2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hayırlı olsun. İnşaallah anlaşırsınız. Bulunmuş mu yoksa bakılıyor mu?

Erkek Bulunmuş

Bir öncki bayandı anşamadık

Yani kavga gürültümüz olmadı ama o hep mızmızlandı arkadan iş çevirdi ve en sonunda gitti

Hani erkelerde böyle birşey olmazya ondan sorun olmaz sanırım.

Ama geçisi imiş pilot olmak istiyormuş pilot okulları olursa gitcekmiş

Gelen kişi iyi olsun insan olsun yeter bana

Çalışkan olsun yan gelip yatmasın başka birşey istemem

İş hayatında kadınlar kadınlara nedense köstek oluyor. Bir çekememezlik bir hırs bir kıskançlık, anlam veremiyorum. Erkek iş arkadaşı çok daha iyi bence. En azından arada bir saygı bir mesafe oluyor. İnşaallah iyi olur.

slm kızlar nasılsınız.dün mahkeme görüldü boşandık 10 gün sonra nufustan düşcek artık herkes mutlu olsun hatta bir paket kına göndermeyi düşünüyorum af edersiniz

bugun sıbel'ın dogum gunuymus mutlu yıllar sıbel..

mahkeme ne oldu ben kacırdım sanırım .

teşekkür ederim arkadaşlarım yeni yaşımın sabahsı boşandıım ilginç bir tesadüf oldu bana buda

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben çok hastayım çağanda grip benden bulaştıı..geçmiş olsuna gelen giden çok oluyo nete girmeye hiç fırsatım olmuyo..
sibelcim yeni yaşın kutlu olsun canım ..boşanmışsınız hakkınızda hayırlısı olsun ilaydada sende inş biranönce toplanırsınız canımm ..hülyacım,ayeşgülcüm,bgacım,nissamcım sizler nasılsınız?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…