2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

derfat cok gecmıs olsun esıne..

bende oyle sogudum kı kayınvalıdem den anlatamam..

onun yuzünden esımden de sogudum sankı her gecen gun uzaklıyorum esımden .sacma sapanım..

onun yuzünden esımden de sogudum sankı her gecen gun uzaklıyorum esımden .sacma sapanım..

Yapma böyle, eşin bir şey yapmadıysa annesi yüzünden soğuma sakın, eışin o senin. Kayınvaliden ne yaptı bu kadar canım o kadar soğudun?

bugun sıbel'ın dogum gunuymus mutlu yıllar sıbel..

mahkeme ne oldu ben kacırdım sanırım .

Evet öyleymiş. Doğum günün kutlu olsun Sibelcim. Yeni yaşın mutluluk getirsin sana ve yavruna. Mahkeme bugündü sanırım :26: Sibel gelirsen haber et.

ınsallah cnım ya..ınsallah tutar hemen sakın stres yapma ama ınanıyorum kı olucak

İnşaallah inşaallah. Kayınvalidemler burada olacak, nasıl geçecek o dönem bilmiyorum :) Test sonucunu aldığımızda burada olmayacaklar ama. O zamana kadar söylemeyelim diyoruz.

tez zamanda olur ınsallah bebıslerınız..

hep dualarımdasınız.

Amin inşallah Sumak

Yapma böyle eşinin ne suçu

Sana diyorum ama bende öyleyim ya neyse . Öpüyorum sizi

Bu topiği her gördüğümde 3,5 yıllık evli ve çocuksuz olduğumu hatırlıyorum hep...
Dün kk daki doğum hikayelerini okudum da ağladım hüngür hüngür....
Allah hepimizie sağlıklı, hayırlı, aklı,bedeni tam ve sağlam evlatlar nasip etsin....

ben burdayım o kadar yogundum kı gırsemde yazamadım..

sen ne yaptın ..

Bildiğin gibi :) Adet olmayı bekliyorum, gecikmez umarım. Bir de kayınvalidemler ve eltimler gelecek ya onun için hazırlık yapıyorum :) Masal nasıl?

Bu topiği her gördüğümde 3,5 yıllık evli ve çocuksuz olduğumu hatırlıyorum hep...
Allah hepimizie sağlıklı, hayırlı, aklı,bedeni tam ve sağlam evlatlar nasip etsin....

Amin canım amin.

canım benım..

herseyın h<ayırlıs var demek kı zmanı

Bildiğin gibi :) Adet olmayı bekliyorum, gecikmez umarım. Bir de kayınvalidemler ve eltimler gelecek ya onun için hazırlık yapıyorum :) Masal nasıl?

Amin canım amin.

masal uyanmak uzere mızmızlanıyor..

hadı bakalım ,nasıl gecıcek bakalım onlarla ne kadar kalacaklar

Amin canım amin.

2 hafta kadar kalacaklar, umarım güzel geçer :)

ınsallah canım :)

X