2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sağol canım. Evet ya, eski sohbetlerimizi özlüyorum Sumak'ı gördüm gerçi ama görmeden de çok sevmiştim. Seni de öyle... İnşaallah bir gün görüşmek nasip olur :)

İnşallah görüşşürüz benim izin ocak sonuna kaldı yoğunluktan kafayı yiyeceğim.

Sumakı resimlerde gördüm maşallah çokta güzel hatunmuş ağzım açık kalmıştı görünce.

Seni çok merak ediyorum. Gerçi çıtı pıtı birisin ama yüzünü felan çok merak ediyorum. Eminim yüzünde kalbin kadar güzeldir

İnşaallah canım. Evet hatun güzel maşallah :) Ay teşekkür ederim :) Mini mini biriyim :) Boyum kısacık mesela, şimdi burada ifşa etmeyeyim :)

nissam'ı da merak ediyorum ben. Ah bir araya gelme imkanımız olsa... Derya ile Sibel'i gördüm fotolardan, onlar da çok güzel yüzlüler maşallah

nissam'ı da merak ediyorum ben. Ah bir araya gelme imkanımız olsa... Derya ile Sibel'i gördüm fotolardan, onlar da çok güzel yüzlüler maşallah

Ben kimseyi görmedim

Ama hepinizi çok merak ediyorum

Eminim onlarda çok güzeldir zaten

Öyle face felan da yok bende kullanamıyorum maillerime bile zor bakıyorum ona hiç bakmam heralde ondan açmadım hesap

Ben birde erkek doktor takıntım var bayan doktora gittim ona rağmen kastım bu kadar

Evet

Bende seevinmiştim iki laf ederiz diye

Benim doktor da kadın. Erkek doktora gidemem. Gittiğim hastaneyi seçmemin en önemli özelliği kendi genetik laboratuvarı olmasının dışında kadın doktorların çokluğu. Evime uzak bayağı ama olsun.

yazamadım ya ..uyandı msal

sonra emzır pıspısla hoplat zıplat gazını cıkar uyut kendın yemek ye derken ancak oldu gazı cok cocugumun ne yapacagım bılmıyorum ya

zor ıslermıs annemlerde yok sımdı ayva yemek benı beklıyor

kırgınım ,esıme aılesıne uzun uzun yazmak var ama bosver kımseye guvenmıyecekmıssın tırnagın varsa kası basını hesabı
zaten guvenmedım ama yıne de kırıldım

sımdı hıc bırını ıstemıyorum yanımda zor gunumde yoktular ıstemeden sogudum hepsınden

Canım sen anason içsen çay olarak ya da kimyon sütünden bebeğ de geçer...
Msalını da huzurla büyüt leyleğin topiğine yazmıştım ama burdan da yazayım
ben de 2008 geliniyim...

Yavaş yavaş alışacaksın canım. Bir müddet zorlanırsın sonra her şey rayına oturur. Annen seni yoklar sık sık. Anlatmak istersen dinleriz, içine atma...

canım belliki eşin çok bunalmış sende haklsın ama borçlar insanı bu hale getiriyo ama birbirinizi kırmadan halletmeye çalışın bence borç ödenir ikinizde çalışırsınız bunun için kırmayın,üzmeyin birbirinizi..bide sen ne iş yapıyodun canım ya?eşinin mesleği neki kendi işini kurdu demişsin?

canım drun umutlu konusmasına çok sevindim canım inşş hep umutla ilerlersin bu yoldaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…