2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Doktorum muaynehanesi var ama biz haftaya jhastaneye gideceğiz ozaman baktırım.

Senin için aynı şekilde hisseti,m bende gerşekten ama udefa olacak bence de. Ama yine diyorum hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Doktorum muaynehanesi var ama biz haftaya jhastaneye gideceğiz ozaman baktırım.

Senin için aynı şekilde hisseti,m bende gerşekten ama udefa olacak bence de. Ama yine diyorum hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Amin canım inşaallah, hepimiz için önce hayırlısı...

Tv'de doktorum programı var. Gelin-kayınvalide ilişkilerini konuşuyorlar. Bir kadın aradı diyor ki oğlumun kız arkadaşlarını kıskanıyorum Güler misin ağlar mısın

Son düzenleme:

Böyle böyle kaynanalık yapmaya beşlıyorlar ya zaten.

Bana yapmadı kaynanalık ama benim kzından bir adım bile olsa ilerde olmamı hep kıskandı net olarak dile getirmese de hissattim hep

Böyle böyle kaynanalık yapmaya beşlıyorlar ya zaten.

Bana yapmadı kaynanalık ama benim kzından bir adım bile olsa ilerde olmamı hep kıskandı net olarak dile getirmese de hissattim hep

Boşver canım. Sen eşine, kendine bak. İnsanların içinde fesatlık varsa er ya da geç mükafatlarını alıyorlar. Kayınvalide demişken bebek olduğunda annen mi bakacak?

O çok zor işte. Hiç dile getiriyor mu torun istediğini falan?

Çok istiyor bir sabah arayıp sipariş bile verdi torun istiyorum diye çok istiyor.

Hazırlık yapıyor felan ama diyorm ya son anda bakmam diyebilir güvenmem

Evlenmeden önce muhabbetini yapmıştıkta "ne bakcam senin çocuklarına" dmeişti. Sanki ben onları töbe yarabbim.

Hemde eşimin yanında. Onun için temkinliyim İnci

O zaman bakıcı. Ya da bir aile dostu veya zaktan da olsa bir akraba bakabilir belli bir meblağ karşılığında. Çevremde çok görüyorum bakıcıya bırakmaktansa bu şekilde çocuklarına baktıranları.

Bakarım derse baktırırım. YOksa kayınvalide bakacak mecburen. Onunda bakmsını sitemiyorumama neyse nasip. Bakıcıya bütçe ayıramayız.

Evet zaman ne getirrecek belli değil

Zaten nasıl bırakıp gitcem aklım almıyor napalık hayat

Ben de çalışan bir annenin çocuğuyum. Gerçi annem ben 6 yaşındayken işe başladı ama kardeşimi 6 aylıkken bırakmıştı. Ben babaannemin elinde büyüdüm kardeşimse anneannemin elinde. Çocuk için de anne için de gerçekten çok zor.

Ben hatırlamıyorum çok hep kreşteydim.

Sonra buraya gelince de birbirimize baktık kardeşimle.

Çocuk yetiştirmek her yönüyle çok zor gerçekten ama tüm zorluklara rağmen insanın canından kanından birinin olması eminim çok güzeldir.

Ayy İnci çok severim ben çocuk komularınki elimden düşmüyordu

Benimki olunca nolcak bilmyiorum ama kimseyle paylaşamam sanki.

Ama büyütmek çok zor hele günümüzde onları düzgün birer insan gib yetiştirmek okutabilmek Allah hepimizin yardımcısı olsun

İyiyim canım. Sen nasılsın? Ne yapıyorsun? Son iş günü, hafta sonu geldi

bende iyiyim işte son günlerim iş yerinde onları sayıyorum ay sonu izne ayrılmaya karar verdim. artık zor olmaya başladı gerçekten iyicede büyüdü karnım sabahları zor kalkıyorum zorlamıyım artık dedim. bakarsın erken merken doğarlar :)

Amin canım amin. İnsanın kendi evladı bambaşkadır. İnşaallah biz de tadarız bu duyguyu. Bir ikimiz kaldık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…