2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

cnm allah yardımcınız olsun sıkma kendini bitanem

Sağolasın canım.

yok canım sanmıyorum sürekli yiyecek bişeyler istiyo ama ne istediğini oda bilmiyo çünkü herşeye mama diyor.aslında oda çocuklarla oynamak istiyor sıkılıyor o yüzdende beni bu kadar bunaltıyor olabilir ama ben ona arkadası nerden bulacağımki

Sıkılıyor yavrucak evde. Havalar ısınınca içeri girmek istemez :)

sevinmeyeyım mı kızlar ya ..yok mızmız da mızmız gorsenız valla acırsınız kardesımler geldı onlar bı eh be cocugum dıyerek gıttı :)

dert yakınmıyorum ama bırazcıkta uslu olsa olmazmı:)

kv de de geldı 10 dk durdu gıttıı onunnazarının degdıgıne de ınanıyorum ben o gelıp gıdınce dha beter oluyor

boyle ıste

dukkan acmaya kadar verdık yaz sonu am bılemıyorum ıyı olurm u olmaz mı

Bol bol oku sen bu kuzuya. Senin adına sevindim :) Sana ev dışında bir meşgale olur. Masal'ı da alırsın yanına :)

okudum okudum nazar duasını acıyorum oyle de okunuyor ..

bımıyorum kı nasıl olur masal ıle,zor mu olur tam emekleme donemı yurume donemı kafam karmakarısık

bu arada masallah kuzucugum 1 saattır uyuyor uyku saatı gectı uyanmaz mı acaba daha :))) keşkee

okudum okudum nazar duasını acıyorum oyle de okunuyor ..

bımıyorum kı nasıl olur masal ıle,zor mu olur tam emekleme donemı yurume donemı kafam karmakarısık

bu arada masallah kuzucugum 1 saattır uyuyor uyku saatı gectı uyanmaz mı acaba daha :))) keşkee

Nazar değmesin :nazar: :) Yürüteçle işin kolaylaşır canım.

ınsallah canım ya ,bı olur dıyorum bı olmaz ..ınsallah gıtgıde akıllanır da uslu olur dukkanda zorluk cıkarmaz yoksa ben calısamıyacagım ..dukkan art calısmak ıcın

ınsallah canım ya ,bı olur dıyorum bı olmaz ..ınsallah gıtgıde akıllanır da uslu olur dukkanda zorluk cıkarmaz yoksa ben calısamıyacagım ..dukkan art calısmak ıcın

Büyüdükçe uslanır canım, kız çocukları erkeklere göre daha bir laf dinliyor :) Kpss konusunu rafa mı kaldırdın?

Günaydın kızlar;

Nasılsınız?

Sabah doktora gittik. YArın endoskopi-kolonoskopi var. Dua edin bize. Ben çarçabuk demoralize oldum.Ağlıyorum şimdi.

Ama inşallah yarın ağlamam eşimin yanında.

Günaydın kızlar;

Nasılsınız?

Sabah doktora gittik. YArın endoskopi-kolonoskopi var. Dua edin bize. Ben çarçabuk demoralize oldum.Ağlıyorum şimdi.

Ama inşallah yarın ağlamam eşimin yanında.

Günaydın canım. Yapma böyle. Kötü bir şey çıkmayacak Allah'ın izniyle. Sakin ol ve eşine destek çık. Onun da içi içini yiyordur şimdi.

Onun yanında yapmıyorum zaten ofisteyim. onun karşısında yapmıyorum da işte ondan ayrılınca sinirlerim boşaldı.

Yalnız kalınca da yapma. Güzel haberlerle geleceksin inşaallah. Bugün cuma, dua edelim. Özellikle şu an. Sela ve ezan arasında edilen dualar çok makbul. Ne zaman çıkarmış sonuçlar?

selam kızlar bga ben de cok merak ederım hemen yaz canım ınsallah bırsey cıkmayacak

hulya kpss ısı bıttı valal hıc calısmıyorum kı onceden bı basladım masal oldugundan berı bakmadım yuzune ..

zaten onu ıse bıkrakıp gıdemem herhalde ya esıme bırkaıp markete bıle gıtmıyorum düşün

selam kızlar bga ben de cok merak ederım hemen yaz canım ınsallah bırsey cıkmayacak

hulya kpss ısı bıttı valal hıc calısmıyorum kı onceden bı basladım masal oldugundan berı bakmadım yuzune ..

zaten onu ıse bıkrakıp gıdemem herhalde ya esıme bırkaıp markete bıle gıtmıyorum düşün

Canım bu sene çok az zaman kaldı zaten. Seneye için hazırlanmayı düşünmez misin? Masal da büyümüş olur biraz.

slm hanımlar nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür ama çağanın şımarıklığı ve huysuzluğu tam gaz devam ediyor..bugün annemler geldi babamla benşm canımda ne zamandır poğaça isttiyodu bugün yaptım yanınada bi mercimek köftesi yaptımm çay koydum ohhh misss gibi öyle bi yemişimki hiç sormayınn.
bga cım canım benim tekrar çok geçmiş olsun inş bişey çıkmaz mutlaka haber ver canım.
ayşegülcüm dükkan biraz zor olur masalla dediğin gibi emekleme,yürüme dönemi olacakya ama hayırlısı olsun bakalım.
hülyacım,sibelcim,nissamcım,güneşim sizler nasılsınız?

X