2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Neyse canım ben kalkayım.
Sabah 7.30 da gün başlar.
Ah şu uyku beni benden aldı gitti
İyi geceler tatlım.
Öpüyorum.

Son düzenleme:
ana kadın sürüyor laaaan ,dıyorlar bı de sankı cok cok onemlı bırsey de bız yapamayız gıbı ..

şey sözleşmelılere atama geldı ya send ecalıssan yararlanıcak mıydın

soru iki ,senı merak edıyorum ben fotosunu koysana :)

slm kızlar.nasılsınızzzz:80::80:

ben turkıyedeyım,sımdı fırsatım oldu gırmek ıcın gelen gıden oluyor...

sızler nasılsınız.cok ozledımmmmmmm hepınızııııı

fırsat buldukca gırerımmmmkıb

selam kızlar nasılsınız bugün
ben çok iyiyim dün pazar planlarımız suya düştü diye çok üzülmüştüm ama canım kocam süpriz yapmış,bugün izin almış işe gitmedi öğlene kadar ailecek uyuduk sonra bebişide aldık attık kendimizi dışarı güzellll bi kahfaltı yaptık.. sonrada avcılar sahile gittik ardından k.çekmece sahile gittik baya bi gezdik bebiş kendini çimlere attı yuvarlandı durdu
çok güzel bi gün geçirdik bi baktım dünkü kızgınlıktan eser kalmamış
seviyorum kocişimi yaaa

iş meselesini bilmiyorum canım tam olarak
belli bir süre sözleşmeli olarak çalışma şartı olabilir
cevap iki :)
bu hafta denk geldiğimiz bir akşam albüm yapıp ekliyeyim olur mu?

canıııımmm
hoşgeldin
hasret gideriyorsundur?
neredesin şimdi?
öpüyorum çok

selam canım nasılsın?

ooooooooooooo süper sürpriz olmuş
bizim buralara gelmişsiniz ya

sibeeeeeeeeelllllllllllll
hoşgeldin canım
nasılsın?
canım hoşbuldum iyiyim sağol sizleri sormalı hiç giremedim bu ara eşime msn bile açamadım malum bebişimiz doğdu çarşamba gelen giden iş güç benm kız fazlaca yaramaz oldu yine çok özledimm sizleri az muahbbet edin ben yokken

ayşgülcüm nissam hamilelik nasıl geçiyor .deryacım çağın nasıl canım .bugüngünlerden aralık canım iyisin umarım bir sorun yoktur hülyacım sende iyisin umarım yeni gelen arkadaşlar var galiba hoşgeldeniz sizlerde iyyisiniz umarım

ayyy canııımmm
hayırlı olsun bebeğiniz
Allah analı babalı büyütsün
mis gibi süt kokuyordur şimdi
ismi ne oldu?
bizler iyiyiz çok şükür
senin moralin nasıl?
herşey yolunda değil mi?

ayyy canııımmm
hayırlı olsun bebeğiniz
Allah analı babalı büyütsün
mis gibi süt kokuyordur şimdi
ismi ne oldu?
bizler iyiyiz çok şükür
senin moralin nasıl?
herşey yolunda değil mi?

çok sağol canım amin arda taha ismi minik erkeğimin :)morelim iyi canım eşimlede şuan iyiyiz çok şükür

biz iyiyizde canım bu ara kötü haberler duymaya devam ediyorum ben ananem mide kanseri,kızkardeşimin dün çenesi çıktı 2 gündür onunla uğraşıyoruz biraz öncede pilav yapıyodum elimi yaktımm bideee eşimle tartıştım çarşamba günü ailesi filan bizim aile pikniğe gitmek istedi anlaşamadığımız için ben gitmem dedimm biraz beni tehdit ettti moralim bozuk yanii
sen nasılsınn nerelerdesin?

kızlarrr sizler nasılsınız?hamişler bebişler nasıl?
ayşegül göbüşüne baktım toğiğnde maşallah büyümeye başlmaış bence senin kızın olacak

off cok sıcakkkk ..

bugun bend eguzel bır gun gecırdım ..oglene kadar uuyuduk saat 3e kadar da kahvaltı yaptık

sonrası kahvedır caydır gectı saat 6 da cıktık canım pıde cektıgı ıcın pıde yedık

sonra sahılde dolasırken acık hava tıyatrosunda anakolunun gostersı varmıs gıttık ızledık

Allahım ne komıklerdı ya yerım ben onların hepsını

guldük güldük geldık

nıssam gel arasıra ozledık valla

ıncıtanesi olur koyalım

mavera
senın de guzel gecmıs gunun sevındım

sibel gule gule buyutün ,ne koydunuz adını mis giibi kokuyordur sımdı ya

canım çok geçmiş olsun allah şifa versin .canım ben istanbuldayım döncektim ama görümcem sünnet düğünü yapcak 25inde oyüzden eşim git gel yapyalım dedi bende ay sonuna doğru evime gitcem ozaman girerim çok istanbuldayım hala

çok sağol canım amin arda taha ismi minik erkeğimin :)morelim iyi canım eşimlede şuan iyiyiz çok şükür

oy yesinler onu
kokla benim yerime de
çok şükür canım çok şükür
bir daha hiiiiçççç bozulmaz inşaallah
zaten özlemişsinizdir birbirinizi
ilayda ne yapıyor?
kıskanıyor mu minik cadı :)

çok sağol ayşegülcüm mis kokuyor cennet kokulum ismi arda taha canım ayşegül aramaya zamanın yok göbşin nerde link koyarmnısın canm

hepsı üstüste gelmıs cnım ya..

kızlarrr sizler nasılsınız?hamişler bebişler nasıl?
ayşegül göbüşüne baktım toğiğnde maşallah büyümeye başlmaış bence senin kızın olacak

ınsallah cnım bence de kızım olucak
doktor d akıza benzettı ya bakalım kısmet tesekkur ederım büyüdü valla artık anlıyorlar

oy yesinler onu
kokla benim yerime de
çok şükür canım çok şükür
bir daha hiiiiçççç bozulmaz inşaallah
zaten özlemişsinizdir birbirinizi
ilayda ne yapıyor?
kıskanıyor mu minik cadı :)
kıskamnmıyor canım ama bugün plastik top attı ona doğru çok korktuk aklı ermiyor ona zarar geklceğini bilmiyor ardam erkeğim diyor bizden duyuyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…