2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hemde nasil.. ailemden biri bile yanimda olsaydi.insanin kendi ailesi gibisi yok...

annem bugun kiz evlenen kiz kardesimin yanina adanaya gitti...

bizde adettir kiz evlendikten sonra anne gider el opmeye getirir...

hemde nasil.. ailemden biri bile yanimda olsaydi.insanin kendi ailesi gibisi yok...

annem bugun kiz evlenen kiz kardesimin yanina adanaya gitti...

bizde adettir kiz evlendikten sonra anne gider el opmeye getirir...

3 kızkardeş misiniz? Hepiniz de gurbette misiniz yoksa

3 kızkardeş misiniz? Hepiniz de gurbette misiniz yoksa

5 kardesiz...3 kiz 2 erkek..ben burda,ablam d.bakirda.kiz kardesimde adana da...

en buyuk ablam,sonra ben benden sonra 2 erkek kardesim en kucugumuz kiz kardesim...

3 kiz yalniz evli,digerleri henuz bekar...

Son düzenleme:
5 kardesiz...3 kiz 2 erkek..ben burda,ablam d.bakirda.kiz kardesimde adana da...

en buyuk ablam,sonra ben benden sonra 2 erkek kardesim en kucugumuz kiz kardesim...

3 kiz yalniz evli,digerleri henuz bekar...

Ay tüm kızlar dağılmışsınız, erkekler annenin yanında. Darısı kardeşlerinin başına. Ablanın çocukları var mı?

Ay tüm kızlar dağılmışsınız, erkekler annenin yanında. Darısı kardeşlerinin başına. Ablanın çocukları var mı?

evet oyle oldu malesef..erkekler annemin yaninda sira onlarda..

ablaminda 3 yasinda cok bilmis Ecrin Hazal adinda bir kizi var...

ennemlerin benle beraber 2 torunlari oldu...

siz kac kardessiniz canim sen yalnizmi evlisin???

Son düzenleme:
evet oyle oldu malesef..erkekler annemin yaninda sira onlarda..

ablaminda 3 yasinda cok bilmis Ecrin Hazal adinda bir kizi var...

ennemlerin benle beraber 2 torunlari oldu...

siz kac kardessiniz canim sen yalnizmi evlisin???

Allah bağışlasın :) Kızlardan gidiyorsunuz :) İnşaallah diğer kardeşlerine de nasip olur. Benim 1 erkek kardeşim var canım, 20 yaşında, bekar, okuyor. Hep çok özenmişimdir kalabalık ailelere. Eşim de 2 kardeş. Diyorum çocuklarımın halası, teyzesi olamayacak. Onun için 3 çocuk istiyorum en az :) Rabbim nasip eder inşaalalh.

oyle oldu.amin ins.
sen ve esin ayni 2 kardes..rabbim erkek kardesininde gonlune gore verir ins.

insan evlendikten sonra kardes sayisinin fazla olmasini daha cok istiyor...daha kalabalik oluyor.

rabbim ins.hayirlisini en kisa zamanda sana da nasip eder...rabbim cocuklarinin halaligini ve teyzeligini gosteriri ins...

Ay amin amin inşaallah :)

Ecem'e meme verme çalışmaları nasıl gidiyor? Hala almıyor mu?

hergun deniyorum ama yok almiyor ve alacagida yok gibi.
inekten farkim kalmadihabire sut sagiyorum ama en fazla 1 hafta daha verir sonra mama ile devam ederim diye dusunuyorum,cunku benimde gucum kalmiyor artik pompayla cok zor oluyor gogüs uclarim o kadar agriyorki hissetmiyorum bile..cok inatci yaaa

Allah Allah neden almıyor acaba? Doktor bir şey söyledi mi bununla ilgili? Çok ilginç ya. Biberon memesini al anneninkini alma

Allah Allah neden almıyor acaba? Doktor bir şey söyledi mi bununla ilgili? Çok ilginç ya. Biberon memesini al anneninkini alma

doktor da deniyordu ama yok almiyor..elinden geldigince hergun denemeye calis diyior...

burda dogum yaptiktan sonra ebe eve geliyor sana yardici olmak icin..bizimkide geliyor onla beraber hergun deniyoz,silikon memeyle yok yinede almiyor..

evet ki biberon memesi de gogus ucuyla ayni ama almiyor bizimki..

bende artik daha zorlamayida dusunmuyorum,bende usandim artik.

Ne güzel bir sistem varmış orada. Gerçekten çok ilginç yaptığı. Dediğin gibi çok zorlamanın faydası olmayacak gibi. Bir süre daha devam et bakalım, sonra geçersin mamaya.

Ne güzel bir sistem varmış orada. Gerçekten çok ilginç yaptığı. Dediğin gibi çok zorlamanın faydası olmayacak gibi. Bir süre daha devam et bakalım, sonra geçersin mamaya.

canim burdaki sistem cok guzel,hastanesindeki hemsireler o kadar guzel ilgileniyorlarki anlatamam sana.ya burdaki kanunlar cok guzel isliyor...o kadar cok avantaj sagliyorlarki insana.
ben artik Ecem`e sut yetistiremiyecegim inek gibi sagdigim sutum ona yetersiz gelecek mejburen gecicem mamaya..
Ecem`in yuzu sivilce olmus teyzesi,hemsiremiz anne sutu ona yariyor masondan oyle oluyormus dedi..hemen de birakmak da istemiyorum.

Çok güzel gerçekten ya. Burada çoğu hastanede doğru dürüst ilgilenilmiyor bile. İnsan istiyor tabi biraz emsin en azından 6 aylık olana kadar ama böyle de çok zor. Allah yardımcın olsun.

canim Ecem mirildaniyor,uyanma sinyallerini veriyorrr

ben cikiyorum kendine iyi bak gorusmek uzereee

canim Ecem mirildaniyor,uyanma sinyallerini veriyorrr

ben cikiyorum kendine iyi bak gorusmek uzereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…