2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Merak ettim ben de iyice. Nesi var acaba...
Geçen sene bu zamanlarda hamileyim diye yazmıştın buraya :) 1 sene ne de çabuk geçti...

Merak ettim ben de iyice. Nesi var acaba...
Geçen sene bu zamanlarda hamileyim diye yazmıştın buraya :) 1 sene ne de çabuk geçti...

bımlıyorum kı enfeksıyondan suphelenıyorum ıyıce ama atesı yok ne bıleyım genel durumunda bırsey yok ama bı aglıyor bırden kı sorma

yarın olsa bır an once de anlasak ya

evet 21 martta ogrenmıstım hamılelıgımı daha adetıme 5 gun vardı doktra gıttım sasırdı ne bu acele dıye sımdı kızm kollarımda

ınsan unutuyor o hallerını bugun yakın arkadasımı gordum hamıle sankı hıc hamıle kalmamısım gıbıydım unuttum gıttım ..

:)

bımlıyorum kı enfeksıyondan suphelenıyorum ıyıce ama atesı yok ne bıleyım genel durumunda bırsey yok ama bı aglıyor bırden kı sorma

yarın olsa bır an once de anlasak ya

evet 21 martta ogrenmıstım hamılelıgımı daha adetıme 5 gun vardı doktra gıttım sasırdı ne bu acele dıye sımdı kızm kollarımda

ınsan unutuyor o hallerını bugun yakın arkadasımı gordum hamıle sankı hıc hamıle kalmamısım gıbıydım unuttum gıttım ..

:)

İnşaallah ağlamalarının sebebi bulunur yoksa fena yıpratacak seni.
İnsan geçmişe dönüp baktığında o zamanları hiç yaşamamış gibi geliyor gerçekten... Bir bakmışız 2. hamilelik haberlerinizi veriyorsunuz :)

ınsalalh cnım ya aglması öldürüyor benı..

valla 4 ay 10 gun oldu bızde hala tık yok ..kocayı duvarlardan toplayacagım yakında..degıl kı cocuk yapmak ..

bu arada aralık annelerınden var bı hamıle :)

valla 4 ay 10 gun oldu bızde hala tık yok ..kocayı duvarlardan toplayacagım yakında..degıl kı cocuk yapmak ..

Zordur eminim. İçi parçalanır insanın evladı ağladıkça.
Eşine de zaman ayır biraz :)
Bu kadar çabuk nasıl hamile kalmış :KK1: Düşünemiyorum, 3-4 aylık bir çocuk ve yeni bir hamilelik :KK52:

Zordur eminim. İçi parçalanır insanın evladı ağladıkça.
Eşine de zaman ayır biraz :)
Bu kadar çabuk nasıl hamile kalmış :KK1: Düşünemiyorum, 3-4 aylık bir çocuk ve yeni bir hamilelik :KK52:

valla esıme zaman ayıramıyorum cunku zaten yorgunluktan oluyorum bı de masal uyanıcak aglıyacak soyle boyle derken olmuyor yanı aklım onda hep

valla nasıl oldu bılmıyorum esı kandırmıs korunacagım dıye ama korunmamıs valla ısı zor gercekten bı de ılk bebegımızdı erken gelımstı ıkız gıbı buyurler artık :)

valla esıme zaman ayıramıyorum cunku zaten yorgunluktan oluyorum bı de masal uyanıcak aglıyacak soyle boyle derken olmuyor yanı aklım onda hep

valla nasıl oldu bılmıyorum esı kandırmıs korunacagım dıye ama korunmamıs valla ısı zor gercekten bı de ılk bebegımızdı erken gelımstı ıkız gıbı buyurler artık :)

Sen de haklısın. Çocuk olunca insan burnunun ucunu zor görüyordur :) Eşlere büyük görev düşüyor her konuda :)
Gerçekten çok zor ya. Hadi ikiz olsa bir nebze tek hamilelik aynı anda doğum ama şimdi hem bebekle uğraş hem hamilelikle...

Sen de haklısın. Çocuk olunca insan burnunun ucunu zor görüyordur :) Eşlere büyük görev düşüyor her konuda :)
Gerçekten çok zor ya. Hadi ikiz olsa bir nebze tek hamilelik aynı anda doğum ama şimdi hem bebekle uğraş hem hamilelikle...

yok o anlayıslı alıstı o da herhalde :)

valla bende cok korkuyorum olur dıye malum hastada oluyorum artık..süt korur dıye bı laf var ama bu arkadası korumadı ıste..

kızımın masallahı var hala uyuyor 9da yatmıstı sanırım boyle devam edıcek gece cayı vemrıstım bende yatsaydım keske onla

hep boyle oluyor kalkar sımdı dıyorum 3-4 saat uyuyor baya bı uyur dedıgımde ıse hemen kalkıyor :)

yok o anlayıslı alıstı o da herhalde :)

valla bende cok korkuyorum olur dıye malum hastada oluyorum artık..süt korur dıye bı laf var ama bu arkadası korumadı ıste..

kızımın masallahı var hala uyuyor 9da yatmıstı sanırım boyle devam edıcek gece cayı vemrıstım bende yatsaydım keske onla

hep boyle oluyor kalkar sımdı dıyorum 3-4 saat uyuyor baya bı uyur dedıgımde ıse hemen kalkıyor :)

Aman korun ne olur ne olmaz :)
Hep öyle tersi olur :) Uyusun uyusun sen de dinlen azıcık.

ben cıkayım canım bırseyler yıyeyım opuyorum senı cok

sonucları haber vermeye calısacagım yarın gıremesem de

ıyı geceler

ben cok sıkılmıstım hAMILE kıyafetımden dogurunca gıymem demıstım bıktım demıstım bazen hala gıyıyorum

normal kıyafetlerım olmuyor cunku böhüüüüüüüüüüüü

oluyor aslında kotlarım ama gbek pört dıye cıkıyorçç

bugun gıydım gıttım bı ton dalga gectıler :p

bakmayın guldugume yıne agladıkta agladık susması 7-den 9a arbaayla gezdıkte sızdı uyudu ..derdı ne anlamıyorum bıktım valla

mısafırlıkte ıyıydı guldu konustu ama sonrası fena..yarın tahlıllerde cıkıcka ne varsa oy kuzucuguma benım ya

canım zamanla olur kıyafetlerin ben bi süre sonra tekrar geri kilo almaya başladım şimdi göbek,basen aldı başını gidiyo bide yazın tatile gitmek istiyorum bu halde nasıl gideceksem..
masala gelince arada böyle yapıyorlar canım birazcık sabır istiyo biz çağanı gecenin kaçı olursa olsun çıkıp arabada uyutabiliyorduk yoksa evde hayatta uyumuyordu nerde taşlı yollar var araba sallansın diye oralardan gidiyorduk içim dışıma çıkıyordu..bak şimdi hasta olmazsa uykusu filan daha iyi..hele küüçükken oruçta hiç unutmuyorum evin ortasına salıncak yapmıştık sabaha kadar çağanı orda sallıyordum bıraktığım dkka uyanıyordu ve başlıyordu ağlamaya bi yandan eşime sahur hazırlıyordum bi yandan çağanı sallıyordum tam 1 ay ne çektim yaaa sabahlarıda annemler bakıyodu biraz ben yatıp uyuyordum ama hiç kafamı kaldıramıyordum..inş tahlilleride temiz çıkar canımm

günaydın hanımlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür çağanımda iyi pepeyi izliyo bende kahvaltı hazırlıyorum bi yandan bi yandanda eşimi uyandırmaya çalışıyorum işe gidecek ama yorgunluktan kalkamıyo yarında kampanyaları varmış full çalışacaklarmış dinlensin dedim ama saati geldi neyse ben eşimi yollayıp gelene kadar sizlerde gelmiş olursunuz şmdilik öpüyorum hepinizi

ben geldim azcık sohbet edelim diye herkes gitmiş çağan uyurken işlerimi yaptım çağan uyanıncada karnımızı doyurduk bi markete ıspanak almaya gittik gelidk oğlumla başım ağrıyo ağlamaktan..
lagrimacım burda yazabileceğim şeyler değil yaşadıklarım ama bizim için dua edin ne olur başka bişey istemiyorum ..

Deryacım burası açıkken çalışamıyorum diye çıktım ben.

İnşallah sıkıntını en kısa zamanda çözersin.

ben cok sıkılmıstım hAMILE kıyafetımden dogurunca gıymem demıstım bıktım demıstım bazen hala gıyıyorum

normal kıyafetlerım olmuyor cunku böhüüüüüüüüüüüü

oluyor aslında kotlarım ama gbek pört dıye cıkıyorçç

bugun gıydım gıttım bı ton dalga gectıler :p

bakmayın guldugume yıne agladıkta agladık susması 7-den 9a arbaayla gezdıkte sızdı uyudu ..derdı ne anlamıyorum bıktım valla

mısafırlıkte ıyıydı guldu konustu ama sonrası fena..yarın tahlıllerde cıkıcka ne varsa oy kuzucuguma benım ya

Sumak inşallah tahlillerde birşey çıkmaz.

BAzı bebekler fena büyüyor belki Masal'da öyle büyüyecek. Odasına dua felan as iyi gelir.

:KK1::KK1:

günaydın hanımlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür çağanımda iyi pepeyi izliyo bende kahvaltı hazırlıyorum bi yandan bi yandanda eşimi uyandırmaya çalışıyorum işe gidecek ama yorgunluktan kalkamıyo yarında kampanyaları varmış full çalışacaklarmış dinlensin dedim ama saati geldi neyse ben eşimi yollayıp gelene kadar sizlerde gelmiş olursunuz şmdilik öpüyorum hepinizi

Günaydın Derya,

Çağanı öp benim için.

Isırırım onun yanaklarını.

Günaydın kızlar,

İyi cumalar.

Günaydın kızlar. Herkese hayırlı cumalar. Eşimi yolcu ettim az önce. Bakınayım dedim. Sizler ne yapıyorsunuz?

Son düzenleme:
Günaydın İnci

Napıyorum ben İngilizce çalıyorum

Sonra işime dönücem

Anlatsalarda artık korkmuyorum çok sitoyurm.

Hayırlısı ile sağlıklı gelsin artık istiyorum

Günaydın İnci

Napıyorum ben İngilizce çalıyorum

Sonra işime dönücem

Anlatsalarda artık korkmuyorum çok sitoyurm.

Hayırlısı ile sağlıklı gelsin artık istiyorum

Kolay gelsin :) İnşaallah canım çok beklemeyiz... Haftaya cumartesi doktorum çağırdı beni de. Bakalım ne durumdayım. Bu kez Allah'ın izniyle olacakmış gibi doğuyor içime.

İlkinde bu kadar yoğun hissetmemiştim, negatif enerji mi gönderdim nedir :)
Sen değerlerine baktırmayı unutma canım. Doktorun hastanede mi çalışıyor yoksa kendi yeri mi var? Bu prolaktine sadece hastanelerde bakılıyormuş.

X