2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın kızlar,havamda aşk kokusu var nazar değmesin,herkese güzel aşklar diliyorum

Günaydın Vefa,

Havada aşk kokusu var desene.

Maşallah nazar değmesin.

kızlar merhaba geçen yazdım yazdım gitmedi pc virüs almış bir dahada girmedim nasılsınız hepiniz iyisiniz umarım kandiliniz mubarek olsun kızlar öpüyorum hepinizi

Hoşgeldin Sibel,

Seninde kandilin mübarek olsun. Sık sık uğramaya çalılş.

ayy yirim senin o cilvenidaha yeni geldim gördüm yazdığını canım bu aralar evde olmuyorum...

Çok geziyosun bu aralar msne de gelmiyon zaten.

Günaydın kızlar,

Hepinize iyi haftalar,

Geçmiş kandiliniz mübarek olsun. Dualarınız kabul olsun.

Cumartesi evimi topladım sonra anneme gittik eşimle. Dün bütün gün de evde çalıştım. YOğunum felan ama seviyorum ben yaptığım işi.Sanırım bu yoğunluk yıl sonuna kadar da devam edecek.

Dün birde koşu bandı aldık bana. Biraz fazla kilo almışımd

Hamile kalana kadar ne verirsem kardır.

evet kız bugünde yokum evde arkadasım tlf etti bugün izinliymiş kırşehirden annesi gelmiş çaya çağırıyo çağan uyansın oraya gitcem gelincede üst komşum doğum yapmış ona çıkıcam yani yine gezmedeyim

merhaba bgacım sağol seninde geçmiş kandilin mübarek olsun canım..
iyi yapmışsın canım ev temizliği hiç bitmiyor yap yap göze gözükmüyor ..koşu bandın hayırlı olsun canım bende düşünüyorum bende çok kilo almışım çünkü.

slm kızlarr sinirlerim çok bozuk belki anlatınca güleceksiniz bana ama benim moralim bozuldu işte geçen gün çağanın saçını kestirmişt eşim yamuk kesmişler beğenmedim bugün götür tekrar toplat dedim gitti geldk ne göreyim çocuğun saçını 3 e vurdurmuş sinirlerim bozuldu ağladım çünkü nefret ediyorum o saç şeklinden ve şimdiye kadar sevmiyorum asla yaptırmam sakın böyle bişeyi yaptırma dediğim halde yaptırmış konuşmuyorum şimdi tartıştık işe giderkende yollamadım küs gitti..

canım benim size benzer durumu bizde yaşadık,bizim oğlan kuaförden korkuyo diye eşim makine almış ben kesicem diye.allahım hayatında hiç saç kesmemiş hadi bişey demiyeyim dedim,banyoya girdik çocuk çok korkmadı ama benim eşimin elinin uyuşukluğundan oglan sıkıldı kestirmek istemedi yamuk yumuk kesti çocuk çok kötü oldu ya agladım resmen bende üstümüz başımız saç nekadar örtü sersemde heryer kıl oldu yaptığım temizligemi yanayım oğlumun güzel saçlarını mahfedişinemi...albenden de bukadar,canım ya bizde kavga etmiştik.

merhaba arkadaşlar nasılsınız
canm valla çok iyi yapmışsınız bende bol balık etli hamile kaldım ve şuan hala balina etliyim:) valla ne kadar az olursa okadar iyi hamileyken kilon

deryacım tahmin ediyorum arkadaşım ama olsun kökü onda uzar bunun için huzurnuz bozulmasın ben okadar çok şey yaşadımki inan bunlar için huzur bozulmasın üzülüyorum valla okuyunca seni anlıyorum kesin bende olsam şoka girer ve çıkmazdım istemedğim saç tipinin çocuğumda ama olan olmuş artık canım.

bu erkekler hepmi aynı yaaaa

evet sibelcim şok oldum ama olmuş olan yok zaten daha fazla trip yapsam nolcakki barıştık bi sorun yok ama çağanı görünce sinirleniyorum eşime..canım çok haklısın benim kızkardeşmde boşanıyor mahkemeye verildi sibel benimde sana bi kaç sorum vardı özelden sorarım olmazsa boşanma davası ile ilgili canım..

canım burdanda özeldende olur sen nasıl rahat edersen ama üzüldüm sebebi neden hani geçen sene evlenmişti yanlışmı hatırlıyorum o kardeşinmi canım umutmu yok mu barışmaları için.

canım burdanda özeldende olur sen nasıl rahat edersen ama üzüldüm sebebi neden hani geçen sene evlenmişti yanlışmı hatırlıyorum o kardeşinmi canım umutmu yok mu barışmaları için.

yok canım burdan yazamamda tlfdanda sorabilirim evet canım o kardeşim umut yok canım onlarınki normal bi evlilik değildi o yüzden barışmalarıda mümkün değil çok uzun hikaye sibelcim

kızlar günaydın oğlum hasta oldu geceden beri istifar ediyo hiç bişeyde yemiyo doğru dürüst ,sabah ohalde babannesine götürdüm bıraktım işe geldim,içim çok huzursuz yavrum bezgin bitkin bi haldeydi.iştende izin alamıyorum bugünü nasıl bitireceğim bilmiyorum((

buradayım canım nasılsın şekerim

Ben iyiyim sen nasılsın

Yoktun dün ya da denk gelmedik.

Valla bilmiyorum hamile kalana kadar kilo verebilir miyim de en azından hamileyken de yürürüm daha az alırım.

Zaten ilk 3 ay rahat veririm heralde değil mi Sibel? Hamileyken felan yürüyüşün olmusuz etkisi var mı?

Geçmiş olsun Vefa.

Allah sabır versin.

Maalsef biz çalışan kadınların kaderi bu.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…