2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bende iyiyim canım ama çağan bugün pek huysuz durmadan ağlayıp duruyo dilinden anlamıyorum ..

bende yazdım cıktım mızıklandı cunku kardesımle esı gleıyormus camasırım toplanıcak bulasık makınem bosaltılacak yemek yok bakalım :)

buyuselerdı bı buyuyunce de derdı bıtmeyecek surecek valla ömür boyu

inş canım benim inş o güzel duyguyu sizede tatmak nasip olur

Amin amin inşallah

Borç ödenir sıkma canını. Allah korusun hasta felan olursun.

bende iyiyim canım ama çağan bugün pek huysuz durmadan ağlayıp duruyo dilinden anlamıyorum ..

Kızlar sizin kuzularınız galiba huysuz büyüyecek. Olsun sağlıklı olsunalrda hıysuz olsunlar. İkisinin de minicik yanaklarını ısırırım ben.

Kızlar varsın huysuz olsunlar, sağlıklı olsunlar yeter. Laf anlayacak yaşa geldiler mi yükünüz büyük oranda hafifler.

Fatiha oku içinden besmele çek geçer.

Borca harca takma kafanı. Allah korusun hasta felan olursun.

Ben çok inanıyorum hastalık en çok sıkıntı üzüntüden gelir

Ben de ondan korkuyorum. Onun için pek takmamaya çalışıyorum. Söylediğim işten maaş konusunda haber geldi. Yapacağım işe göre çok komik bir rakam. Ne istediğimi söyledim. Bakalım kabul edecekler mi...

İnşallah gönlüne gre olur. Ama kabul etmezlerse de bence başla yani iş içine sinerse sonra başka fırsalar çıkar değiştirisin.

İnşallah gönlüne gre olur. Ama kabul etmezlerse de bence başla yani iş içine sinerse sonra başka fırsalar çıkar değiştirisin.

Bilmiyorum, kafam karışık. Eşim çok düşük buldu. Yol parası vs. elime küçük bir miktar kalacak. Zaten girersem maaşa hiç dokunulmayacak zaruri durumlar dışında.

Bilmiyorum, kafam karışık. Eşim çok düşük buldu. Yol parası vs. elime küçük bir miktar kalacak. Zaten girersem maaşa hiç dokunulmayacak zaruri durumlar dışında.

Sen bilirsin İnci,

İşe girersin peşpeşe ararlar. Gel başla diye gitmessin biraz daha bekliyeyim diye pişman olursun.

Ben bu iş yerimi hiç isememiştim. Zorunluluktan başlamıştım. Ama iyiki burası olmuş diyorum şimdi

kızlarrr varsın huysuz olsun demişsiniz ama inanın belli bi zamandan sonra çekilmiyor çok bunaltıyor insanı..ben otururken çocuk sakin ayağa kalktığım dakika başlıyor çocuk ağlamaya peşimden geliyor sürekli,ne istediğinide bilmiyor ancak ağlıyo susmuyor artık kafam patlıyo daha hiç bişey yiyemedim sayesinde bu saat oldu açım hala eşim gelene kadar canım acayip kaşarlı tost istiyo eşim gelince yapacak sağolsun.

Anladım canım. Bu derecedeyse tabi bunaltır insanı. Senin bir yere gideceğini falan mı düşünüyor acaba?

dünya kadınlar günümüz kutlu olsun arkadaşlar .geçmişe bakamadım kusura bakamyın öpüyorum sizleri

iyiyiz canım sağol ilayda tam 2 ay sonra 3 yaşını bitircek cnm 14 mayısta

[

inşallah canım benim allahın izniyleçabucak alırsnızı yavrularınız kucağınıza

ah ayşegülcüm büyüdü diye sevin sen bakalım:)

cnm allah yardımcınız olsun sıkma kendini bitanem

BÖYLELİLİKLE AZDA OLSA GEÇMİŞEDE BAKMIŞ OLDUM BİRDE BAKMICAKTIM

Anladım canım. Bu derecedeyse tabi bunaltır insanı. Senin bir yere gideceğini falan mı düşünüyor acaba?

yok canım sanmıyorum sürekli yiyecek bişeyler istiyo ama ne istediğini oda bilmiyo çünkü herşeye mama diyor.aslında oda çocuklarla oynamak istiyor sıkılıyor o yüzdende beni bu kadar bunaltıyor olabilir ama ben ona arkadası nerden bulacağımki

sevinmeyeyım mı kızlar ya ..yok mızmız da mızmız gorsenız valla acırsınız kardesımler geldı onlar bı eh be cocugum dıyerek gıttı :)

dert yakınmıyorum ama bırazcıkta uslu olsa olmazmı:)

kv de de geldı 10 dk durdu gıttıı onunnazarının degdıgıne de ınanıyorum ben o gelıp gıdınce dha beter oluyor

boyle ıste

dukkan acmaya kadar verdık yaz sonu am bılemıyorum ıyı olurm u olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…