2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

derya sus ilaydayı duydun dimi gördüğü yılbaşı şapkasıymış verdim durdu ben bile zor aldım nasıl gördüyse dedim odana duymuyum sesini bağırıyor bile tekrar

şapkayı alan ilayda düdükte istiyorum diye ağlıyor sanırım 6 ay önce yılbaşı kutlucaz yanlız o dediğinden evde yok bu demek çıldırmaya az kaldı doktorum nerdee

şapkayı alan ilayda düdükte istiyorum diye ağlıyor sanırım 6 ay önce yılbaşı kutlucaz yanlız o dediğinden evde yok bu demek çıldırmaya az kaldı doktorum nerdee

çıldırma sibelcim ben çağanı banyo yaptırdım sütünü içirdim ve sütünü içerken kucağımda uyuyakaldı ama çok yorulmuşum dinleniyorum eşim gelene kadarr

ilaydada erken uyudu zaten sabah erken kalkınca çok ağlıyor o gün bittim yani.artık sabah 7 yi geçmez sanırım kalkması yine erken uyumaları bazen iyi oluyor allah günah yazmasın kafa dinliyoruz keyif yapıyoruz :)))

al canım sen büyüt büyüyünce alırım sendenn

Virmem bir daha virmem

valla öyle cnm bugün anneme diyorum çalışınca part time iş bulsam keşke bunca yaptıklarına rağmen ondan uzak kalmak istemiyorum ama bazen çok bunalıyorummm

Aslında artık çalışabilirsin onu dakreşe verirsin hem sosyalleşir kreşte

Çıldırma çıldırma

Sibel şikayet etmeeeee sopayla kovalicam artıkın sizi

günaydın nasılsınız kızlar.bga tamam canım şikayet etmicem daha hülya hiç görünmüyon canım nerelerdesin.ayşegülde pek uğrayamıyor .nissam zaten unuttu bizi derya sen ne yaptın cnm 2.gününüz tuvalet olayında umarım daha iyi geçer bugün.

Son düzenleme:
Etme şikayet Sibel Allah'ın gücüne gider.

Bak sağlıklı fıkır fıkır bir kızın var büyüdükçe uslanır.

Kreşe vermeyi düşünmüyor musun?

haklısın cnm cidden allahın gücüne gidicek allah af etsin büyüyp uslancak.canım aslında geçen günlerde çok iyi bir iş buldum arkadaşı ücretide iyiydi ama annem şimdi yaz gidicek yerlerim var dedi hemde az büyüsün dedi oyüzden işe giremedim çünkü maaş ım çok yüksek rakamlarda olmucak tam gün veremem ama yarım mutlak vericem seneye eylülde anaokuluna gidicek ilayda devlette sanırım ozamana kadar daha evdeyim annemde öyle dedi bende diyorum hadi oda yaşlı kadın sıkılmasın ilaydada büyürü iyice evdeyim şimdilik yani.

slm hanımlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür her zamanki gibi çağanı öğlen uykusuna yatırdım eşimi işe gönderdimm bende hoppppppp buraya geldim msnim açılmıyor sinir oldum ..
sibelcim akşam bez bağladım gece uyanmayı gözüm yemedi sabahta kakasını yapacak diye bez bağladım uyanınca devam edicem artık wcye götürmeye çok tembelim napayım..
bgacım şikayet etmiyoruz aslında canları sağolsunda bazen çok yoruyorlar bizi beyin kalmıyor insanda o anlara denk gelincede buraya yazıyoruz iştee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…