2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Allah yardımcın olsun. Diyorumya bakalım biz ne görcez. Biz aynı mahalledeyiz.

Diyorumya ben yaptım diye.

Yapma diyor senden iş isteyen yok diyor.

Siz bayağı yakınmışsınız

Hemen savunmaya geçiyorlar. Oldu de sen de yapmayayım. Çamaşır da yıkamayayım ütü de yapmayayım yemek de yapmayayım etrafı da toplamayayım.

Siz bayağı yakınmışsınız

Hemen savunmaya geçiyorlar. Oldu de sen de yapmayayım. Çamaşır da yıkamayayım ütü de yapmayayım yemek de yapmayayım etrafı da toplamayayım.

Yapma der İnci

Sonra bıdıbıdıcı kadın oluyorsun. Onun için kendim yapıyorum ya.

İşte bir ucundan tutan yok evde bir ucundan tutan yok kaldıramıyorum artık zaten.

Anası ömrnce gezmiş arkasından şimdi aynısını benden bekliyor suyu bile benden istiyor artık kaldıramıyorum zaten. Ailesinden ne gördüyse işte. Çocuğum olursa ben öyle yetiştirmicem gittikçe babasına benzeiyor eşim. Huyu suyu. BAzen pişman oluyorum evlendiğime.

Ay yapma böyle.
Aslında 1-2 hafta bir şey yapmayacaksın görsün neler olduğunu.

Siz bayağı yakınmışsınız

Ay yapma böyle.
Aslında 1-2 hafta bir şey yapmayacaksın görsün neler olduğunu.

Duramamki

Yapmasam da birşey değişmez bence İnci.

Diyorumya ailesinde ne gördüyse o nasıl yetişirse o .Gittikçe de öyle oluyor.Böylece kaynanama olan hırsım bir kat daha artıyor. Çocuk olmasından korkum da o ya ozaman böyle olursa sen düşünsene halimi.

slm kızlarr ben geldim nasılsınız?ben iyiyim çok şükür biraz uykusuzum çağan gece 12 gibi bi uyandı sabaha karşı uyudu benide uyutmadı şimdi uyuyoo bende ev işlerini yapıyorum bi yandan bi yandanda acıktım bişeyler yiyeceğim akşamada piknik planları yapıyoruz arkadaslarla ..
kızlarr benim eşim sağolsun dağınıktır ama bana yardımda eder yani her zaman olmasada çok şükür yapıyo ..
incicim arkadasının adına çok sevindim darısı senin ve bgacımın olsun .
vefacım çok iyi yapmışsınız canım geç yatmışsın ama değmiştir bende eşimle sohbet etmeyi çok severim eşim yatalım diyecek diye aklım çıkar bazenn .kvde bi sözüm yok canım sende benim gibi dertli olanlardansın ALLAH tan görümcen yokmuş bende 4 tane varr..

Benim kociş yapmıyor
ve bu aralar bundan dolayı çok rahatsızım. Artık sorun oldu benim için. Sıkıntı oldu.

Kayınvalide den görmceden muzdarip olmayan yok galiba. Geliniz dertliyiz.

Benim kociş yapmıyor
ve bu aralar bundan dolayı çok rahatsızım. Artık sorun oldu benim için. Sıkıntı oldu.

Kayınvalide den görmceden muzdarip olmayan yok galiba. Geliniz dertliyiz.

kızlar işlerim yoğundu giremedim ,ay benim görümcem bi tane melek melek gerçekten şaka yapmıyorum çok seviyorum onu

canım hoşgeldin ama ben geç kaldım galiba çıkmızşsın,iyi gezmeler sana ,benim görümcem 1tane kendide öle bitanedir benim için çok severim

Maşallah
Benim görümcem yok, olmasını isterdim açıkçası.
olacaksa benimki gibi olsun valla,ağırbaşlı hiçbişeye karışmaz benden yaşca büyük ama bana benim fikirlerime önem verir danışır,doğumumda bile temizlikçi tutturmadı bütün evimi görümcem temizledi allah razı olsun içine sinmez temizlikçi dedi gönlü güzeldir

Oooo süper
Kişiden kişiye değişiyor işte. Kimi illallah der kimi çok sever.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…