2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

sağol canım ALLAH razı olsunn..gez boşver yaa keyfini çıkar günlerinn

kızlarrr sizler nasılsınız?hamişler bebişler nasıl?
ayşegül göbüşüne baktım toğiğnde maşallah büyümeye başlmaış bence senin kızın olacak

canım çok çok geçmiş olsun
eşinle olana da üzüldüm :26:
üst üste gelmiş bazı şeyler
belli ki sen çok gerginsin
o da senin üstüne gelmiş
inşaallah düzelir çok geçmeden
üzme tatlı canını

sumak koyalım canım
akşamları denk geliyoruz zaten
bu akşamı ve yarın akşamı hayırlısı ile atlatayım koyalım

hepsı üstüste gelmıs cnım ya..

ınsallah cnım bence de kızım olucak
doktor d akıza benzettı ya bakalım kısmet tesekkur ederım büyüdü valla artık anlıyorlar

kızzz çok tatlı oluyolar ilk doğduğundaaa tabi ben acıyla bişey anlamamştım ama koynuma ilk verdiklerinde bol bol koklamıştımm çok güzel bi duyguuuuuuuuu gittim şimdi oğluma baktım geldimmm çok güzel uyuyooo pamuk pamuk ellerii var hele bana bi sarılışı varkiii dayanamayıp ağlıyorummm

evet hülyacım hepsi üst üste geldiiii bende kendimi toplayamıyorum bu ayın 29 evlilik yıldönümümüz eşimde 30unda yıllık izne çıkacakkk tatil planı yapalım dedik maddi durummm elvermiyo bide çağann çok huysuzz oda beni çok geriyooo içim daralıyo artıkk bazenn dayanamıyorumm

kıyamam
yıpratma kendini
evlilik yıldönümü için çağanı annene bırak ve o gün başbaşa olun canım
tatile çıkmak bu aralar gerçekten çok zor oluyor
gidemeseniz bile bol bol birlikte vakit geçirin

vallaha canım bende aynı senin gibi düşündüm ama en büyük sorun eşimin ailesiii eşim kesin sürekli onlarla plan yapmak ve benide götürmek istiyoo izinidede aynen öle olacakkk ve biz sürekli küs olucazz inşş böyle olmaz herşey çok güzel olur diyorummm
neyse kızlarr ben kaçıyorum eşim geliyomuşş yemekleri hazırlayayımm kibb hepinizi çok öpüyorum

canım eşini çek konuş
ben seninle başbaşa olmak istiyorum de
evdi, işti, çocuktu aynı evin içinde hasret kaldık birbirimize de
güzel bir konuşma yap eminim hak verecek ve ona göre plan yapacaktır
kolay gelsin tatlım

kızlaaaaar katılamıyorum muhabbetlerinize çünkü birkaç gündür oğlum çok huzursuz.hep onun yanındayım ya da o benim kucağımda.bugün öğlen sinirden ağladım artık.allahtan hemen işten çıkıp gelebildi de eşim rahatladım.çok uysal,uslu bi çocuktu.bu aralar pek fena.hiç 7 aylık gibi değil..her istediği olsun istiyor.cep telefonu,kumanda onun elinde olsun habire bassın tuşlarına..(bugün oyuncak cep telefonu aldık yüzüne bakmadı ya)..sonraaa hele bi kucaklanmasın,hele bi yerde falan pozisyonu değişsin basıyo yaygarayı.dişleri çıkacak heralde onun sıkıntısı diye düşünüyorum.umarım öyledir de geçer.acayip gerginim.uyudu da bi bakiniyim dedim.yazınca rahatladım da biraz.umarım hepiniz iyisinizdir ve umarım herşey yolundadır.

ay cnım ya ne zor cocuk buyutmek herhalde dişinden dolayıdır.
cocuklar herseyı bılıyor sımdı baksana nasıl ayırmıs gercek ıle oyuncak olusunu ya
nazar fılan degmesın oku annesı bol bol
bız ıyıyız hersey yolunda..

hülyacım kendide biliyo bunlarıı biz anlaşamıyoruzz canım burda anlatamadığım o kadar çok sorun yaşadımkii ben eşimin ailesiyle dayaklar,iftiralarr ve daha benim bu insanlarla bişeyler yapmamı istiyoo ya bu insanlar eşimin yanında bi başka eşim yokken bi başka davranıyolarr yolda beni görüp görmemizlikteen gelirler ve eşim sadece bende iyi olmamı bekler hatta kendi ailesine bişey diyemezken bana bağırıp çağırıp iyi davranmamı bekler bende iyice soğudum napayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…