2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba kızlar.hülyacım nasılsın göremedim seni hiç ilayda iyi şuan morardı dudağı sadece canım .ay bende diyete girdim ama 55 kilo olmak kim ben kim 65 olsam razıyım nerde :KK52: inş.veririm havalarda bir ısınmadı yürüyüm

merhaba kızlar.hülyacım nasılsın göremedim seni hiç ilayda iyi şuan morardı dudağı sadece canım .ay bende diyete girdim ama 55 kilo olmak kim ben kim 65 olsam razıyım nerde :KK52: inş.veririm havalarda bir ısınmadı yürüyüm

merhaba canım
iyiyim sağolasın
rahatsızdım ama geçti çok şükür
sen nasıl oldun?
kıyamam ya
Allah beterinden saklasın
ay ne diyeti
kaç kilosun
boyun kaç
hemen ölçüm yapalım

selam deryacım
buralar çok boş kalmış ya
sumak nerelerde
bir el atıverse :KK1:
benim de msn de sorun var
dün bütün gün neredeyse açıktı
şimdi tık yok
seni de göremedim dün
beklenen şey geldi mi diye soracaktım :KK1:

merhaba canım
iyiyim sağolasın
rahatsızdım ama geçti çok şükür
sen nasıl oldun?
Kıyamam ya
allah beterinden saklasın
ay ne diyeti
kaç kilosun
boyun kaç
hemen ölçüm yapalım
ay bu konuya hiç girmeyelim :KK53: Boy 1.63 ama şişman kıvamdayım balık deil balina sanırım ben :KK60:

ay bu konuya hiç girmeyelim :KK53: Boy 1.63 ama şişman kıvamdayım balık deil balina sanırım ben :KK60:

canım moralini hiç bozma bende 155 boy kilo 55 zayıflamaya ve spor yapmaya karar verdim ve basladım biraz hamım tabi sporda eşim sağolsun yardımcı olacak sende dene bence hem sıkılaşmak için hemde sağlıklı zayıflamak için

Kızlar msn yokmu facebook hatta benm fit halimi görürsünüz :KK53: Ama diyetteyim vercem inş.bende böyle deildim ya off :26: Hani burdan denk gelemiyoz

canım adresi gönderdim ama bugün sorun var sanırım açamıyorum
ekle beni açıldığında görüşürüz
facebook dondurmuştum
ileride açarım belki tekrar :21:

ben de kilo denin meret çok var doğumda 20 kilo aldım 5 kilo kalmıştım kız emmeyi bıraktı 40ta bende
doğum konturol hapı içtim 4 ayda 13 kilo aldım bünyem müsait kiloya ve onlar duruyo hatta bu kış üstüne 2 kilo aldım etti evlendiğimden beri 20 kilo fazlam zaten evlendiğimde zayıf değildim şimdi nefret ediom kendimden :KK43:

ben de kilo denin meret çok var doğumda 20 kilo aldım 5 kilo kalmıştım kız emmeyi bıraktı 40ta bende
doğum konturol hapı içtim 4 ayda 13 kilo aldım bünyem müsait kiloya ve onlar duruyo hatta bu kış üstüne 2 kilo aldım etti evlendiğimden beri 20 kilo fazlam zaten evlendiğimde zayıf değildim şimdi nefret ediom kendimden :KK43:

ay canım yapma böyle
hamileyken o kadar kilo normal
doğum kontrol haplarını bu yüzden sevmiyorum
insanın bünyesini alt üst ediyor
hala kullanıyor musun?
bir diyetisyene gitsen :26:

ay canım yapma böyle
hamileyken o kadar kilo normal
doğum kontrol haplarını bu yüzden sevmiyorum
insanın bünyesini alt üst ediyor
hala kullanıyor musun?
bir diyetisyene gitsen :26:

Bende de bu haplar 20 kilo verdirdi.Evlenirken şişmandım sonra 60 a düştşüm şimdi oturarak çalıştığım için 5 kilo aldım.doğum kontorl hapları ben de ters etki yaptı

Bende de bu haplar 20 kilo verdirdi.Evlenirken şişmandım sonra 60 a düştşüm şimdi oturarak çalıştığım için 5 kilo aldım.doğum kontorl hapları ben de ters etki yaptı

demek herkeste farklı etkiler yapıyor
ben hiç kullanmadım

İnşallah oda olur gerçi ben istiyormuyum istemiyormuyum emin değilim pek güvenemiyorum kendime ama neyse hayırlısı allahtan

hayırlısı herşey gibi bunun da hayırlısı canım
sen kaç yaşındaydın?

hülyacım gitcem cnm skk işlemesini bekliyom tahliller çok tututo malum tek eşim çalışıyo ancak geçiniyoz diyetisyen varmış burda özel hastehanemiz var allahtan

X