2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın hanımlar nasılsınız?ben aynıyım hava güzel ama benim içim kapalı canım sıkılıyor hiçbişey yapmak istemiyorum

selam kzlar dun gelemedım ,masal hanım durmadı yıne aksam ben de baygın dustum

tahlıllerımız temız hıc bır sorunu yok ..

tek derdımız diş..incimiz olucakmış teyzeleri aglayışımız ondanmıs..

bu kadar zor mu cıkar bu dıs ya..

doktor jel onermedı ama ben aldım eczaneden ,bı de fıtıl ver cok aglayınca dedı rahatlatır dedı ıyı dedım

kıyamam

slm ayşegülcüm tahlilleriniz temiz çıkmış canım çok sevindim hadi gözün aydın..
incinizde hayırlı olsun canım diş çok zor çıkıyormuş canım çok ağrı yaparmış yavrum ya kıyamam inş çabuk çıkartırda rahatlar yavrum ama maşallah erken çıkarmış dişini..ben çağanda jel almıştım ama pek bi faydasını görmemiştim bide zararı varmış sanırım öyle duymuştum almıştım fakar kullanmamıştım.

Hadi geçmiş olsun canım. Demek tüm huysuzluğu ondanmış cimcimenin. Neyseki sorun bulunmuş. Umarım en az hasarla atlatırsınız bu süreci. Jel verme bence zararlı olduğunu duymuştum, fitil rahatlatır. Oy kıyamam kuzuma ya.

Sıkıcı bir hafta sonu... Yapmam gerekenler var ama içimden gelmiyor. Eşim şehir dışında onu da özledim.

Sıkıcı bir hafta sonu... Yapmam gerekenler var ama içimden gelmiyor. Eşim şehir dışında onu da özledim.

evet canım çok sıkıcı bigün ama biz çağanla beraber dışarı çıktık bugün hava çok güzeldi ilk başta yürüyüş yolunda gezdik bime gittik su filan aldık ordan parka götürdüm oğlumu orda biraz oynadı ama gelmek istemedi ağlaya ağlaya getirdim herşey güzeldi tam binanın önüne geldik demir kapıyı açmaya çalışırken kapı yüzüne kapandı alnını çarptı ve çok kötü morardı eve geldim hemen wixs sürdüm biraz morluk ve şişlik var ..benim hiç halim yok hiçbişey yapmaya yemekleri yaptım bi pilavım kaldı onada erken daha..
eşin iş gereğimi şehir dışında hülyacım?ALLAH kavuştursun..

Ayy bu çocuğun çekmediği kalmadı yavrum ya.
Ben de uyumuş kalmışım. Bir şey yapmaya mecalim yok. Nedir bu tembelliğim Evet canım iş gereği, yarın gelecek nasip olursa.

Ayy bu çocuğun çekmediği kalmadı yavrum ya.
Ben de uyumuş kalmışım. Bir şey yapmaya mecalim yok. Nedir bu tembelliğim Evet canım iş gereği, yarın gelecek nasip olursa.

aman ne bileyim canım ya bütün kazalar benim yavrumu buluyo eşime dedimde nasıl kızıyo bana sankii bilerek yaptık..
keşke bende uyuyabilsem ya çağanı şimdi uyuttum yatağına koydum çok uykum var ama pilav yapmam lazım eşim işten gelecek uyur kalırım kapıda kalır adamcağız bi kaçkez başıma geldi çübkü çağan küçükken yorgunluktan uyukalmışım onu beklerken elimde tlf eşim gelmiş kapıyı çalıyo yok tlf ediyo yok zile basıyo yok artık ümidi kesmiş annesigile gidiyomuşki son anda bi uyandımki zil çalıyo çağanda uyanmamış o kadar zile demekki ikimizde çok yorulmuşuzki hiçbişey duymamışız..
ALLAH kavuştursun canım 1 gün bile olsa zor ayrılık ben ayrılıklardan nefret ederim

tesekkurler kızlar zaten jel fayda etmedı yıne fıtıl verdım agladı agladı uyudu

hemen cıksa barı ben öldm bıttım resmen

bıraz daha sırerse kızı alıp annemlere gıdecegım baksınlar bıraz ya boyle olmayacak

canım ya o kadar çokmu ağlıyo?

bızımkı de uyuyor babası da uyuyor gece gıdıcek bende uyusam ıyı olucak ama uyuyamıyorum ıste

bızımkı de uyuyor babası da uyuyor gece gıdıcek bende uyusam ıyı olucak ama uyuyamıyorum ıste

bence fırsatını bulmuşken muhakkak yat uyu canım dinlenmen lazım senin bu aralar yoksa çok zorlanırsın canım uykusuzluk çok beter bi olay ..

Deryacım insan bazen öyle yorgun oluyor ki hiçbir gürültüye uyanamıyor. Çocukla uyumak zor.

Sumak uykun varsa yat dinlen canım. Yalnız uğraşmak çok zor ya. Güvenebileceğin biri olsa bırakırsın sabah alırsın akşam işini görürsün, dinlenirsin. Havalar da ısındı, annenler özlemiştir Masal'ı :) Bir kaçamak yapabilirsin bence :)

canım ya o kadar çokmu ağlıyo?

felaket ya yırıtyor resmen yaslar nasıl akıyor

bence fırsatını bulmuşken muhakkak yat uyu canım dinlenmen lazım senin bu aralar yoksa çok zorlanırsın canım uykusuzluk çok beter bi olay ..

yatayım en ıyısı

aslında mayıs gıbı dusundum ben ama snaırım nısan olsun gıderım cok yoruldum

sımdı ben yatarım masal kalkar ..

gelırım yıne optüm

kıyamam kuzum ya içim gitti ayşegülcüm inş biran önce çıkartırda rahatlar yavrum..
yat bencede canım hadi iyi uykular sana vallaha bende çok zor duruyorum şu anda gözlerim zaten acıyo kapanmak üzere bendemi uyusam ne

hiç sorma canım artık temizliğe başlamam lazım hergün bugün yapacağım diyorum ama amannnn diyorum bugün böyle ,bugün şöyle derken yaz gelecek
nasılsın hülyacım?neler yapıyosun?

hülyacım bende çıkıyorum dayanmıycam bi 5-10 dkkada olsa uyuycam gözlerim çok kötü durumdalar..sana iyi geceler canım yarın konusuruz kib.

hiç sorma canım artık temizliğe başlamam lazım hergün bugün yapacağım diyorum ama amannnn diyorum bugün böyle ,bugün şöyle derken yaz gelecek
nasılsın hülyacım?neler yapıyosun?

Temizlik deme bana Bahar geldi mi bir derttir alıyor beni Nisanı da çıkarayım diyorum öyle yapayım büyük temizliği. Ama tedavim başlarsa o da kalacak. Bakalım haftaya muayeneye gideceğim doktor ya nisan ya mayıs diyecek ona göre bir şeyler yapacağız artık. Evdeyim canım ya, anneme inip yemek yedim çıktım yukarı. Survivor'ı açtım arada ona bakıyorum. Bu Mustafa Topaloğlu gülmekten koparır insanı Sen ne yapıyorsun? Çağan uyuyor mu hala?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…