2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ondan önde gidiyosun diye mi bağırdı.

Ay benimki de öyle al birini vur ötekine. Hepsinde var galiba. Dün çok kırıldım ama. ona kırılınca nedense ailesine daha bir öfe duyuyorum. Dünde öyleydim.

Anasının kardeşinin bir gün işi yok bütün sülalesi öyle ben çalışmasaydım ne olacaktı? HAdi kardeşinin ihtiyaçlarını kocası karşılabilecek durumda benim anasından ne farkım kalacaktı. Birde ailesinde böyle bir durum hiç görmemiş kadının aileye destek olduğu teşekkür edeceğine

Ama anladım o farklı yerden bakıyor ben farklı

Uzatmıcam olduğu gibi kabul etmek lazım. Çok şükür gene ilgili bir koca, duyarlı, hassas

Birinden bulaşmışta olabilir. Öff hiç çekilmiyor hastalıkları zaten benimkide hasta olunca bir hafta yatmadan ayaklanmaz hep diyorum dikkat et salgın var koru kendini

Evet neden önde gitmişim, bizim evin karşısında bir cafe var üniversite öğrencileri takılır hep. O sırada da bir sürü öğrenci vardı. Diyor kahvenin önünden geçiyorsun ben kaldırımdayken. Ya işte iyi huyları ağır basmasa çekilmez :) Sorma sorma bir naz bir naz... Diyorum ama sen hasta olma ben olayım.

Evet neden önde gitmişim, bizim evin karşısında bir cafe var üniversite öğrencileri takılır hep. O sırada da bir sürü öğrenci vardı. Diyor kahvenin önünden geçiyorsun ben kaldırımdayken. Ya işte iyi huyları ağır basmasa çekilmez :) Sorma sorma bir naz bir naz... Diyorum ama sen hasta olma ben olayım.

Ayy aynısını banada yapıyor bazen. Sanki yiyecekler onların karılarını. Ya birşey değil anlamaya çalışıyorum eşimin deyimiyle erkek dünyası diye birşey var diyor siz anlamıyorsunuz diyor tamam kabul anlamıyorum ama kabul ediyorum güzellikle söyle anlarım ama o bağırma ses tonu yükselme olayını sevmiyorum azıcık kontrol et ses tonunu.

Öyle iyi huyları da var köt,de var azıcıkta olsa ama hepsi birbirine benziyo anlaşılan.

Aynen bende öyle düşünüyorum o hasta olmasın çekilmiyor bende sadece benimki öyle zannediyordum

Ayy aynısını banada yapıyor bazen. Sanki yiyecekler onların karılarını. Ya birşey değil anlamaya çalışıyorum eşimin deyimiyle erkek dünyası diye birşey var diyor siz anlamıyorsunuz diyor tamam kabul anlamıyorum ama kabul ediyorum güzellikle söyle anlarım ama o bağırma ses tonu yükselme olayını sevmiyorum azıcık kontrol et ses tonunu.

Öyle iyi huyları da var köt,de var azıcıkta olsa ama hepsi birbirine benziyo anlaşılan.

Aynen bende öyle düşünüyorum o hasta olmasın çekilmiyor bende sadece benimki öyle zannediyordum

Onlar nasıl bizim dünyamızı anlayamıyorsa biz de onlarınkini anlayamıyoruz :) Ses tonunu yükseltme de dünyalarına özel bir şey sanırsam :KK1: Nazları bir bize geçer :)

Onlar nasıl bizim dünyamızı anlayamıyorsa biz de onlarınkini anlayamıyoruz :) Ses tonunu yükseltme de dünyalarına özel bir şey sanırsam :KK1: Nazları bir bize geçer :)

Bak haklısın

Hiç öyle düşünmemiştim ama doğru onlar bizi anlamıyor diyorz ama bizde onları anlamıyoruz. İşte kavganın koptuğu yer de burası ama onların anlatma tarzı kaba kalıyor ve ben o tarzı hiç sevmiyrum seveceğimide sanmıyorum

Bak haklısın

Hiç öyle düşünmemiştim ama doğru onlar bizi anlamıyor diyorz ama bizde onları anlamıyoruz. İşte kavganın koptuğu yer de burası ama onların anlatma tarzı kaba kalıyor ve ben o tarzı hiç sevmiyrum seveceğimide sanmıyorum

Sevmesek de dayanacağız ne yapalım aldık bir kere:KK1: Canım ben biraz kalkıyorum, 2 günde etraf bayağı bir dağıldı. Toparlayıp süpürgeyi falan açacağım. Akşama doğru gelirim inşaallah. Öpüyorum seni.

selam kızlar..

ıncı doktorunu sevmene svındım o cok onemlı gercekten rahat etmen lazım .

benım annemler gıttı babam da glemıstı dun aksam kardesım ve esı geldı cok guzeldı ama gıttıler saat 3te annemle ayrılma anımız cok kotuydu hala aglıyorum

tesekkur bıle edemedım aglamaktan o da agladı ben de ..

dondu dondu geldı sarıldı agladık sımdı yalnızım nasıl gecıcek zaman gunler nakabılecek mıyım bılmıyorum

annem guvenıyor guvenmese bırakmazdı elbette banyosnu bıel yAptırıyorsun dıyor ama oyle alıstım kı ona

gece yanyana yatardık ayaklarımı ovalardı sırtımı kendını dusunmeden

uff vermem kızımı uzaga cok zormus sımdı daha cok anladım keske evlenmeseydım uzaga..

annem gıttı yapayalnız kaldım ..

herkesı cok daha ıyı tandım artık cok sadece kızım var benım ıcın

hersey onun ıcın.

selam kızlar..

benım annemler gıttı babam da glemıstı dun aksam kardesım ve esı geldı cok guzeldı ama gıttıler saat 3te annemle ayrılma anımız cok kotuydu hala aglıyorum

dondu dondu geldı sarıldı agladık sımdı yalnızım nasıl gecıcek zaman gunler nakabılecek mıyım bılmıyorum

annem guvenıyor guvenmese bırakmazdı elbette banyosnu bıel yAptırıyorsun dıyor ama oyle alıstım kı ona

uff vermem kızımı uzaga cok zormus sımdı daha cok anladım keske evlenmeseydım uzaga..

hersey onun ıcın.

Kıyamam :KK5: İnsan anne olunca annesinin değerini daha iyi anlıyor sanırım. Kızınla bol bol vakit geçir, şimdi başbaşasınız. 2-3 ay sonra havalar biraz ısınsın, gidersin Antalya'ya. Ne oldu? Birilerini kızmış kırılmış gibisin :26:

selam kızlar..

hersey onun ıcın.

Allah kavuştursun

Gelir yine annen dayanamaz artık Masal'ın hasretine.

Umarım ters giden birşeyler olmamıştır. Son yazdığım cümleye istinaden söyledim

Kızlar dün muayene öncesi bana örtü verildi üzerimi kapamam için, tabi ben acemi nasıl koyacağımı bilmiyorum. Sen beline dola örtüyü :KK1: Çık öyle, doktorcum çok şeker ya, daha önce hiç jinekolojik muayene oldun mu dedi, yok dedim. Tebessüm edip gösterdi nasıl olacağını. Çok komikti ya :KK1:

Bende iim koçişi bekliyorum.

Afiyet olsun size.

Sumağı çok özlüyoruz değil mi?

Görünce yüzümde tebessüm oluyor biliyorumki sende öylesin

Sağol canım. Evet ya, eski sohbetlerimizi özlüyorum :KK31: Sumak'ı gördüm gerçi ama görmeden de çok sevmiştim. Seni de öyle... İnşaallah bir gün görüşmek nasip olur :)

X