2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

çok geçmiş olsun canım yaa

nissam'ı da merak ediyorum ben. Ah bir araya gelme imkanımız olsa... Derya ile Sibel'i gördüm fotolardan, onlar da çok güzel yüzlüler maşallah

sağol canım benim o senin güzelliğin bende seni çok merak ediyorum bi gün istersen kameradan görüşebiliriz çağanın görmüş olursun istersen tabii

canım benim bu gaza esra erol yaşmıştı ılık suya kimyon karıştırıp çocuğa verecekmişsin üstüne hemen emzirip gazını çıkartcakmışsın çok iyi geliyomuş o kendi çocuğuna yapıyomuşş
canım belliki çok dolmuşsun evet kimseden fayda yok canım sen masala ve eşine bak gerisini boşver onlar belli bi zaman sonra dış kapının dış mandalı olarak kalıyorlarr..ve eşlerde zamanla anlıyorlar neyin ne olduğunu..sen bunun için hiç üzme kendini bakk senin stresin masalada geçiyo ben hala onun acısını çekiyorum çağandan çok çektim canım lütfen takma kafana demesi çok kolay bize ama yapmalısın masal için yapmalısınn

Benim doktor da kadın. Erkek doktora gidemem. Gittiğim hastaneyi seçmemin en önemli özelliği kendi genetik laboratuvarı olmasının dışında kadın doktorların çokluğu. Evime uzak bayağı ama olsun.

Bende kadın doktora gittim ama memnun kalmadım sonra o bahsettiğim doktora gittim onda da şükür muayene olmadım

Sumakçım üzme kendini senin stresin Masal'ı da etkiler takma insanalrı boşver

İkimizde çok bunaldık. Ben mühendisim deryacım. Eşimde yazılımla uğraşıyor elektrik mezunu oda. işini kuralı 3 yıll olmak üzere ama ilk yıllar böyle pek kazançlı olmuyor hep benşm maaşımla idare ettik. Ödeme alsa bile hep malzeme parasına felan gitti. Şimdi hem kendi işini yapıyor hem biryerde çalışıyor.

Evet gerçekten öyle.

Önce camlarla başlayayım diyorum bakalım. Çok yormayayımm kendimi diyorum bide ders çalışmaya vaktim olsun. Bakalım.

Sen neler yapıyorsun?

Evet şöyle bir toparla yeter, izne çıkınca detaylı yaparsın. Ben de erken kalktım, çamaşırları falan attım. Saat 11 gibi arkadaşıma gideceğim. Annem aradı şimdi bime git diyor :) Bugün çatal bıçak takımı gelecekti, bakayım kalmış mı :)

Çarşmab aakşamı yaptım ben temizliğimi gelen yapılan anlamında yarına birşey kalmadı camlarla başlayayım diyorumki izinde çok yorulmayayım.

İyi gezmeler sana

Bime şimdi git ozaman bir saat içinde b,rşey kalmıyor 9 a doğru kadınlar kapıda beklemeye başlıyorlar. Ben anneme aldırıyorum birşey alacaksam sabah yürüyüş sonrası bime uğruyor yoksa akşama ben baktığımda kalmıyor zaten

Sağol canım. Evet genelde pek bir şey kalmaz ama bugün vardı şansıma :)

saolunn kızlar valla yarn dişcide randevum var temzletcm ama hala cocugu kıme bırkcam bılmıyorum. butn hafta k.v yrnda bırakamam yanıma birini bulmam lazım

Eşin 1-2 saat izin alabilirse süper olur. Diş temizliği harika bir şey. İşlem bitince bak bak doyamıyorsun :)

Alıp geldim :) Neyseki bitmemiş hatta bayağı vardı.

Ne ara gittin geldin ben seni burada sanıyordum.

Denekk sizin ordaki bayanlar burdakiler gibi değil bizim burayı görsen sabah işe giderken görüyorum bimn önü kuyruk

Hatta bir defasında saç maskesi geldi almak için girdim 3 çeşidini de elime aldım hangisini alayım diye okumaya beni gören kadınlar baktım atmışlar sepetleerine bir tane arkamı bir döndüm yok kalmamış

Koşa koşa gittim :) Bazen buradaki de çok kalabalık oluyor, hele bir keresinde kavga çıkmıştı. Gelen ürüne göre değişiyor işte. Siz hangi semttesiniz?

Canım ben kalkayım. Duş falan alacağım, ancak hazırlanırım. Öpüyorum. Şimdiden güzel haftasonları olsun :)

saolunn kızlar valla yarn dişcide randevum var temzletcm ama hala cocugu kıme bırkcam bılmıyorum. butn hafta k.v yrnda bırakamam yanıma birini bulmam lazım

Ama yarın öyle eğlencelik bir iş değilki doktora gidiyorsun bence sorsan hayır demez sana.

Koşa koşa gittim :) Bazen buradaki de çok kalabalık oluyor, hele bir keresinde kavga çıkmıştı. Gelen ürüne göre değişiyor işte. Siz hangi semttesiniz?

Ben şirinevlerdeyim.

Kadınlara kavgayı yakıştıramıyorum ya çok basit duruyor kavga eden kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…