2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Geçmiş olsun. Umarım önemli bir şey değildir.

Sağol. Umarım değildir.Bugün evdeydi. Sıkıştırdım bugün doktora gitsin diye yok kız öğle dememiş yok yarın arayacakmişzi felan geridik birde doktorun asistanına ulaştım. Bugğnde olurmuş kızın yanlış cevap vermesi yüzünden daha da uzadı doktora gitmemiz

Aklına kötü şeyler getirme. Belki sadece önemsiz bir enfeksiyondur. Yarın gidin mutlaka. Erkekler hastaneye gitme konusunda biraz cesaretsiz. Benimki de benim zorumla gider. Midesinde sorun var ne zamandır gidecek doktora. Hortum sokarlar istemem diyor Koskoca adam olacaklar :)

Geçen hafta yalvardım gdelim diye gitmedi.

Dün gazetlerde başbakanın hastalığını okumuş Benimkide buna benziyor deyip araştırmış iyice morali bozuldu saldı kendini bende telaş yaptım ısrar ettim git diye gerildik.

Şimdi korkuyor kötü birşey çıkacak diye. Yarın gidemez işte bu ara çok izin aldı işten. En erlen haftaya olacak. Ondan ısrar ettim ben bugün

Allah korusun. Bazı hastalıkların belirtileri birbirine benzer ama alakasız olurlar. İnternette de olur olmaz şeyler yazıyor pek itibar etmemek lazım. İnşaallah kötü bir şey yoktur.

He o konular :) Sinirlenmemek için bakmıyorum oralara artık. Bir tüp bebek bir de burası :)

Bende online konular akıyor ya ordan görüyorum. Birtek burayı takip ediyorum. Zayıflama grubundaydım ayrıldım iş yoğunluğundan.

Birde şimdi gördüğüm bir topik var. "Mart ayında bebek sahibi olamaya karar verenler" üye olsammı dedim. Vazgeçtim

Amin inşallah

Bakalım hem korkuyoruz hem istiyoruz.

O korkular hep olur canım, hiç geçmez ama evlat sahibi olmadan da geçeceğini sanmıyorum. Gözü karartmak lazım biraz. İkiniz de olgun insanlarsınız, evliliğiniz 3 yılını bitirmiş. Bu evliliği güzel bir bebekle taçlandırmak gerek bence :)

Bizde artık karattık o zaman.

Hamile haberleri duyunca yada arkadaşalrımın çocuklarını felan görünce artık bir tuhaf oluyorum. Önceden hiç öyle olmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…