2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm canım nasıl oldu masal?
ya evet canım kaç gündür onun etkisinden kurtulamıyorum hele dün gece yazmış okudukça ağladım çok üzgünüm rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zorr..sen nasılsın canım?

kızlarr başım çok ağrıyo midem bulanıyo ya çok yorgunum ama canımda çok sıkılıyo bişeyler yapmak istiyorum acıktımda sabahta yemedim pek bişeyy..hadi gelin bana çaya sizlere börek çörek yapayımm

ıyıym ben ıste ama oyle halsız bıtkın hıc bırsey yapmak ıstemeyen bı tıp ıste

masal ateslı hala uyuyor sımdı

ya nerede yazmıs ben facede okudum lınk versene

ay nasıl ısterdım glemeyıııııııı

dur canım bakıp linkş atayım hemen..masalın ateşi kaç şimdi?

Aaa nasıl olmuş. Allah sabır versin.

Derya hemen geliyorum aç kapıyı

severım bende her turlu tatlıyı

sımdı masalı atesı 37.7 olmus

ay gozlerım doldu bogazım dugumlendı hemen sarıldım optum yarabbım kımseye gostermesın acısını

severım bende her turlu tatlıyı

sımdı masalı atesı 37.7 olmus

ay gozlerım doldu bogazım dugumlendı hemen sarıldım optum yarabbım kımseye gostermesın acısını

kıyamam ya ne düşmez ne inatçı ateşmiş buda..
hiç sorma canım gece okurken eşim yanımdaydı ağlamaktan uykum kaçmıştı içim acıdı hemen gittim çağana baktım öpt kokladım ama etkisinden kurtulamıyorum ..benim bi arkadasımın kızıda beşiğinde boğulmuştu 7-8 aylıkt sanırım annesi ders çalışıyo ama gelip gidip bakıyo kaynanasıyla beraber oturuyodu bi kaynanası bi kendi bakıyo bi süre bakmıyorlar sanırım çocuk dönmüş beşikte kollarını beşiğin arasına sokmuş yüzüstü dönmüş boğulmış ölmüş dönememiş ondada çok kötü olmuştumm

kızlar ben çıkıyorum çağanın sütünü içirip yatırayım belki bende yatarım eğer yatmazsam gelirim şimdilik öpüyorum hepinizi

slm kızlarr başım felaket ağrıyo çağan uyuyunca biraz yatayım dedim tlf hiç susmadı bi uyuyamadım şimdi dahada sersemim..uyandıktan sonra bi baktım çağan ağlıyo ateşi var yine ateş düşürücü verdim ama pek keyfi yok şimdi yanımda çubuk kraker yiyor

dustu bakalım 36.8 sımdı gece babamız da olmayacak nasıl gecıcek bugun ve gece bakaklım

allah korusun bebeklerımızı ya oyle kokrkuyorum kı dk bası bakıyorum

bende yatsma ıyı olucak aslında kızım huysuz keyfı yok ben uykusuz

dustu bakalım 36.8 sımdı gece babamız da olmayacak nasıl gecıcek bugun ve gece bakaklım

allah korusun bebeklerımızı ya oyle kokrkuyorum kı dk bası bakıyorum

bende yatsma ıyı olucak aslında kızım huysuz keyfı yok ben uykusuz

çok şükür düşmüş canım ALLAH yardımcın olsun canım inş çıkmaz ateşi..ben yattım ama dahada sersem gibi oldum eşim yarın izinli bugünde erken gelecek akşam için film izleyecektik ama ben bu halde biraz zor vallahi bi ağrı kesici alıcam sanırım

ınsallah cnım arada sırada ınıyor cıkıyor bakalım ona bakmaktanda ben yatamıyorum kı uyandı sımdı zıllı :)

merhaba nasılsınız kızlar. ben resim yükleyemedim ayşegül albüm demiş ona bakıyım bir oraya koyarım

canım nesi var çağan kuzusunun
Sumak geçmiş olsun.

Kızlar bana müsade uzun zamandan sonra nihayet izne çıkıyorum.

Allah'a emanet olun iyi bakın kendinize.
canım iyi tatiller

cnm hastamısın sen atla gel ben sana yapıyım iyi değilsin :)

canım çok çok geçmiş olsun şimdi nasıl

canım teşekkür ederim

sağol canım benim bugün artık 4.yaşımızın ilk günündeyiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…