2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız
İyi sayılırı bende Biraz canım sıkkın.

Eşim hasta bağırsakları ile ilgili sıkıntı var. Doktora gideceğiz.

cnm geçmiş olsun umarım önemli birşeyi yoktur

Artık başlıyoruz.

İkimiziznde isteği tavan yaptı.

Çokk ama çok istemeye başladık bakalım hayırlısı

canm sende hülyacımda hayırlısı ile yavrularınızı kucağınıza alın inşallah çok içten diyorum inanın çok mutlu olcam hamile haberinizi duyunca.

bugün kimseler girmemiş topik çok boş yine

selam kızlar ..

hulya hosgeldın canım ne guzel oldu senın ıcın begendın demek oraları

bga senın ıznın de hep sorunlu oldu ya neyse hayırlısı demek kı

hasta olanlar vardı eslerı fılan onlara da gecmıso lsun

ben ıyıyım ıste ugrasıp duruyorum arkadaısm vardı bugun yarında gelıcek bırısı oyle gecıyor gunler

sevınıyorum bır gun dah buyudu kızım dıye :)

Hoşbulduk canım. Evet iyi oldu :) Büyür annesi büyür, zaman su gibi geçiyor... Bir bakmışsın okula başlamış :)

Napalım Sumak alıştım artık izne çıkamamaya.

Sen nasılsın? minik kızın nasıl?

Ayy seni görünce daha çok özeniyorum. Daha çok istiyorum. Ama sen çok şanslısın kendin bakıyorsun kızına ben muhtemelen 3,4 aylık bırakıp çalışmaya başlayacağım.

Herkese günaydın

Günaydın İnci

Ben iyiyim sağol sen nasılsın?

Sağol tatlım yarın sabah doktora gideceğiz işte bakalım.

Ahh ahh çok istiyorum artık Sibel.

İnşallah çok beklemem.

İyi haberlerle gel inşaallah.

Bir iş var, hafta başına kadar belli olacak. Şayet başlarsam tedaviyi ertelemek durumunda kalacağız. Bir yandan seviniyorum diğer yandan tedavinin ertelenecek olmasından dolayı üzülüyorum. Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık misali.

slm hanımlar nasılsınız bakalım?biz iyiyiz çok şükür..
dünya kadınlar gününüz kutlu olsun ..
bga cım çok geçmiş olusn canım inş önemli bişey yoktur..ayrıca bebiş istiyormuşsunuz artık hadi hayırlısı olsun canım benim..
hülyacım hakkında hayırlısı olsun canım bak bi ara ayşegülde öyleydi iş konusunda ama bebiş geldi belki seninde öyle olur bitanem..
sibelcim sen nasılsın canım?ilayda nasıl?ha bide ilayda şimdi kaç aylık oldu tam olarak?
ayşegülcüm sen nasılsın canım?masalın gaz durumu nasıl?evet canım çocuklarımız hergün biraz daha büyüyorlar bizde biraz daha yaşlanıyoruz
güneşim sen nasılsın şekerim?oğluşun nasıl?
nissam sen nerelerdesin şekerim?fıstığın izin vermiyor sanırım giremiyorsun pek..ev işi noldu sizin?

Hayırlısı ne ise ol olsun İncicim.

Bazen birşeyi çok istiyorz olmuyor üzülüyoruz ama biz bilmiyoruzki hayırlı mı değil mi?

Onun için senin için hayırlısı ne ise o olsun.

Sağol canım. Yarın sabah gidicez işte umarım kötü birşey yoktur.

Bebişi çook isitoyurz nasıl bir istektir anlatamam son 10 gündür böyle içimiz çoşuyor olsun diye.

İnşallah Rabbim bana da Hülya'ya da çok aratmaz

inş canım benim inş o güzel duyguyu sizede tatmak nasip olur

Evet evet günümüz kutlu olsun
Canım benim durumum Ayşegül'inki gibi değil maalesef. Tedavi süresince 10 gün boyunca hastaneye gitmem gerekiyor, yumurta toplamı işlemi için izin almam gerekiyor. İşe başladığım takdirde hemen izin alamam. Büyük ihtimalle ramazan sonrasına kalacak. Zor durumdayım yani, ikincide olup olmayacağı belli değil... Erteleyerek doğru mu yapıyorum... Bir yandan çalışmam gerek. Borçlar aldı başını gitti en azından ikinci tedavinin parasını çıkarmamız lazım. İçim daralıyor. Bilmiyorum ne olacak...

anladım canım işin zor ama rabbim yardım edecektir sen sıkma canını herşeyde vardır bi hayırr

Evet dediğin gibi canım. Rabbim hakkımda hayırlısı neyse onu nasip etsin...
Amin amin inşaallah çok beklemeyiz...

kadınlar gunumuz kutlu olsun

ben ıyıyım kızım uyuyor sükür :) gazımız tma gaz devam ya derfat bıtmedı gıttı .

sen nasılsın ufaklık nasıl

ıncı hakıkında ne ıse hayırlısı o olsun..calısman daha mantıklı gelıyor bana hem moral olur hem maddı acıdan ınsallah tez zamanda gelır bebegın ya

Amin canım amin. Dualarını eksik etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…