2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

dolmuşum ..uzun zamandır konusmuyorum cunku ıcıme atıyorum bırsey olursa pat dıye soylemıyorum...

kendı ıslerınden benı unutmasına sinir oluyorum..

cuma gununden berı boyle cumartesı gunu alısverıse cıkıcaktık yalan oldu mesela ,kostur kostur ancak yetıstık arkadaslarına,orada laf soktum ama anladı mı bılmıyorum
aynı yerden arkadaslar,işte ıs arkadaslarından konusurken kadın dedı yıne bızım kocalarımız ıyı Aysegul fılan
evet ama bızımkıde hep mesaıde dedım..8-4 calısıyor sonrasında mesaıye kalıyor 4 den de 22ye kadar yok ortalıkta dedım..
güldü fılan ama yıne aynı..

kendı de bılıyor cok ıhmal ettım karımı farkındayım dıyor ama hanı ..degısen bırsey yok..

gun boyu evde sıkılıyorum zaten yaptıgım hıc bırsey yok oyle kı ustumu bıle cıkarmıyorum o derece..

onu beklıyorum bırseyler yaparız dıye o da kendı kendıne plan yapıyor ben yokum..

bugun ıcın bır suru sey planlamıstım oysa,aksamdan pasta yapıcaktım bugune guzel olsun dıye

kuafore gıdıcektım fılan ..

neyse hamılelıkten dıyıp gecıcez nede olsa ..

Offf bu erkeklerin düşüncesizlikleri...
Kendileri her yere koşarlar ama karılarını bir türlü hatırlamazlar.

sımdı bı teyze aradı onunda kızı yanında kalıyor daha 20 gunluk bebeklerı var gel oturalım dedı

ıyı dedım bende

yüzüm gözüm şiş gidiyim de acılayım bıraz aksama da yemek yok zıkkımın kökünü yesin esim..

bebek seveyım bıraz kendıme geleyım...evde yoksa daha da aglıyacagım..

tesekkur ederım hulya dınledıgın ıcın..,

Git git açılırsın biraz, iyi gelir.
Ne demek canım, her zaman dinlerim
Konuşmak çok rahatlatıyor insanı.

Sumakçım iyice dolmuşsun sen

Ama üzme kendini bebeğinde üzülür sonra seninle.

Hepimiz yaşıyoruz aynı şeyleri ama senin hamileliğinde etkisiyle daha çok koymuş.

Üzme kendini.

EŞinede haksızlık etme.

Düşünme öyle şeyler. Herksi olduğu gibi kabuletmekten başka çaremiz yok.

Biz evleneli 3 yıldır olacak. Biliyorsun eşimin kendi işi ama bir türlü rayında gitmiyor. Düzgün biz kazancı yok. Biz hep parasısız mesela.Benim kazancım ancak giderlere vs yetiyor yeri geldiğinde onu da finanse ediyorum ama artık o kadar çok bunaldım ki parasızlıktan anlataam.Ama yapacak birşey yok.Oda istemiyor böyle olsun nasibi yok çünkü.

Kısmet böyleymiş .BAzen bende senin gibi düşünüyorum keşke evlenmesemiydm ama ona haksızlık etmiş olurum o kadar i,yi benim eşim istesem bana canını verir. Bu gnlerde geçer elbet bizde toparlarız. Birde parasızlığın yanında anasının kardeşinin bana parayla hava atmasını çekiyorum. Napimm onu sevdiğim için. Ama onu seviyorum onun içinde idare ediyorum bazı şeyleri napim.Oysa içimde okadar büyük b,r öfke varki zor tutuyorum kusmamak için.Sabrediyorum ve inanıyorumki bu sabrın karşılığını birgün alıcam

Eminimki sende böylesindir. Onun için sabret minik kızına hamileliğinin son günlerinin keyfini çıkar. Ve sende benim gibi düşün.

Senin bahanenle bende içimi döktüm bende dolmuştum çünkü

Öpüyorum seni kocaman

Son düzenleme:
eve geldım ,gıttıgım ıyı oldu acıldım bıraz ..burnum gozum kıpkırmızı ıdı ,soguktan fılan dedım artık ne dıyım

kocam eve geldı aama ben gelmeden gıtmıs carsıya ,neredesın dedım ben eve geldım gelıyorum hemen dedı

tel de de daha once ıyı mısın acıldın mı fılan demıstı ıste benle mı sorunun var fılan dedı konusuruz osnra fılan dedım artık kapatmak ıcın

oyle bakalım nerelerde ..evı de oylece bırakıp gıtmıstım kalkıpta toplayayım..

mrb arkadaşlar bende 2008 de evledim.iyi bir evliliyim var.dunya tatalısı ogluşum.biz 3kişilik bir aileyiz.aranıza katıla bilrmiyiz.........

canim cok tsk.ederim...

sen nasilsin,ilos nasillll
canım iyiz saol dikkat et kendine

canım aldım cnm mesajını bende yolladım .valla canım en bakımlı en süslü halimle olcam zaten köpek gibi pişman ama başaramıyacığı içni pes etti iyice yıkılsın .
Offf bu erkeklerin düşüncesizlikleri...
Kendileri her yere koşarlar ama karılarını bir türlü hatırlamazlar.

malesef erkeklerin çoğu böyle ama yinede evliliğiniz yıpratmamaya çalışın kızlar en önemlisi her zaman arkanızda bir kocanız varsa diğer kalaslıklarına:) alışmaktan başka çare yok

canım ya sıkma canını bak kızında hissesiyor artık stresli hamilelik doğum sonrası bebeğe yabsıyor allah korusun fena kız olmasın masal

mrb arkadaşlar bende 2008 de evledim.iyi bir evliliyim var.dunya tatalısı ogluşum.biz 3kişilik bir aileyiz.aranıza katıla bilrmiyiz.........

hoşgeldin canım mutluluğunuz daim olsun

Son düzenleme:
Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Sumak ses ver naptınız akşam düzeldi mi aranız?

Nasıl oldun sen?

İnci aldım mesajını sağol.

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiler.

Günaydın kızlar.
Moralim yerlerde
Sabah radyoda duydum, şimdi televizyonlar veriyor-26 şehit!
Dün de 5 şehit...
2 yaşında bir yavrucak babasıyla...
Allah'ım kim bilir hangi anaların babaların eşlerin çocukların bağrı yandı.
Ben bile bu kadar kötüyken onları düşünemiyorum.
Allah'ım yardımcıları olsun.
Bu pisliklerin kökünü kurutamadık gitti.

hosgeldın oya..

yok yok ıyıym kız akıllı uslu olsun bırsey ıstemıyorum baska ..

Sumaaaakkkkkk neler oldu?
Umarım güzel geçmiştir akşamın :26:

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Sumak ses ver naptınız akşam düzeldi mi aranız?

Nasıl oldun sen?

İnci aldım mesajını sağol.

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiler.

dün geldı ıste ,kocaman bır buket yaptırmış ıcıne de not yazmıs ,onu gorunce ıyıce gözlerım dolu dolu oldu zaten ..
tesekkur ettım fılan ,hadı cıkıyoruz dedı yok dedım ben gıtmeyecegım bır yere ..
ıste ben sureklı hamılelıkte depresıyon yazıları okudum bugun ,bılıyorum en yanında olacagım zmana senı yalnız bıraktım ama artık oyle olmayacak cart curt..

konustuk fılan ,hanı dedı sacında fön yok makyaj sıfır fılan hal mı bıraktın esek dedım artık..

hadı ya cıkalım fılan neyse cıktık artık ,guzel bır aksam gecırdık bol alısverıs yaptık masal hanıma..eksıklerını tamamladık ..

300tl mızı yedı aslında hıc bırsey de almadık ,zilli batırdı valla bızı..

sonra eve geldık gece baktım nete yazıcaktım ama esım geldı o anda sonra sarılıp uyuduk ıste..

üstü kapatıldı ınsalalh yapmayacak bır daha unutmayacak benı bıryerlerde..

bende sımdı gordum,yazık günah ya 26 şehit 16 yaralı varmış ,aılelerını düşünemiyorum cok acı

Aranızın düzelmesine sevindim canım.
Demek öyle yazılar okumuş, aferin :)
Masal sizi zararlı çıkardı akşamdan desene :)

Aranızın düzelmesine sevindim canım.
Demek öyle yazılar okumuş, aferin :)
Masal sizi zararlı çıkardı akşamdan desene :)

okumus ,anlatıyor brde bana ,ama o gözlerınde benı üzdügü ıcın üzüntüyü gördüm yettı bana esek..

cok masraf cıkardı dun sırf 300 tl harcamısız aldıgımız hıc bırseyde yok ..

ama kızın olucan gozune batmıyor hıc :)

boyacılar var balkonda ,dolabımızı vardı arkası da boyanıcaktı adam cekerken arkası acılmıs kırılabılır dedı ve kırıldı esyalar ortalıkta..
off ben toplayama sımdı adam da bıraktı halıyle dedım esım toplar aksama kalsın oyle..

bır de dolap masrafı cıktı

zaten bu ay apartman boynaıyor dıye masraf kurbana gırdık onun parası kızın masrafı battık valla

Aman olur hepsi.
Sağlık olsun da herşey karşılanır.
Çocuk kız olunca insanın aldıkça alası gelir çünkü çok güzel şeyler var.
Erkek çocuklar için o kadar çeşit yok.
Ben de tatil şafağı sayıyorum :)
Bugünü saymazsak kaldı 11.

evet napalım hepsı lazım olan seyler ıste..

az kaldı senınde 11 guncük :)

Sumak aranızın düzelmesine

senin psikolojini toparlamana sevindim.

Üzme kendini artık.

Bu günlerin tadını çıkar.

Masal Hanım'ın maşşallahı var. Hep kıyafet aldırıyor kendine.

Şaka bir yana kız çocukları için çok güzel şeyler var.İnsanın doğurmaya niyeti yoksa bile doğurası geliyor.

Allah aldıklarınızı güzel günlerde gidirmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…