2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ay cnım ya ne zor cocuk buyutmek herhalde dişinden dolayıdır.
cocuklar herseyı bılıyor sımdı baksana nasıl ayırmıs gercek ıle oyuncak olusunu ya
nazar fılan degmesın oku annesı bol bol
bız ıyıyız hersey yolunda..

yok yook zor değil o kadar :KK9: korkutma şimdiden kendini.
çok inanıyorum nazara.dışarı çıktık dün.maskot oldu resmen.eve gelince başladı kriz.okumak sihir gibi zaten veeeee okumaya başlayınca uyudu kaldı..şimdi de uyuyo oohh :KK51:

hülyacım kendide biliyo bunlarıı biz anlaşamıyoruzz canım burda anlatamadığım o kadar çok sorun yaşadımkii ben eşimin ailesiyle dayaklar,iftiralarr ve daha benim bu insanlarla bişeyler yapmamı istiyoo ya bu insanlar eşimin yanında bi başka eşim yokken bi başka davranıyolarr yolda beni görüp görmemizlikteen gelirler ve eşim sadece bende iyi olmamı bekler hatta kendi ailesine bişey diyemezken bana bağırıp çağırıp iyi davranmamı bekler bende iyice soğudum napayım

selamlar..sizinle tanışamadık henüz ama bu yazdığınızı okuyunca çok üzüldüm.iki kişinin anlaşması,aynı evde yaşaması hele bi de çocuk olduktan sonra o hayata devam etmesi zorken bi de aileler de bu şekilde işin içine girince hepten zor..allah yardımcınız olsun :KK71:

selamlar..sizinle tanışamadık henüz ama bu yazdığınızı okuyunca çok üzüldüm.iki kişinin anlaşması,aynı evde yaşaması hele bi de çocuk olduktan sonra o hayata devam etmesi zorken bi de aileler de bu şekilde işin içine girince hepten zor..allah yardımcınız olsun :KK71:

tanısalım canım ismim derya ankarada oturuyorum 29 haziran 2008 de evlendim 6 kasım 2009da oğlumu kucağıma aldımmm
aile sorunlarına gelince canım ben eşimle evlenmeden önce 6 sene çıkmışlığımız var en küçük görümcem benim lisede en samimi olduğum sıra arkadasımdıı abisiyle tanıştırdı son ra ne olduysa ailesiye birlikte benden nefret etmeye başladılar ve beni hiç istemediler ayırmak içinde ellerinden ne geliyosa yaptılar ama biz birbirimzi çok seviyorduk ve evlendikk aslında tek sorunumuz var oda ailesi yoksa ben eşimden memnunumm ben daha yasadıklarımı anlatmadım bi anlatamaya başlasam ronam olur cidden aslında çok doluyum konu açmayı düşündüm ama eşim pcyi kontrol ettiği için cesaret edemiyorum

tanısalım canım ismim derya ankarada oturuyorum 29 haziran 2008 de evlendim 6 kasım 2009da oğlumu kucağıma aldımmm
aile sorunlarına gelince canım ben eşimle evlenmeden önce 6 sene çıkmışlığımız var en küçük görümcem benim lisede en samimi olduğum sıra arkadasımdıı abisiyle tanıştırdı son ra ne olduysa ailesiye birlikte benden nefret etmeye başladılar ve beni hiç istemediler ayırmak içinde ellerinden ne geliyosa yaptılar ama biz birbirimzi çok seviyorduk ve evlendikk aslında tek sorunumuz var oda ailesi yoksa ben eşimden memnunumm ben daha yasadıklarımı anlatmadım bi anlatamaya başlasam ronam olur cidden aslında çok doluyum konu açmayı düşündüm ama eşim pcyi kontrol ettiği için cesaret edemiyorum

yaaa çok ilginç.flört döneminiz de uzunmuş bi de görümceniz arkadaşınız..bi sebep varmıydı peki sizi istememeleri için?ne biliyim hani aileler anlaşamaz yada oğulu,kardeşi,abiyi paylaşamama olayı vardır?önemli olan eşinizle birbirinize olan sevginiz,saygınız.ailesiyle görüşmemesi mümkün değil ama dengeler kuruluyordur umarım.
benim de adım müge.temmuz 2008 de evlendim,9 kasım 2010 da oğlumu dünyaya getirdim :) marmariste yaşıyorum.28 yaşındayım.

yaaa çok ilginç.flört döneminiz de uzunmuş bi de görümceniz arkadaşınız..bi sebep varmıydı peki sizi istememeleri için?ne biliyim hani aileler anlaşamaz yada oğulu,kardeşi,abiyi paylaşamama olayı vardır?önemli olan eşinizle birbirinize olan sevginiz,saygınız.ailesiyle görüşmemesi mümkün değil ama dengeler kuruluyordur umarım.
benim de adım müge.temmuz 2008 de evlendim,9 kasım 2010 da oğlumu dünyaya getirdim :) marmariste yaşıyorum.28 yaşındayım.

bilmiyorum canım benin kendilerine layık görmediler sebebini inan bende bilmiyorumm
tanıştığıma memnun oldum canım bebeiğini ALLAH bağışlasın canım

off cok sıcak ve basım cok agrıyorr ,kac gundur ..

dun dayanamadım agrı kesıcı ıctım bugun yıne ..

sıcaktan mı boyle oluyor anlamıyorum hıc keyfım yok

off cok sıcak ve basım cok agrıyorr ,kac gundur ..

dun dayanamadım agrı kesıcı ıctım bugun yıne ..

sıcaktan mı boyle oluyor anlamıyorum hıc keyfım yok

sıcaktandır :114: sen bi de 3-4 derece fazla hissediyorsun sıcağı..bol bol su iç.geçmiş olsuuun :KK54:

tek bugun olsa neredeyse hafta sonundaan berı aynı ..

cok kotu dün mınoset ıctım yarım sımdı yıne ıcmek ıstemıyorum ama zonklatıyor resmen

:KK59:

ya tansiyonun mu yükselio acaba?benim de oluyodu öyle.gerildiysen,sinirlendiysen,yorulduysan olabilir.tansiyonsa zaten minoset geçirmio.yarım limon sıkıp iç istersen.

kızlaaaaar katılamıyorum muhabbetlerinize çünkü birkaç gündür oğlum çok huzursuz.hep onun yanındayım ya da o benim kucağımda.bugün öğlen sinirden ağladım artık.allahtan hemen işten çıkıp gelebildi de eşim rahatladım.çok uysal,uslu bi çocuktu.bu aralar pek fena.hiç 7 aylık gibi değil..her istediği olsun istiyor.cep telefonu,kumanda onun elinde olsun habire bassın tuşlarına..(bugün oyuncak cep telefonu aldık yüzüne bakmadı ya)..sonraaa hele bi kucaklanmasın,hele bi yerde falan pozisyonu değişsin basıyo yaygarayı.dişleri çıkacak heralde onun sıkıntısı diye düşünüyorum.umarım öyledir de geçer.acayip gerginim.uyudu da bi bakiniyim dedim.yazınca rahatladım da biraz.umarım hepiniz iyisinizdir ve umarım herşey yolundadır.

canım ya
Allah yardımcın olsun
büyük ihtimalle dişleridir huzursuz eden
çocuk büyütmek gerçekten çok zor
zor olduğu kadar eğlenceli, harika bir şey
o küçücük varlıklardan insan her gün yeni bir şey öğreniyor

slm nasılsınız kızlar

selam tatlım
çok şükür
sen nasılsın?
ardam erkeğim nasıl? :KK1::KK1::KK1:

hülyacım kendide biliyo bunlarıı biz anlaşamıyoruzz canım burda anlatamadığım o kadar çok sorun yaşadımkii ben eşimin ailesiyle dayaklar,iftiralarr ve daha benim bu insanlarla bişeyler yapmamı istiyoo ya bu insanlar eşimin yanında bi başka eşim yokken bi başka davranıyolarr yolda beni görüp görmemizlikteen gelirler ve eşim sadece bende iyi olmamı bekler hatta kendi ailesine bişey diyemezken bana bağırıp çağırıp iyi davranmamı bekler bende iyice soğudum napayım

:KK53::KK53::KK53: nasıl yani dayaklar derken
inşaallah aklıma gelen şey değildir
peki sen ailesinin sana karşı olan tutumunu anlattın mı eşine canım?
bu aileler niye burunlarını sokmadan duramazlar hiç anlamıyorum
sanırım hiç de anlamayacağım

kızlar nasılsınız?
sumaaakkk nasıl oldun?
geçti mi ağrın canım?

sabah işe gitmek için yola koyuldum
her zamanki gibi metrobüse gittim
ve şok :KK53:
bir tanesi arıza yapmış ve yolu tıkamış
tam 1 saat bekledim durakta
ilk durak bir de iğne atsanız yere düşmeyecek o derece
tek tük gelmeye başladı
millet nasıl hücum ediyor
bir tanesine zor attım kendimi
gazeteye bir gittim herkes mağdur
metrobüs kendi yolunu tıkamakla kalmamış bütün trafiği felç etmiş :KK57:
ayyy bu sabah bir kez daha İstanbulda yaşadığım için sinirlerim tavan yaptı :KK47:

kızlaaaaar katılamıyorum muhabbetlerinize çünkü birkaç gündür oğlum çok huzursuz.hep onun yanındayım ya da o benim kucağımda.bugün öğlen sinirden ağladım artık.allahtan hemen işten çıkıp gelebildi de eşim rahatladım.çok uysal,uslu bi çocuktu.bu aralar pek fena.hiç 7 aylık gibi değil..her istediği olsun istiyor.cep telefonu,kumanda onun elinde olsun habire bassın tuşlarına..(bugün oyuncak cep telefonu aldık yüzüne bakmadı ya)..sonraaa hele bi kucaklanmasın,hele bi yerde falan pozisyonu değişsin basıyo yaygarayı.dişleri çıkacak heralde onun sıkıntısı diye düşünüyorum.umarım öyledir de geçer.acayip gerginim.uyudu da bi bakiniyim dedim.yazınca rahatladım da biraz.umarım hepiniz iyisinizdir ve umarım herşey yolundadır.

ahh canım ahh ben nasıl anlıyorum senin halini bilemezsin:KK1:
kesin diş çıkartacaktır ondan mızmız dır..
benimkide geçenlerde azılarını çıkartmaya başladı ben deliriyodum az daha :KK53:
allahtan erken patladı kurtuldum...
hele 2 yılı bi doldursunlar allahın izniyle bişeycikleri kalmıcak:KK50:
allah yardımcın olsun canım

selam kızlar nasılsınız :KK16:
benim kociş bugünde izinliydi ben yine giremedim bugün:KK1:
umarım hepiniz iyisinizdir:KK68:

ahh canım ahh ben nasıl anlıyorum senin halini bilemezsin:KK1:
kesin diş çıkartacaktır ondan mızmız dır..
benimkide geçenlerde azılarını çıkartmaya başladı ben deliriyodum az daha :KK53:
allahtan erken patladı kurtuldum...
hele 2 yılı bi doldursunlar allahın izniyle bişeycikleri kalmıcak:KK50:
allah yardımcın olsun canım

azılar daha zor çıkıomuş bi de dimi?süt dişlerde böle olduysa benimki azı dişlerde nolcaz bilemiyorum.
sen kurtulmuşsun darısı başımıza :) inşallah çıkar bi an önce.yoksa kafayı yicem.amin canımm allah hepimizin yardımcısı olsun..

dun yattım 7 de dayanamadım ,saat 10a kadar dön dur gecmedı agladım artık..

esım buzla masaj yaptı elle yaptı yokk,dayanamadım bu sefer parol ıctım

gectı esıme yemek hazırladım kıyamam o da yıyemedı bırsey ..

sonra allahım 2 saat gectı 12 de tekrar basladı ..gıttım hemen uyudum

sabah kalktım yıe agrı bıraz once oturdum bı daha agladım..

dun aksam yatarken anladım kı bı dısım yapıyor bunu cunku sol tarafıma yatıyorum dısımde zonkluyor
bu sabah sol kulagıma vurdu sncı..

dolgum kırılmıstı dısımle bırlıkte odur yapan herhalde artık saat 5te gıdıcegız doktora ..

dayanılacak gıbı degıl ..tansıyonumu ölctuk normalde dusuktur zaten 10-7 9-6 fılandır normal sınırlar ıcındeydı 11*7 mı ne cıktı..ama daha once de 12-8 oldu boyle olmamıstı hıc..

off ne zormuş.

ay allahım facebooku actım..

bu halde bıle guldum.

yaslı adamın bırı Yaslı Kurt dıye ısım alıp ekleme talebı gondermıs ..ey allahım ya

X