2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba nasılsınız kızlar

slm canım allah sabır versin artık isyan ediyorum yeğenim doğuda asker habelerlere bakasım yok kaç eve ateş düştü

canım düzelmenize sevindim

Bende iyiyim Sibelim. Bizi nasıl bıraktın aynıyız.

Ay ay yerim ben o cadıyı ısırırım. Annesi ısır yanağından benim için azıcık.

ısırırım teyzesi zaten sevilmeye bayılıyor cadı .benden aynıyım canım bir an önce 27 aralık gelsin beş para etmez insandan kurtuluyum diye bakıyorum

ısırırım teyzesi zaten sevilmeye bayılıyor cadı .benden aynıyım canım bir an önce 27 aralık gelsin beş para etmez insandan kurtuluyum diye bakıyorum

İlayda için en hayırlısı ne ise o olsun herşeyden önemli olan ruh sağlığı psikolojisi.

Senin umarım herşey gönlüne göre olur Sibel çok yıprandın üzüldün dilerim bundan sonra herşey istedğim gibi olur.

sağol canım benim gerçekten yıprandım ama artık alıştım atlattım umarım ilaydada etkilenmaz ufak olduğu içn daha avantajlı sanırım hakkımda hayırlısı olsun inşallah

tabi öperim teyzesi öyle diyor cnm çünkü ben yokken lambalarla tvlerler oynuyor da cadı ondan pek dikatli bakamadım işinden mi sıkıntın varmı canım

Bak sen bıcırığa
Kurnaz şey :)
İşten değil de saatlerden sıkıntı var canım.
Hayat denen bir şey kalmadı o yüzden sanırım uzatmaları oynuyorum burada.

Ne yapmış olursa olsun bir evladınız var canım.
Kızını düşünerek adım atmaya çalış, senin öfken ileri de onun babasından nefret etmesine sebep olabilir.

canım inan hiç öfkem yok ama aramıyor ayda birkez zaten maddi açıdan bakmıyor ona rağmen ben ona dedm istesem bakmam teline ama kızımın babasısın bak bayram geliyor bir eksiği varmı diye arıcakmı hayır tabiki yinede birşey demiyorum içime atıyorum .canım çalışan bayan olmak çok zor allah yardımcın olsun ne iş üstüne işin canım

Son düzenleme:

O onun terbiyesizliği, düşüncesizliği.
Anasıyla mutlu mesut yaşasın şimdi bakalım.
Kendi evinizde mi kalıyor yoksa ayrıldı mı oradan?
Gazetedeyim canım ben.
6 gün iş, 1 gün izin, sabah 9 da çı kevden akşam 9 da gir

Işin gerçekten çok zor canım sonuçta eşinde var çok az görüşme imkanınız olur.
Valla hülyacım ev duruyor dedi iş değiştrdim dedi ne yaptı bilmiyorum büyük ihtimal annesinden para alıp geziyordur bekar hayatını yaşıyordur

Son düzenleme:

Yaşasın bakalım yaşasın, aklı dank edince ben ne yaptım diyecek de iş işten çoktan geçmiş olacak.

yaşasın bakalım yaşasın, aklı dank edince ben ne yaptım diyecek de iş işten çoktan geçmiş olacak.

hemde çoktan geçmiş olcak cnm bu ilk değilki hadi 1. Kötüydü 2.de mi kötü çok pişman olcak oldu bile ama eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı diyicem bende ona bnm için eskide kaldı o

Dün misfir vardı çok sigara içldi hep mutfakta cam açık durduk feci kasığım ağrıyor bugün ayaklarım buz gibiydi yattığımda üşüttüm sanırım

hemde çoktan geçmiş olcak cnm bu ilk değilki hadi 1. Kötüydü 2.de mi kötü çok pişman olcak oldu bile ama eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı diyicem bende ona bnm için eskide kaldı o

Allah'ım inşaallah bundan sonra yüzünü güldürsün.
Zor zamanlar geçiriyorsun mükafatını kat kat alırsın umarım.
Çok gençsin yavrun da çok küçük.
İnanıyorum ki karşına düzgün, adam gibi bir adam çıkacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…