2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım sağol öner,lerinn için denicem kan damlası kullanmıyoruz şuan
artık kesmıyorda sesler fön makınesına alıstı kolık muzıklerıne alıstı bakalım bu ne zamana kadar surecek :)
canım gazı bilirim 3 aya yakın çektim allah yardımcın olsun ama 3 ayda geçiyor genelde eczaneden masaj kremi al ayağına göbeğine saat yönünde masaj yap bolca kuzumun

Canım şimdi nasıl peki?

şimdi iyi teyzeleri zaten ilaç kullanıyoruz ama bırakıcam hep olmaz ilaç.ilaydada sessiziliğe alışkın az ses olsun ağlar yada kalkar hala sese alışmaları çok iyi bencede çağın nasıl deryacım .bu arada iyisiniz umarım kızlar bga pek yoksun sende canım

Allah kolaylık versin. İnşaallah kolayca atlatırsın bu dönemi canım.

Ben de temizlik yapacağım. İşler beni bekliyor

ben yaptım birazcık çağanıda banyo yaptırdık oynuyo şimdi o oynarken bi bakayım dedim ama geldi yanıma yine çorab yapıcam birazdanda

iyi olmanıza sevindim sibelcim ini bidaha olmaz..çağanda iyi teyzesi yanımda oturuyo şimdi oda şımarıyo bol bol dışarı çıkmak istiyo ama yağmur yağıyo hava soğuk

evet kolık dneıyor bı gorsen neler yapıyoruz ..uyusun dıye gozune bakıyoruz ama bızımkı uykusu gelıyor uyuyamıyor bu sefer hırcınlasıyor bı gorsen aglıyor sureklı .mızmız bı de..bakalım ne olacak bu kızlar ısımız :)

kımyon ıcırıyorum rezene ıcırıyorum hatta gece cayı var onu bıle denedık yok bızımkıne hıc bırı fayda etmedı :)

yk zaten ben destek almadan o ısı bı daha yapamam ,dun kontrolumde bıle nasıl zorlandım alet kırıldı dusun kendımı kasmaktan..
kastım kastım sonra da agladım bı guzel doktor sakınlestırdı fılan..sen zoru basardın bunda bırsey yok dıyrr ama nafıle..

merasımlı olucak bızım o iş :)

evet dun gıbı zaman cabuk gecmıs su gunblerde cabuk gecse :)

evet erken oldu bende rahat olur dıye sevınıyordum ..yok alıstırdık ses tv acık oluyor hıc tınlamıyor ..

suruyorum surmem mı acı elma yagı var o kesıyor bıraz ama kesene kadar da ugras dur..

neyse kı cennet ayaklarımın altında

Aman iyi olsun...

ben yaptım birazcık çağanıda banyo yaptırdık oynuyo şimdi o oynarken bi bakayım dedim ama geldi yanıma yine çorab yapıcam birazdanda

Oh mis olmuş :)

Küçük cadı :) Kök söktürüyor desene. Kadınların işi çok zor gerçekten. Allah yardımcımız olsun. Ah canım bugünler de geçecek, bir bakmışsın emekliyor, yürüyor, konuşuyor :) Okula başladığı günleri de göreceksiniz inşaallah. Öpüyorum ikinizi de :)

Kızlar pazar günü kahvaltıya misafir gelecek. Ne yapsam? Bana fikir verebilir misiniz?
Şu an için sadece poğaça ve börek düşündüm kahvaltılıklar dışında.

ayşegülll çok tatlı çıkmışsınız ikinizde maşallah sübhanallah bayıldımm

tesekkur ederım cnım

ınsallah ogunler cabuk gelır :)

Kızlar pazar günü kahvaltıya misafir gelecek. Ne yapsam? Bana fikir verebilir misiniz?

peynır -lor salatası yap
karısık kızartma yada patates kızartması olabılır
bı de tatlı bırseyler yap kek ıslak fılan

ay bende geleyım mııııııı

günaydınn kızlar.hülyacım ayşegülde demiş kızartma gider özellikle patates kızartması bunun dışında hasşlanmış yumurtadansalata yapıyorum ufak ufak doğruyorum içine taze soğan katıyom ufakca az limon böyle hafif güzel birazda değişik oluyor :)

Gel gel, ah bir gelebilsen neler yaparım neler
Kızartma aklıma gelmemişti, actifry ımda yaparım
Evet kek de yapacağım.
Peynir lor salatası nasıl oluyor :26:

Sağol canım, evet yumurta salatası da olabilir. Patates haşlayıp zeytinyağı ve pul biberle harmanlayayım diyorum.
Kek, börek bir de poğaça yaparım.
Yanında bir de krep yapsam fazla mı kaçar acaba :26:

iyi akşamlar kızlar geldim ama çok kalamıycam çok hastayım boğazlarım şişmiş grip olmuşum halim yok hiç kib

iyi akşamlar kızlar geldim ama çok kalamıycam çok hastayım boğazlarım şişmiş grip olmuşum halim yok hiç kib

Çok geçmiş olsun Hava orada buz gibidir, burada bile kar başladı. Dikkat et kendine. Boğazın için ılık ballı süt veya su iç, sevmiyorsan balla limonu karıştır ye ama ılık sıvı alman daha iyi olur.

deryacım çok geçmiş olsun canım .havalar feci soğudu dikkat edelim burda kar yağdı bugün ilkkez.hülyacım hiç rast gelmiyoruz sular kesilince ben çok asabi olurum nedense elektirik bile koymaz bana okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…