2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ne güzel
böyle ilişkileri gördükçe çok mutlu oluyorum
yaş da önemli bir faktör tabi
neden o kadar uzun süre görüşmeyeceksiniz ki?
o da İzmir'de değil mi?

izmir de ama okuyor ,yanı burada okuyor ama vıze aralıgında geldı sımdı yıne dersler fınaller kurs derken gelemeyecek..

hastayım
boğazım hırıltı içinde
burnum feci durumda
her yanım ağrıyor
yataktan kalkasım yok

ay dıkkat et kendıne bosver yat dınlen bende yatıyorum

bızım tıckerlerımızza ne olmus ya gözukmuyorlar

slm kızlar hülyacım çok geçmiş olsun dikkat et kendine
ayşegülcüm ne güzel görümceni seviyon gerçi benmde pek sorunm oldu idare ederiz :)
bizde yine evdeyiz hava çok kötü bunaldım bunaldık

evet severım o da benı sever..

bı bebeklere hasta olur cok sever Allah sımdı nasıl kıymetlendım anlatamam

ıyıkı teyzesı yok hep benı sevecek dıyor ya kuzum benım

burada hava guzel bende pazara gıdıcem artık dayanamayacagım eksık bır suru seyım var
esım bı gıdınce 5 kılo alıp gelıyor sagolsun

aynen gecen gonderdım gıtmıs hem pahalı almıs hemde 5 greyfurt 5 kılo lımon 5 kılo portakal ve 5 kılo armut almıs gelmıs sankı evde ordu var

aynen gecen gonderdım gıtmıs hem pahalı almıs hemde 5 greyfurt 5 kılo lımon 5 kılo portakal ve 5 kılo armut almıs gelmıs sankı evde ordu var
onlar bir ayda yenmez çürür gider hiç bilmiyor erkekler alışverişi afedersin hamilesn ama alınmıcak birşey değil :) eşime kaçtır sucuk aldırıyodum şöyle minicik bir sucuk getiriyo dedm bu kaç lira bir baktım fişe 11 tl zaten elimiz dar dedm ne yaptın sen

canım benım ya cekmıyor ınan canım :),

cürüdü gitti ki zaten suyunu fılan sıktık ama olmadı..konu komsuya dagıttım

gıttı pazara karpuz aldı canın ceker dıye cekmıyor dedım aldı

beenım canım zeytın cektı dedı gıttık zeytın aldık evde olmasına ragmen

o mu hamıle ben mı anlamıyorum valla bana dıyerek kendıne alıyor

benm canım çok çekerdi :) oyüzden hamilelere bahsetmek istemem hiç birşey :) ..bende anlatıyım bende böyle yeni hamileyim işte sağolsun çok bakardı dedi meyva doğruyum ye bende tamam dedmdoğradu getirdi eşim bir lavoboya gidiyim ama dedim 10 dakika sürdü geldiğimde tabakta 2 küçük dilim elma 1 dilim armut vardı dedm sen bana değil kendine doğramışsın dikkat et sen yemeden yemeye başlıcak gözünü aç gider valla bizden beter oluyolar

kılo aldı zaten sımdıden benım canım bunu cektı sunu yıyelım dıye dıye

sımdıde gıttı geldı yemek hazırlayacaktı ama almıs elıne kaju bı de antep fıstıgı bundan yıyelım sonra yemek yerız

ey allahım ya ,oturdu onu yıyor sımdı

o kilo alma bana mahsus eşim çok zayıftır hiç almaz sende günde en az 5-6 adet ceviz fındık yemeye dikkat et canım beyin gelişimi için önemli kivi süt ve muzunuda unutma :) miniğe iyi bak :))

yok yok dıkkat edıyorum teyzesı benım esımın boyu uzun oldugundan kılosunu pek gostermez ama bıldıgın gobegı var yanı

resmen leblebı yutmus solucan ama bırazcık kılolu solucan

alsın kkı bırlıkte verebılelım spora gıdelım :)

kızlar slm nasılsınız?ben gayet iyiyim ya zayıflamaya bi daldım topigi unuttum ee ne var ne yok kısaca özetleyin bakalım?

en son gecen salı gıttım ıste cnım bı sonra kı cuma gunu bakalım sımdılık ıyı buyuyoruz gunden gune

edıyorum bakalım ben cıkıyorum cnım gorusuruz sonra fena uykum geldı resmenn yaş akıyor gözlerımden

Anne Ve Kaynana Gözüyle
Yaşını başını almış iki eski arkadaş hanımefendi yolda ka...rşılaşmışlar… Hal ha...tır sormuşlar… Sıra çocuklarına gelmiş… “Senin oğlan nasıl, evlendi mi?” diye sormuş biri, “Evlendi” demiş öteki, “evlendi ama ah, sorma, öyle bir gelin çıktı ki, felâket!..

Sabahtan akşama çalışıyor, evde doğru dürüst yemek pişmiyor, yorgun olduğu zaman oğluma yemek pişirttiriyor. Bazen sabah kahvaltısını bile oğlum hazırlıyor. Ne dikiş var, ne ütü. Bir kadın bulmuş, bütün işi ona yaptırtıyor. Evde prensesler gibi oturuyor, oğlum için özel hiçbir şey yapmıyor, çok üzgünüm, çok…”

“Vah vah” demiş arkadaşı, “peki kızın nasıl, o da evlendi mi?”… “O da evlendi” demiş arkadaşı, “ama o çok mutlu, öyle iyi bir damadım var ki, kızımın elini sıcak sudan soğuk suya sokturmuyor. Kızım çalıştığı için çok yoruluyor, çoğu akşam, yemekleri beraber pişiriyorlar, hatta bazen damadım hazırlıyor. İnanır mısın öyle iyi bir çocuk ki tatil günlerinde kahvaltısını kızımın yatağına götürüyor. Bir kadın bulmuşlar, evin bütün işlerini o yapıyor, kızım evde hiç yorulmuyor, prensesler gibi oturuyor, kocası da ondan iş beklemiyor, çok memnunum, çok…”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…