2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Temizlik deme bana :KK1: Bahar geldi mi bir derttir alıyor beni :KK52: Nisanı da çıkarayım diyorum öyle yapayım büyük temizliği. Ama tedavim başlarsa o da kalacak. Bakalım haftaya muayeneye gideceğim doktor ya nisan ya mayıs diyecek ona göre bir şeyler yapacağız artık. Evdeyim canım ya, anneme inip yemek yedim çıktım yukarı. Survivor'ı açtım arada ona bakıyorum. Bu Mustafa Topaloğlu gülmekten koparır insanı :KK1: Sen ne yapıyorsun? Çağan uyuyor mu hala?

hadi bakalım hayırlısı canım inş güzel haberlerini alırız..
ben sevmiyorum o adamı ya niyeyse..bende napayım canım ya ev işleri yemek filan derken günler geçiyor işte..çağan akşam yatınca uyanmaz normalde akşma 9 da yatar sabah 6 -7 gibi uyanır ama bu gece uyanacağı tuttu gece 12 de bi uyandı ayağımda salladım yok çok uykum olduğu için yanımıza aldık ki çağan hiç yatmayı sevmez bizimle bi babasına bi bana vurmalar sürekli bi o tarafa bi bu tarafa dönmeler derken gece 4 tü hala uyumadı eşim artık kızdı sırtına tekme atmış hepimiz uyuyakalmışız sabaha karşı aldım yatağına koydum

Son düzenleme:
Saatlerinizi ileri almayı unutmayın kızlar :)

sağol canım benden önce eşim aldı bile işyeri mail atmış unutmasınlar diye sabah 10 da annemleri aradım daha yatıyorlarmış babam diyoki yok kızım yarın alınacak yok dedim de aldılar artık

günaydın hanımlar nasılsınız?ben daha iyiyim çok şükür sorunlarda şimdilik birinci sınavı atlattık gibi gerisi gelir inş..
bugün yine hava çok güzel çağanı babası banyo yaptırdı uyuttum bende biraz evi topladım bi bakayım dedim ..belki yine dışarı hava almaya çıkarırım çağanı ama çok fazla uzaklaşamıyoruz işte hem maddi hemde bebek arabasını eşim kömürlüğe koymuş çağanda her zaman yürümüyo sinirlenince yere yatıyo zor oluyo kucağımda getirmek zaten hiç halim yok benimde..

selam kızlar nasılsınız

kızım uyudu geldım bende banyo yaptırdık rahatladı ınsallah guzel guzel uyuyrda büyür..

bugnu cok aglamadı dısarı fılan cıkardık unuttu ..

sabah esımle kavga ettık yıne ılk kez bosanmayı gecırıdm aklımdan cıddı cıddı oturdum dusundum bı de nasıl olur dıye yenı barıstık

sınır fılan kalmadı bende herseye aglıyorum bakalım

sız ne yapıyorsunuz survıvoru ızlıyoruz bız

hadi bakalım hayırlısı canım inş güzel haberlerini alırız..
ben sevmiyorum o adamı ya niyeyse..bende napayım canım ya ev işleri yemek filan derken günler geçiyor işte..çağan akşam yatınca uyanmaz normalde akşma 9 da yatar sabah 6 -7 gibi uyanır ama bu gece uyanacağı tuttu gece 12 de bi uyandı ayağımda salladım yok çok uykum olduğu için yanımıza aldık ki çağan hiç yatmayı sevmez bizimle bi babasına bi bana vurmalar sürekli bi o tarafa bi bu tarafa dönmeler derken gece 4 tü hala uyumadı eşim artık kızdı sırtına tekme atmış hepimiz uyuyakalmışız sabaha karşı aldım yatağına koydum

Sağolasın canım. Ah bu çocuklardan çektiğiniz :KK52:

selam kızlar nasılsınız

kızım uyudu geldım bende banyo yaptırdık rahatladı ınsallah guzel guzel uyuyrda büyür..

bugnu cok aglamadı dısarı fılan cıkardık unuttu ..

sabah esımle kavga ettık yıne ılk kez bosanmayı gecırıdm aklımdan cıddı cıddı oturdum dusundum bı de nasıl olur dıye yenı barıstık

sınır fılan kalmadı bende herseye aglıyorum bakalım

sız ne yapıyorsunuz survıvoru ızlıyoruz bız

Hayırdır canım ya ne oldu birden böyle :26: Ne boşanması :KK50:

hıc ya masal yuzzunden ..

susuturamıyordum o da bırsey dedı bende dedım bagrıstık ben cıktım odadan agladım agladım

masalda susutu bızı ızledı zilli

susuturamıyordum o da bırsey dedı bende dedım bagrıstık ben cıktım odadan agladım agladım

:) Böyle bir sebepten boşanma mı düşünülür. Allah iyiliğini versin :) Çocuk büyütmek zor zanaat. Arada olacak böyle gelgitler. Sıkma canını.

:) Böyle bir sebepten boşanma mı düşünülür. Allah iyiliğini versin :) Çocuk büyütmek zor zanaat. Arada olacak böyle gelgitler. Sıkma canını.

düşünülüyor ıste..oyle bı degıl ıkı degıl ama yardımın dokunmuyor bari sus dıyorsun baslıyor kavga

tek olsam daha rahat büyütürüm emınımlere kadar gelıyor hıc degılse esım var destek olur dıye umutlanmam fılan

cok zor ya masal cok zor bı bebek..

bı arkadasıda bebegının dısı cıkmıs ve sonradan gormusler düşünebılıyor musun ben ölüyorum resmen kızım daha perısan

gececek ınsallah oh dıyecegım gunler gelecek ama herkes bunlar ıyı gunun daha dıyor nasıl ıyı ıse :)

düşünülüyor ıste..oyle bı degıl ıkı degıl ama yardımın dokunmuyor bari sus dıyorsun baslıyor kavga

tek olsam daha rahat büyütürüm emınımlere kadar gelıyor hıc degılse esım var destek olur dıye umutlanmam fılan

cok zor ya masal cok zor bı bebek..

bı arkadasıda bebegının dısı cıkmıs ve sonradan gormusler düşünebılıyor musun ben ölüyorum resmen kızım daha perısan

gececek ınsallah oh dıyecegım gunler gelecek ama herkes bunlar ıyı gunun daha dıyor nasıl ıyı ıse :)

Bu gerginlikler hep olacak. Masal küçükken de büyüyünce de. Hepimizin hayatında oluyor. Dirayetli olmak lazım. Her bebek bir olmuyor işte. Kimi sal çayıra büyüsün modunda kimi de tam tersi sürekli ilgileneceksin vs. Anne baba olmak gerçekten zor...

selam kzlar dun gelemedım ,masal hanım durmadı yıne aksam ben de baygın dustum

tahlıllerımız temız hıc bır sorunu yok ..

tek derdımız diş..incimiz olucakmış teyzeleri aglayışımız ondanmıs..

bu kadar zor mu cıkar bu dıs ya..

doktor jel onermedı ama ben aldım eczaneden ,bı de fıtıl ver cok aglayınca dedı rahatlatır dedı ıyı dedım

kıyamam

Birşey çıkmamasına sevindim Sumak.

Geçmiş olsun.

Diş için erken değil mi daha?

evet canım çok sıkıcı bigün ama biz çağanla beraber dışarı çıktık bugün hava çok güzeldi ilk başta yürüyüş yolunda gezdik bime gittik su filan aldık ordan parka götürdüm oğlumu orda biraz oynadı ama gelmek istemedi ağlaya ağlaya getirdim herşey güzeldi tam binanın önüne geldik demir kapıyı açmaya çalışırken kapı yüzüne kapandı alnını çarptı ve çok kötü morardı eve geldim hemen wixs sürdüm biraz morluk ve şişlik var ..benim hiç halim yok hiçbişey yapmaya yemekleri yaptım bi pilavım kaldı onada erken daha..
eşin iş gereğimi şehir dışında hülyacım?ALLAH kavuştursun..

Geçmiş olsun Deryacım.

Nedir bu çocuğun çektiği.

aman ne bileyim canım ya bütün kazalar benim yavrumu buluyo eşime dedimde nasıl kızıyo bana sankii bilerek yaptık..
keşke bende uyuyabilsem ya çağanı şimdi uyuttum yatağına koydum çok uykum var ama pilav yapmam lazım eşim işten gelecek uyur kalırım kapıda kalır adamcağız bi kaçkez başıma geldi çübkü çağan küçükken yorgunluktan uyukalmışım onu beklerken elimde tlf eşim gelmiş kapıyı çalıyo yok tlf ediyo yok zile basıyo yok artık ümidi kesmiş annesigile gidiyomuşki son anda bi uyandımki zil çalıyo çağanda uyanmamış o kadar zile demekki ikimizde çok yorulmuşuzki hiçbişey duymamışız..
ALLAH kavuştursun canım 1 gün bile olsa zor ayrılık ben ayrılıklardan nefret ederim

Babaların ohuyundan nefret ediyorum sanki bilerek çarptırıyor anneler
Sıkıcı bir hafta sonu... Yapmam gerekenler var ama içimden gelmiyor. Eşim şehir dışında onu da özledim.

Allah kavuştursun

:KK1::KK1:

Masal'a tiyatro lazımmış Sumak

Bu gerginlikler hep olacak. Masal küçükken de büyüyünce de. Hepimizin hayatında oluyor. Dirayetli olmak lazım. Her bebek bir olmuyor işte. Kimi sal çayıra büyüsün modunda kimi de tam tersi sürekli ilgileneceksin vs. Anne baba olmak gerçekten zor...

İnci hastayım senin şu güzel kalbine. Tatlı diline.

günaydın hanımlarr nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür çağan uyuyo ama uyanmak üzeredir bende işi gücü bıraktım netin başına oturdum..
ayşegülcüm sıkma o güzel canını sanırım masalda çağan gibi zor bi çocuk olacak eşinlede bunun için hiç boşanmayı filan düşünme canı erkekler hep böyleler ..

X