2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sağol canım. Evet genelde pek bir şey kalmaz ama bugün vardı şansıma :)

Eşin 1-2 saat izin alabilirse süper olur. Diş temizliği harika bir şey. İşlem bitince bak bak doyamıyorsun :)

Ama yarın öyle eğlencelik bir iş değilki doktora gidiyorsun bence sorsan hayır demez sana.

Ben şirinevlerdeyim.

Kadınlara kavgayı yakıştıramıyorum ya çok basit duruyor kavga eden kadın

yanıma geleck bırını bulsam sonrasnda olgumla gezerımde dıye dusnyrm ama ızmrde cevre cok yok offf kımı alaym yanımaaa bılemedm oglumuda gezdrrm bırlkte felektn bır gun calarz dedık heheheh bakalım - ılk evlndıgmdeee temzltmstmm 3 sene oldu olack yanı baya tas oldu ılk defa bukdr tas oldu dısmde agız kokusuda yapıyorms yanı baya kotu durmdA MECBR GITMEMDE LAZM BAKALIM BAKCAZ CARESINEEE

BİM E NE GELDI KIZLAR HABERM YOK BENM GECMISIDE OKUYAMADIM

hımm maddi durum bi evlilikte çok zor canımm rabbim yardımcınız olsun

Haftanın son gününü devirmeye çalışıyorum

Canım bugün çalışmak istemiyor işte bakınıyorum oraya buraya.

Uzun zamandan sonra yarrın evde kalıcam uyucam bolbol

Çatal bıçak takımı gelmiş.Ondan aldı İnci

Bu işlem çok uzun sürüyor mu?

Olmassa doktor tedaviyi yaparken oyncak felan götür koltukta oynamazmı?

Bende yapıyorum 4 kilo verdim

66 yım

Diyet gruplarına katıldım bir sürü yanlış yapıyormuşum kilo aldıran onları bırakınca gitmeye başladı kilolar

ben 55 kiloyum ama boyum kısa ya aslınd atombik değilim ama kalçam ve belimdeki yağlar var bayağı yoksa zayıfımm eminim bende çok yanlış yapıyorumdur

ben 55 kiloyum ama boyum kısa ya aslınd atombik değilim ama kalçam ve belimdeki yağlar var bayağı yoksa zayıfımm eminim bende çok yanlış yapıyorumdur

55 kilo işte incecikmişsin üstelik brde doğum yapmışsın

Sana tek birşey önereyim inan faydasını görürsün

Akşam 6 dan sonra yeme.

Çok acıkırsan süt iç sadece gerçekten verirsin

55 kilo işte incecikmişsin üstelik brde doğum yapmışsın

Sana tek birşey önereyim inan faydasını görürsün

Akşam 6 dan sonra yeme.

Çok acıkırsan süt iç sadece gerçekten verirsin

yok canım ya vermem lazım incecik değilim işte artık düğün fotolarıma baktıysan orda inceciktim şimdi yağlandımm..ayy bu dediğini yapamam canım çok ama çok acıkıyorum ben 2 saatte bir yemem lazım yoksa çok kötü oluyorum heleki süt hiç içemem hiç sevmem çünkü

Çatal bıçak takımı gelmiş.Ondan aldı İnci

Bu işlem çok uzun sürüyor mu?

Olmassa doktor tedaviyi yaparken oyncak felan götür koltukta oynamazmı?

aa kaldıysa aksam bend ebakım ama guzlse sanmam kalmmstr :):)

valla bılmıyrmkı cnm 45 dk suryr olmazsaaa komsunn kızndn rıca etcmmm sever gezmeyı ztnnn

sumakkkkkkkkkk
Canım Masalın dünyaya gelmiş maşallah, ay hadi inşallah darısı tüm isteyenlere bana da ) çok sevindim canım, inşallah güzel güzel günlerini görürsün bebeğinin,,bu arada ben de tüp yaptırdım ama olmadı nasip değilmiş demek ki .ee anlatsana detayları sana mı benziyorr, geçmişi de pek okuyamadım normal mi doğum olduu :))

Son düzenleme:
kızlar merhaba nasılsınız aklım hep sizde ama bir gelip yazamadım yine temizliğe daldım bu hafta 20 kişi misafirim geldi oydu buydu derken geçiyor zaman ilayda çok huysuz her telefona baba diyor birkaç gündür unuttum şükür tabi babası olcak insan 1.5 aydır yok mahkemeye 10gün kaldı bakalım gelicekmi 26sı doğum günüm sabahsı 27 aralık mahkemem neler olcak geçmişe bakamadım kızlar çok uzun olmuş önemli bir durum varsa bildirin lütfen

Canım ne zamandır yazmıyordun, merak ettik seni. Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşaallah sorunsuz atlatırsınız mahkemeyi. Yavrum benim özlüyor tabi Pek önemli bir şey yok canım. Sumak, Masal'la ilgileniyor. bga izne çıkmak için gün sayıyor. Derya, Çağan'la meşgul. nissam pek gelemiyor bu aralar, o da minik kızıyla birlikte. Bense bebek için çalışmalara başlamaya hazırlanıyorum.

Son düzenleme:
slm kızlarr dün çok yoğundum hiç gelemedim öğlen annem,kızkardeşim ve arkadasım geldi annemler gitti arkadasım kaldı akşamada eşi geldi yemekli gece 2 de gittiler nete hiç giremedim ..
sibelcim hakkında hayırlısı olsun canım ya çok zor bi durum ilayda içinde senin içinde inş sıkıntısız biter mahkemeniz..
hülyacım sen nasılsın canım?
nissam,ayşegül sizler nasılsınız canlarım?küçük bıdıklar nasıl?
bga sen nasılsın canım?eşinle nasıl aranız?

selam canım

tesekkur ederım tum ısteyenlere ınsallah hep dua edıyorum
bu aralr bana benzetıyorlar ama genelde babaya benzyıor guzel fotosunu cekemedım daha hıc zaman olmuyor ınankı :) normal oldu bır daha asla normal dogurmam ..berbattı
hala duzelemedım

sız napıyorsunuz kjızlar geldım ama su an mızıklanıyor dogru durust okuyamadan cıkıyorum yıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…