2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

oyle kı 3 kere yollamısım :)

ıyıyım ben canım dıkıslerde ıyı bakalım..

masal oyle huzursuz oyle sıkıntılı kı ne derdı var anlamadım..gazı var tamam zaten gazlı cocuk ama sabah kaka da yaptık hanı rahatladık

alttan ustten de yaptık ..bıraz cıvıktı kakası ..

anşlamadım sureklı aglar sureklı huzursuz olur mu bı bebek ya 2-3 gunduır boyle

atesı yok ama.. uykusu da ıyı ..bakalım

sızde ne var ne yok nasıl oldu ufaklık

oyle kı 3 kere yollamısım :)

ıyıyım ben canım dıkıslerde ıyı bakalım..

masal oyle huzursuz oyle sıkıntılı kı ne derdı var anlamadım..gazı var tamam zaten gazlı cocuk ama sabah kaka da yaptık hanı rahatladık

alttan ustten de yaptık ..bıraz cıvıktı kakası ..

anşlamadım sureklı aglar sureklı huzursuz olur mu bı bebek ya 2-3 gunduır boyle

atesı yok ama.. uykusu da ıyı ..bakalım

sızde ne var ne yok nasıl oldu ufaklık

canım çağanda çok gazlı bi bebekti hatta çok huysuzdu şimdi olduğu gibi .hiç durmadan ağlardı ne yaparsam yapayım susmazdı ama huysuzluğundandı ama masalın nesi varki tatlım bende anlayamadım inş huzursuzluğu çabuk geçer canım.çağanda iyi canım uyku modunda şu anda uyutmam lazım ama direniyo işte...akşama kadar durmadan mızmılanıyo,bişeyler istiyo ve durmadan ağlıyo kafayı yediriyo bana çok sinirli ve çok huysuz bi çocuk ..biraz önce yan komşunun çocuklarıyla oynamak istedi çağırdım geldiler onlar içerde oynarken bende mutfağı topluyordum 5 yaşındaki çocuğa nasıl tokat attıysa küt diye bi ses geldi hemen koştum ama çocuk ağlayarak evine gitti buda arkalarından ağlıyo gitmesinler diye hem vuruyo hemde gitmesinler diyoo kimseyle arkadaslık yapamıyo ne yapıcaksam işim var çağanla

ay kıyamam pek sınırlı senın kı bızımkı de sınırlı bı gorsem nasıl dıretıyor kendını bır sey yapmıyacaksa

anlamaıdm ne huysuzlugu var saat 6 dan berı ayakta sımdı yatırabıldım o da tam uyumadı yarı baygın guc topluyor sanırım

esımde arkadaslarıyla bırlıkte bakalım gece kacta gelecek

oyle ıste bızde aynı ıs guc masal

MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ İHMAL ETTİM BURALARI KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.GEÇMİŞE BAKTIM AMA ALINTI YAPMAMIŞIM UMARIM ÖNEMLİ BİRŞY ATLAMAM

BGA CANIM BAŞINIZ SAĞOLSUN MEKANI CENNET OLSUN
AYŞEGÜLCÜM GEÇMİŞLER OLSUN KURTULMUŞSUN CANIM ÇOK ÇEKTİN SENDE ALLAH ÇIKARIR BUNU YAPANLARDAN.MİNİK HANIM NASIL:)
HÜLYAM İYİ GEZMELER İYİ YOLCULUKLAR CANIM BOLCA RESİM ÇEK FACE DE AT BAKALIM
DERYA ÇAĞAN KUZUSU NASIL UMARIM HASTA DEĞİLDİR
NİSSAM SENDE UĞRAMIŞSIN CANIM ECEM SU NASIL BÜYÜMÜŞTR KUZUCUK

BENM EVDEN ÇIKMAMA PROTESTOM DEVAM EDİYOR İLAYDADA BİRAZ DÜZELME VAR BU ARADA DERYA EN KÖTÜ 2.5 YAŞ OLUYORMUŞ SANIRIM BİZ BU SENDROMDAYIZ AY İLK BAŞTA AY SENDROMU DİYORLARLARI ŞİMDİDE YAŞ BİTSİN ARTIK BU SENDROMLARDAN BIKTIM 2 SENE SONRA OKULA GİTCEK:)) USLANSIN ARTIK :))

Son düzenleme:

merhaba sibelcim biz hiç iyi değiliz canım çağanın ateşi devamlı çıkıyo nerdeyse hergün ateşli yavrum dün gece sabaha kadar yandı bakalım dr araştırıyoruz çarşamba dra götürmeyi düşünüyoruz..
canım benim ne sendromu olursa olsun ben bıktım artık bi hastane buldum sgk yla anlaşması var 20 tl gibi cüzi bir miktar ücreti var onada götürcez eşim tamam götürelim dedi..

canım çok geçmiş olsun çok üzülüyorum valla ikiniz içinde umarım bir an önce düzelir yavrum

günaydın kızlar herkesler ıyıdr umarımmmm...

çamasır makınası alıcam memnun olan marka model yaabılrmııı bana

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

İki günlük tatilden sonra ben gene iştetim. Sizde ne var ne yok.?

İnci döndün mü tatilden. Nasıldı gittiğin yerler?

Deryacım geçmiş olsun. Nesi var bu çocuğun hep hasta hep hasta.

Sibelcim dostlar sağolsun. Acısı çok zor ama alışmak zorundayız.

Sumak sen nasılsın? Minik kızın nasıl? Artık ona huysuz Masal diyeceğim

Güneşim sen nasılsın?

Makina alacaksan mutlaka 8 kg felan al. Benimki bosch memnunum. Kayınvalidemin bozuldu oda bosch aldı. Tavsiye ederim.

hoşgeldın cnmm i sayılırrmmm...
tamam bosch dusunmuyordum servısı vs sorun dıyorlrdı ama bakcam bosch ada artık cok karasız kaldım yaaa 7 kg lıklara baktm hep suankı makınamm cok kucuk/

hoşgeldın cnmm i sayılırrmmm...
tamam bosch dusunmuyordum servısı vs sorun dıyorlrdı ama bakcam bosch ada artık cok karasız kaldım yaaa 7 kg lıklara baktm hep suankı makınamm cok kucuk/

Mutlaka en az 8 kglık al ki herşeyini yıkayabil.

Ben pişmanın şimdi almadığıma

Kayınvalideme aldırdım 8 kg. Yaza uyku setlerimi orda yıkayacağım.

3 yıldan fazla oldu kullanıyorum daha tık yok ve benim bütün eşyalarım bosch. Beyaz eşya biraz şans işi. Ucun alırsın ssenelerce kullanırsın pahalı alırsın 2 sene kullanamassın. Şans işi

slm kızlarr nasılsınız?biz pek iyi değiliz çağanın ateşi bugün sabahta düşmeyince soluğu kbb de aldık .bademcik ameliyatı olması gerekiyormuşş ama biz yaptırmak taraftarı değiliz napıcaz bilmiyorum moralim çok bozukk

Deryacım geçmiş olsun.

Bademcik ameliyatı deyince aklıma geldi. Kardeşimde de aynı sorun vardı. Zayıf çelimsiz hasta olan bir çocuktu. Bademcik ameliyatı dediler. Annemde yaptırdı. Sonra o çelimsiz çocuk bir iştahı açıldı bir güçlendiki hiç hasta bile olmaz oldu. Belki fikir verir diye yazıyorum canım. İnşallah tez zamanda iyileşir kuzun

çok sağol canım benim ne güzel siz faydasını görmüşsünüz ama pek önermiyorlar eşimde o yüzden asla istemiyo hatta kendide 12 yaşına kadar çekmiş bademcikten ama yinede aldırmamışlar şimdi bünyesi benimkinden güçlüdür ne yapıcağımızı bilmiyoruz açıkçası biraz daha beklemeye alıcaz sanırım ..teşekkür ederim bilgin için canım kardeşini eşime anlatacağım ..inş çabucacık iyileşirr

selam kızlar valla bga huysuz de mızmız de hakedıyor masal cunku..öldürdü benı gene ya nasıl yapıcam bılmıyorum bıtmedı gaz sorunmuz devamlı agladı yavrum ya kıyamam..

gunesım bence de 8 kg al benım makınem 7 kılo tam ıdeal su an ama cocuklar fılan buyuynce zor olur gercı battanıyemı fılan yıkayabılıyorum ben
benım kı arcelık menmunum

derfat kardesım de kucukken bademcık amelıyatı oldu sorun olmadı sımdı cok ıyı..neden ıstemıyorsunuız eger duzelecekse yaptırın canım ya yazık cok cekıyor yavrum

sıbel..kızın da mı huysuzlastı ben o anlarını dusunemıyorum ya off ne zormus cocuk buyutmek valla

hulya geldın mı canım hadı anlt oraları bıze :)

öpüyorum sızı yıne mızıklanıyor bıı<m kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…