2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın canım .bende bir hastalğı atlamadım kendimi kötü hissesiyom sen nasılsın neler yapıyon

Geçmiş olsun canım ya Dilerim çarcabuk iyileşirsin

Napiim ben çalışıyorum yoğunm bu aralar bir girip bir çıkıyroum.Onun dışında her şey aynı.Ev iş temizlik ekstra bişi yok anlayacağın

selam kızlar

mınıgı gorduk kalbı cok hızlı atıyordu mınıgın

esım ılk kez gordu

bugun kendıme bır suru hamıle badısı ve elbıse aldım ama doyamadım

Ne güzel ayşegülcüm ::) güle güle giy
kızlar ilayda alt dudağınn altından kalem soktu üstünden çıktı kanlar içinde kaldı doktora gittik

ayy geçmiş olsun canım ya kıyamam ona ben
şimdi nasıl iyimi
iyi canım şükür kendime ne zarar versem die geziniyo yine ..sen nasılsın canım

ay allahım ya nasıl becerdı onu cok gecmıs olsun cok kan aktı mı ,,

tesekkur ederım

ay canım koltuktaydı önnde masa vardı mtfakla bir bizim oda sevdiği çizgi başlıyınca zıplIYODU eli masaya çarptı kalem elde direk dudağa başka yerinede gele bilirdi allah korudu 3 peçete kan aktı ağzı kan içinde kaldı

sağol canım benim evet en hareketli ve kendine zarar gelceğini bilmediği dönemde aklıda ermiyor daha aynı hareketi yine yapıyor bilse yaparmı bugün şunu anladım artık sorumluluğum dahada artıyor meğer küçükken daha kolaymışşş :26:

Sibelcim çok geçmiş olsun.

Allah korumuş kızını. Boşuna demiyorum çevremdekilere şimdikiler okadar yaramazki arkanda gözün olsa faydası yok.

Neyse canım çok çok geçmiş olsun.Allah korumuş miniğini.

Ayşegülcümmm tebrik ederm.Senin adına çok sevindimm.

Şimdi npıyo yaramazın

sen nasılsın ne var ne yok
cnm bu ara hep evdeyim valla yine bunaldım bahar gelmedi bir yaramazda işte hep zarar peşinde oda haklı bunalıyor kimse yokki çocuk yine hiç yok oynasın ama karar verdim yaza bezide bırakır malum burası küçük bir yer 3e yaş altı almıyor kreş ama bezi bıraktırısam 2.5 da alırlar belki kışa kreşe göndercem çok bunaldı çocuk çok üzülüyorum

canim ya cok gecmis olsun....

simdi nasil ilayda
çok sağol canım şimdi iyi dudağı şiş ve mor ama bunada şükür ...sen nasılsın hiç girmedin yoktun

selam kızlar nasılsınız?
çok boş kalmış buralar
sibelcim çok geçmiş olsun canım
Allah korumuş
şimdi nasıl?

iyi geceler arkadaslar bayağıdır yazamıyodum hatta nete pek giremiyodum çağan pek izin vermiyo bide gelen giden bu aralar eksik olmuyo sağolsunlar bende aynı sizden nehaber?spor yapmaya karar verdim eşim sporcu zaten bi kaç hareket gösterdi özellikle göbeğim için ama hemen heryerim ağrımaya başladı 55 kiloyum ama biraz da kilo vermem lazımmm malum yaz geliyoo

çağan nasıl oldu canım?
göbek işi gerçekten çok can sıkıcı
bende de kendimi bildim bileli vardır bir ayva göbeği
belki bir şeyler yapsam ericek ama hiç umursamıyorum

çağan nasıl oldu canım?
göbek işi gerçekten çok can sıkıcı
bende de kendimi bildim bileli vardır bir ayva göbeği
belki bir şeyler yapsam ericek ama hiç umursamıyorum

çok şükür iyi canım evet canım zor ama kilo vermeye karar verdimm hatta eşimede dedim sende benimle yap diye inşallah başarılı olabilirim sen nasılsın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…