2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm nasılsınız kızlar ayşegül masal hanım yaramazlığa başladı galiba :) iyisiniz umarım

sağol canım.canım benim umarım tez zamanda göbişin sonrada kucağın dolar

sağol canım inş.hiç görüşemiyoz artık msnde falanda.

Günaydn kızlar

Nasılsınız?

Sibelcim boşver artık takma hiçbirşeyi bundan sonra önemli olan İlayda. Canım ya daha çok küçük ve babasını özlüyor.
Umarım İlayda için herşeyin en güzeli olur senin içinde ...
Deryacım iyi eşimle aramız zaten küs kalmıyoruz biz çok şükür o gün geldi geçti.

Minik kuzun nasıl? Sen nasılsın?

İnci sen nasılsın?

Sumak ve Nissam bebişleri ile zaten

Bende haftasonu uzun bir aradan sonra ilk defa evdeydim.

Çok uyudum çok dinlendim çok güzeldi.

ben hep msnde oluyorumda senle pek denk gelemiyoruz

günaydın kızlar nasılsınzzz

benm zor bır ssabah oldu oglumn kreste ılk gunuuu kv ıle gıttık :):)

onn evınn yaknnda dıye gun ıcnde kontrol etsn dıyee ayrılmak zor oldu oglmdn cok aglms bugun ama ınsallah hayrlısı olurr alısr dıyorum

iyi olmanıza sevindim canım bende eşimle küs kalamam hiçç..bende hastayım biraz dün domestosla banyoyu temizledim oda beni kötü etti mide bulantısı baş ağrısı akşamda çağan uyumadı sağolsun gece 1 di eşim salladı uyuttu bende yattım dinlendim şimdi daha iyiyim..sen nasılsın ?

Ayy kıyamam ona alışır tabii ama işte ilk başta zoor oluyor.

Bene iyi oldu oğlun için

Okul öncesi eğitim iyidir.

Kayınvalide hiçbirşey veremez ona

Bizde hiç küs kalamıyoruz. Genelde de iyi anlaşıoruz da işte bazen oluyor öyle.

Geçmiş olsun çamaşır suyunu çok kullandın heralde dokunmuş olmalı.

Annesi Çağanı ısır yanaklarından benim için

sağol canım evet fazla kullanmıişım eşimde çok kızdı zatenn ..ayy teyzesi nasıl ısırırım yanaklarını ama bol bol öperim ..kokulu öpücük alıyorum oğlumdan çok seviyorum kokusunu annem ne çok öpüyosun diye çok kızıyo bana..
kızlarr birazdan eşim gelecek ikeaya gideceğiz orda çocuklar için oyun kısmı varya çağanı oraya götürcez ilk defa bakalım duracakmı hem benim içinde iyi olacak sıkıldım evde yarında yokum annemlere gideceğim .çarşambada eşim evde bu aralar pek giremem kib hepinizi çok öpüyorum..iyi akşamlarr

Anne yüreği işte kyamadı tamam annesi öp ozaman ama çok öp benim için.

İyi eğlenceler size gidin gezin benim yerime de eğlenin anne oğul ben pek vakit bulamıyorum malum

Hoşgeldin

Nerdesin? haftasonu da pek yazmamışsın bugünde gelemdin merak ettim.

Hoşbulduk canım. Annem izin almış bu hafta. Bugün sağlık ocağı, market vs. işleri vardı ben de gittim. Bir gün de çarşıya çıkalım diyor :) Bu hafta dolu geçecek sanırım. Hastane, eşimin ve annemin ehliyet işleri falan var. Hayırlısıyla bir geçse. 1 ay sonra da kayınvalidemler ve eltimler geliyor :) Onlar gelince 15 gün kapsama alanı dışında olurum artık
Sen ne yapıyorsun, nasılsın?

Geçer geçer merak etme

Ben işlerimi tamalamaya çalışıyorumki izne çıkayım bir an önce 2012 geldi ben daha 2011 iznini almadım kafayı yemek üzereyim.

Anne yüreği işte kyamadı tamam annesi öp ozaman ama çok öp benim için.

İyi eğlenceler size gidin gezin benim yerime de eğlenin anne oğul ben pek vakit bulamıyorum malum

öyle bi duyguki anne olmak için bambaşka...rabbim inş sana ve hülyayada tattırır bu duyguyuu....gezdik teyzesi oyuncakları pek bi sevdi karta yükleme yapıp bindiriyosun bizde sevmez diye çok yükletmemiştik oda çok sevdi durunca ağladı kız bidaha kart takmadan bindirdi ama durduğu zaman çağan kıyameti kopardı bundan sonra sürekli götürcez eşimle bende yanında durmuştum ağlamasın diye o kadar mutluyduki binerken görmeliydin eşimde bizi videoya çekmiş eve gelincede hepberaber müzik açtım oynadık,top oynadık çok mutluydu ve yorulmuştu akşamda sütünü içerken kucağımda uyuyakaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…