töreni için hayırlısı ile gelir inş.bga hemde yakınız sen bahçelivler .hülya avcılar.ben büyükçekmece pes diyorum valla yakınız

Sorma Sibel ya aynı bölgede otuyoruz ama görüşemedik. Pes diyorum bize.

Nasılsın?

iyiyim canım yemek yaptım ilayda ile uğraşıyorum bu ara dakikada bir diş fırçalıyoz yeni huyumuz uğraşımız :)

iyiyim canım yemek yaptım ilayda ile uğraşıyorum bu ara dakikada bir diş fırçalıyoz yeni huyumuz uğraşımız :)

:) aslında çok tatlılar ama işte böyle hep içe içe fazla samimi olunca :) bazen ipler kopuyor .senin işlerin nasıl canım tatilin varmı daha kullana bilceğin.

:) aslında çok tatlılar ama işte böyle hep içe içe fazla samimi olunca :) bazen ipler kopuyor .senin işlerin nasıl canım tatilin varmı daha kullana bilceğin.

Ben yoğunum Sibel ya.

Daha izin çook bende yeterki izin versinler yeter ki biryerlere gidecek para olsun. Ama şu anda iki hakkımı da kullandım onun için bakalaım belki eylül de.

Çocuk felan olursa 2013 te doğacak 2012-2013 iznimi toptan alıp çocuğumla bir ay daha geçiririm diyorum olmassa 2012 sonuna kadar bitiricem bütün iznmimi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…