2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Selam
Az önce gittiler, çok şükür bir aksilik çıkmadı. Akşamdan hazırladım herşeyi. Yattığımda 2'yi geçiyordu :) Annem, anneannem, yengem de geldi Yedik, içtik, sohbetti şuydu muydu derken zaman geçiverdi. Yarın da doktora gidiyorum nasip olursa. Dua edin benim için. Öpüyorum hepinizi.

hadi gözün aydın canım hiç bi aksilik çıkmamış ve güzel geçmişş..neler yaptın söyle bakalım?
hadi hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle canım..

hadi gözün aydın canım hiç bi aksilik çıkmamış ve güzel geçmişş..neler yaptın söyle bakalım?
hadi hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle canım..

Sağol canım. Ispanaklı börek, 2 kalıp kek (tarçınlı cevizli, damla çikolatalı), poğaça. Sabahta patates haşladık, kızarttık, yumurta salatası yaptık, portakalla elma suyu sıktık yanında da kahvaltılıklar yetti de arttı çok şükür. İnşaallah güzel haberlerle gelirim. Allah razı olsun canım benim.

hülyamm menü süpermiş canımm afiyet olsunn..

Sağol tatlım :)

Masal izin vermemiştir annesine yazması için :)

sanırım yazamadan çıkmış..sen nasılsın canım?ben çok kötüyüm sağ burnum tamamen tıkanmış durumda ya nefes alamıyorum..sürekli hapşırıyorum burnum akıyoo offf artık bana uykuda haramm

İlaç alıyor musun canım?

evet canım antibiyotik alıyodum ama akşam içmeyi unuttum ya amannn hiç kafa kalmadı yaa eşim hasta olduğumu çok bunaldığımı bile bile evin heryerinde sigara içiyoo çok anlayışsız bu konuda şimdide içti çok bunaldım nefes alamıyorum yaa

Annem geldi aklıma. Babama der sigarayla kendi ömrünü de benimkini de yedin. Babamın bir kaç kez bırakma girişimi oldu ama geri döndü. 40 yıldır içiyor düşün artık. 2 gündür içmiyor, bıraktım diyor bakalım ne zamana kadar. İnan evin havası değişti ama bir öksürük bir öksürük adam öksürük nöbetine giriyor, resmen gözünden yaş geliyor. Diyorum vücut sigaranın pisliğini atmaya uğraşıyor. Eşini içeceği zaman doğru balkona çıkar, balkon yoksa boş bir odanın ya da mutfağın camını aç, çıkarsın kafasını öyle içsin. Sana da Çağan'a da yazık. Sigara içip de kendini düşünmeyen üstüne ortamdakileri de düşünmeyenleri pataklayasım geliyor :) Amet antibiyotik dikkat et antibiyotik saatine. 5 dakika bile geçti mi etkisini yitiriyormuş. Bir de duydun mu bilmiyorum. Bir kutuya başladın ya, iyileşsen de o kutuyu bitirmen lazım.

Son düzenleme:

günaydınn canım benim babamda öyle canım sigarayı bıraktı ama öksürüğü çok fazla hiç ne uyuyabiliyo nede oturabiliyo çok pişman şimdii.eşimde içiyo canım çok kavgalarımız oldu ama nafileee..
kızlarr eşim işyerinde sayım yaparken merdivenden düşmüş kolu kırılmış kafası ağrıyormuş şimdi hastanede..bende çok kötü hastayım bi yandan grip bi yandanda regl olmuşum duramıyorum kaynanamgil toplandı gitti bana demediler çok bozuldum annem bende bize bakmak için geldi bide kaynanamgil gelir tam olurr offf ya hiç istemiyorum gelmelerini şunu getir bunu götür bu hasta halimlede hiç çekilmezler gitmekte bilmezler çıldırmak üzereyim hepsinden nefret ediyorum gelmesinler yaa

Ay canım çok geçmiş olsun. Allah yardım etsin. Gidebildin mi hastaneye? Var mı bir haber?

Deryacım çoook geçmiş olsun.

Tez zamanda iyileşirsin inşallah eşine de acil şifalar.

Takma kaynanayı boşver bir tanesi düşünceli olsa kafamı kırıcam zaten

Son düzenleme:
İnci ben geldim

Nasılsın?
Senin nasıl geçti doktor kontrolün?

Merhaba canım, iyiyim şükür. Sen nasılsın? Test sonuçlarımı gösterdim sadece. İlk adetimde başlıyoruz tedaviye nasip olursa. Cumartesi olmam lazım ama gecikebilir de. Bakalım girdik bir yola inşaallah hayırlı olur. Dua edin benim için...

Bende iyiyim hala çok yoğunum ama kafam almıyor bede burada takılarak kafa dağıtmaya çalışıyorum.

HAyırlısı olsun. Rabbim gönlüne göre verir inşallah.

Bende iyiyim hala çok yoğunum ama kafam almıyor bede burada takılarak kafa dağıtmaya çalışıyorum.

HAyırlısı olsun. Rabbim gönlüne göre verir inşallah.

Allah yardımcın olsun canım. Amin inşaallah, hepimizin. Şimdiden stres yaptım ama stres zarar biliyorum. Umarım adetim gecikmez. Transfer zamanı da tam kayınvalidemlerin geldiği döneme denk gelecek adet gecikmesi olmazsa. Ne yapacağım bilmiyorum. Sen ne zaman başlayacaksın çalışmalara?

Bilmiyorumki

Bizde çalışma var yok arası birşey . Her an olabilirde yani.

Zaten böyle süpriz yapsın istiyorum biz istiyoruz ben isterken eşim korkuyor o isterken ben korkuyorum böyle git gel yaşıyoruz. Onun için ben geldim oluversin istiyorum.

Evet az önce de okudum stres horman seviyelerini değiştirdiği için etkiliyormuş stres yapma boşver herşeyi oluruna bırak hayırlısı ne ise o olsun

Korkmayın :) Yumurtlama günlerini hesapla mutlaka, o günlerde şans çok fazla. Rabbim sana da hayırlı bir evlat, gönlüne göre bir yavru versin inşaallah. Elimden geldiğince yapmamaya çalışacağım. Sağol canım.

Amin inci bende hep öyle dua ediyorum, sağlıklı hayırlı bir evlat olsun diyorum. Çok aramayayım diyorum hep.

Ben kaçayım İnci saat ilerliyor daha çok işim var. Hoşçakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…