2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

servisim var o olmasa hiç çekilmez gerçekten.sen çalışmıyordun değilmi evdesin hiç çalışmadınmı yoksa evlenince falanmı bıraktın?

Ben mezun olunca hemen evlendim. 1 yıl evde tercüme yaptım ardından 1,5 yıl öğretmenlik ondan sonra da 6 ay bir gazetede editörlük yaptım. Gazetenin temposuna ve mesafe uzaklığına dayanamayarak kasımda işi bıraktım.

nerden mezunsun hangi bölüm? evdende para kazanabileceğin bir işin olması çok güzel bence en azından hem meşgul olur hem bütçeye katkısı olur. valla çocuk oluncada rahat edersin zaten çalışmaya ihtiyacında yoksa kendin büyütürsün yavrunu.benim hayalim bunu yapmak iş ortamının stresli ve hırslı ortamından kurtulmak. ben finansçıyım öncesindede bankacıydım piyasayı az çok tanırsan bizim işimiz hep zamanla yarış para hırs kariyer bol mesai gerektiren işler ben yoruldum artık. helede şimdi çocuklarım olacak kara kara düşünüyorum:)

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum, formasyon da aldım öğretmenlik için kenarda duruyor :) Eşim de öyle diyor ama bu zamanda da sigortalı bir iş gerekiyor açıkçası. Çocuk olsa da evde oturmak istemiyorum pek. Hep bebek kalmayacaklar, büyüdüklerinde kendilerine ait bir dünyaları olacak. Senin işin zor. Allah kolaylık versin. Hırstan, arkandan kuyu kazanlardan çok çektim son iş yerimde. Umarım içine sinen daha huzurlu bir iş bulabilirsin.

nasılsınız kızlarrr?
hülaycım düşün istersen o sahneleri bebişin olunca sende yaşayacaksın ..şimdi evin tertemiz duruyordur gel bide benim gibi çocuklu birinin evine bak

nasılsınız kızlarrr?
hülaycım düşün istersen o sahneleri bebişin olunca sende yaşayacaksın ..şimdi evin tertemiz duruyordur gel bide benim gibi çocuklu birinin evine bak

Yok canım ya eşim ve ben 10 çocuğa bedeliz bu dağıtma konusunda Hayırlısıyla olsun da varsın dağıtsın

valla başka bir iş bulsamda bizim piyasada huzur kelimesi çok yabancı. kurtulmanın tek yolu başka bir meslek yapmak ama o meziyette bende yok gözleme evi falan açayım diyorum hem mutfağıda severim hem yapar hem yerim artık

Süper fikir :) Yemek işi bu devirde garanti iş :)

Süper fikir :) Yemek işi bu devirde garanti iş :)

herkesi beklerim gözleme evime ilk müşterilerim olarak bir destek çıkarsınız artık değilmi kızlar hatta hep beraber açalım hani şu kadın dayanışması tarzında tv de hep buna benzer haberler çıkıyorya herkes en iyi bildiği şeyi pişirir

Geliriz tabi gelmez miyiz :)

allah kolaylık versin işin zor valla:44:

amin canım sağol bakalım sen napacaksın senin bide ikiz canım ..gerçi ikizler daha kolay büyüyorlar.benim teyzemin kızının ikizdi ve kızın yaşıda evlendiğinde küçüktü 17 bile değildi kız hem çocuk büyüttü hem ev işlerini yetiştirdi hemde evde patik filan yaparak para kazandı şimdi 8 yaşındalar sanırım ben ise tek çocuk çok çok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…