2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın hanımlarr ben geldim ama siz gitmişsinizzz..
nasılsınız?biz daha iyiyiz çok şükür.eşim işe gitti bugün 4 te çıkıyo yarında izinli ama evdeyiz maddi durumlardan dolayı bu ara çok bunaldım evde ama biyere gidemiyoruz iştee

canım bence elma suyu içinde erken diye düşünüyorum ben biraz daha bekle 6 ayı bi bitsin derim..canım ben yoğurt mayalamayı beceremedim burda bi arkadasım var o günlük yapıyodu ya ondan alıyordum yada annem mayalayıp getiriyodu .muhallebiyi çağan yemedi canım yine arkadasımda denedim bende yapmadım bidaha .
ayyy ayeşgülcüm okudukça ben bile bi tuhaf oldum kıyamam ya nazar filanmı değdi acaba aşıya götürdüğünde ben nazara çok inanırım.canım ya geçmiş olsun canım dikkat et barii bugün biraz daha

doktor elma suyu dedı bı kasık bı hafta sadece yutkunması gleıssın dıye denemedım daha beklıyecegım bıraz

ay sorma canım susturamadım da kıyamam aksama duzeldı bıraz sımdı yanı bugun keyfı yerınde masallah

Yok canım yapmadım. Yarın akşam gelecek misafirler. Gündüzden yaparım. Ne yapsam? Yufkadan börek yaparım. Haşhaşlı tatlı yaparım. Yanına ne yapsam ki başka?

salata yap bı de borekle guzel gıder

Ek gıdaya geçmek için erken değil mi canım? Kıyamam kabus görmüş. Ağladığında Nas ve Felak bir de Ayete-l Kürsi oku canım.

yok canım ek gıdaya oyle hemen gecmeyecegız ,gunde bı cay kasıgı ..okudum canım cok korktu ama ya ne gorduyse

Bende birtek benimki öyle zannediyorum. Sizinkilerde öyleymiş. İyi bari gensel demekki.

Sağol tatlım. Ben ediyorumda o etmiyorki Derya hiçç ama hiç bakmıyor kendine.

Çok geçmiş olsun Deryacım

Sağol Sumakçım.

Sanada minik kuzuna da geçmiş olsun. Bol bol dua oku annesi ya da odasına dualar as iyi gelirmiş kötü rüyaya felan.

okuyorum canım ya nazar duası var besınde de kurban olurum cok agladı

nasılsınız?biz daha iyiyiz çok şükür.eşim işe gitti bugün 4 te çıkıyo yarında izinli ama evdeyiz maddi durumlardan dolayı bu ara çok bunaldım evde ama biyere gidemiyoruz iştee

bende sıkıldım gecen hafta hep evdeydım sadece pazar gunu kahvaltıya gıttık oglen geldık kız durmadı bu hafta yıne evdeyız hafta sonu ınsallah

Selam canım. Maddiyat insanı eve mahkum ediyor. Biz de bu aralar öyleyiz. Allah yardımcımız olsun...

salata yap bı de borekle guzel gıder

Patates salatası nasıl olur? Ya da başka bir şey?

Günaydın kızlar?

Nasılsınız bakalım?

Ben akşam rüyamda kendimi hamie gördüm. Ayy bir hoş oldum. İnşallah en kısa zamanda da gerçekleşir.

X