2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Canım okuduğum kadarı ile ve kendimce yorumladığım kadarı ile bizimki genetik bir durum değil. Hastalıkta genetik olarak kromozomlarla ilgili durmuyor okduklarımdan anlıyorum tabii bunu.
Neyse hayırlısı Allah'tan.İyi düşünüyorum ki iyi olsun.

Evet tek çocuk. İşte kontrole gittim ben güzelce muayenemi oldum.Bişi demediler.

Genetik bir durum yoksa korkmana hiç ama hiç gerek yok canım.
İnşaallah güzel günler görürüz ikimiz de ve meleklerimizi sağ salim kucaklarımıza alırız...

Canım ben kalkayım yavaş yavaş. Ev çağırıyor toparla beni diye Dua edicem senin için. İçini ferah tut. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Genetik bir durum yoksa korkmana hiç ama hiç gerek yok canım.
İnşaallah güzel günler görürüz ikimiz de ve meleklerimizi sağ salim kucaklarımıza alırız...

İnşallah

Genetik olmadığını ben kendim yorumluyorum.Direk birinci ağızdan duymadım okudukalrımdan anlamaya çalışıyorum.

ama İnşallah buradan onların gün gün büyümeleri hakkındabirbirimize yazdığımız günleri görürüz.

bizde pazara gittik geldik ama ilayda resmen eziyet etti sabrımın sınırlarını zorladı yine

canım kızmıyomda :) markete girdik balon istedi aldım çıkarken sakızlara gitti hayır annecim dedim çünkü daha çiğneyemiyo tabi ağlama isyan yürümedi kendini yere attı elimde poşetler birde koca balon onuda attı çok cadı çok teyzesi ama evet çokta tatlı bir taklit yapıyor birde dillenmeye başladı yersin

Son düzenleme:

Yerim onu ben.
Sizler iyileşmeye başladınız.Ben hasta oluyorum galiba.

aman canım dikkat et hemen bitki çayları iç meyve ye bolca ben hala sesim bir tuhaf 1 hafta oldu

Yerim onu ben yer

Yerim onu ben.
Sizler iyileşmeye başladınız.Ben hasta oluyorum galiba.

Canım dikkat et kendine. Bol bol sıcak içecek tüket. Boğaz için ılık ballı süt birebir. Bu arada ismin neydi daha önce söylediysen kaçırmışım :26:

gıremıyorum ay ,yazıcam yazıcam sureklı bırsey cıkıyor

gecmısı okuyamadım malesef

gelıcem ama aksama yada yarın sabaha sımdı teyzeye yemege gıdıyoruz

bugun b ıde mısafır geldı

gorumcem bı haftadır bende o olmazsa napardım bılmıyorum ya elım kolum oldu resmen

ama cumartesı gıdıcek cok zor olucak benım ıcın cok alıstım ..

neyse gıdıyorum ama gerı gelıcegım

selam kızlar kılo muhabbetıne gırmeyelım hıc

ben ılk haberı aldıgımda 55 kılo ıdım su an 59 kıloyum

şiştim resmen bı hap kullanıyorum ödem yaparmış yuzuugum olmuyor zaten su an

ama ayakkabılarla fılan botlarla ölctuk ondandır herhlade

cok kılo almayayım ya veremem bı de ..

hele gogusler ıkı katına cıktı sılıkonlu resmen

evet severım o da ben sever ..

bir bucuk ay görüşemıyecegız sonra benı bı görecek karnım büyümüş

küçük ya ondan belkı buyuk olsa belkı anlasamayız

ama ben onun kucuklugunu bılıyorum ya 10 yıldır bırbırımızın bı sekılde hayatındayız :)

ne güzel
böyle ilişkileri gördükçe çok mutlu oluyorum
yaş da önemli bir faktör tabi
neden o kadar uzun süre görüşmeyeceksiniz ki?
o da İzmir'de değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…