2008 Mayıs Anneleri

bence her defasında rep verilemeyebilir canım. önemli değil bildiğim konularda aydınlatırım.. her zaman. canan cık nerde. ecrin bebe nasıl? gökcenyıl,rida kuzularınız nasıl, saadetcim sen nasıl bebiş falan iyidir umarım

Kizlar hepinize tesekkur ediyorum iyi dilekleriniz iicin....Allah kimseye evladiyla ilgili sorun yasatmasin...Deryacim bu rep konusnda aydinlattigin iicn gercekten tesekkurler.Bend ebugun kimsye tesekkur edemiyorum bilmiyorum niye..Hepinize tek tek tsk etmistim ,kaba biri sanmayin beni :eek:

Elifcim çok geçmiş olsun yazını okuyunca Ecrin 27 günlüken aynısını yaşamıştım elim ayağım birbirine dolanmıştı kendi canından daha kıymetli varlılarımıza bişey olmasın tekrardan geçmiş olsun minik Kayra'ma

Bugün çok kötü bişe oldu kahroldum. Ecrin'i yatağımın ortasına koydum kenarada yastık mutfağa gittim gitmemle küt die bi ses duydum. mutfak odamın hemen yanı bi kapıdan çıkıp diğerine giriyorsun, sesi duymamla mutfaktan nasıl odama koşturdum saniyeler ne kadar uzunmuş o an anladım. odamın kapısına gelmeden telaştan düştüm, kalktım sonra odamın kapısının girişinde Ecrin boylu boyunca yatıyo görünce tekrar düştüm. bunlar bi kaç saniye içinde oldu kuzumu yerden aldım nasıl ağlıyo bebeğimi nasıl bıraktım halen kendime kızıyorum. kucağıma aldığımda öyle için için ağlıyorduki her içini çekişinde benim vucudum sarsılıyordu. Görünürde bişey yoktu sonra bi baktım meleğimin alnının sağ tarafı kızarık. Allahıma şükürler olsunki yavrum iyi önce çok korktu yüzündeki ifadeden belliydi sonra gülücükler atmaya başladı o güldükçe ben ağladım kendime çok kızdım bir daha böyle bişey yaşamak istemiyorum daha gözümün önünden ayırmam kuzumu.

Ben de düştüğümde dizimi vurmuşum yere kızardı şiştı ağrıyor şimdi yürüken boşa gidiyomuş gibi kuzum iyi olsunda gerisi mühim değil.

Kızlar artık çok dikkatli olmalıyız ne zaman ne yapacakları belli değil bu yavrularım. allahım tüm bebişlerimizi koru.

Kızlar hepiniz selamlıyor ve öpüyorum..KK ya girme sıklığımı biliyorsunuz...Halen işlerimi yoluna koyamadım bir koşturmadır gidiyor işte...

Mercancım cnm, büyük geçmiş olsun okudum çok üzüldüm Allah korumuş Kayra meleği ayrıca eşinle problem yaşıyormuşsun umarım kısa zamanda düzelir...Ama seni tanıdığım kadarıyla şimdiye kadar yazdığın mesajlarında birçok güç durumla karşılaşıp hepsinin üstesinden geldiğini biliyorum ki bu defada öyle olacağından eminim kolaylıklar diliyorum arkadaşım...

Ridacım bahsettiğin hasta için Allahtan acil şifalar diliyorum...Ölüm hakkında namaz hakkında söylediklerinde çok güzel...Çok güzel ve çok vicdanlı bir yüreğin var bu yazılarından hissediliyor....Rabbim hep seninle olsun...

Deryacım sende hoşgelmişsin arkadaşım...

Bugün çok kötü bişe oldu kahroldum. Ecrin'i yatağımın ortasına koydum kenarada yastık mutfağa gittim gitmemle küt die bi ses duydum. mutfak odamın hemen yanı bi kapıdan çıkıp diğerine giriyorsun, sesi duymamla mutfaktan nasıl odama koşturdum saniyeler ne kadar uzunmuş o an anladım. odamın kapısına gelmeden telaştan düştüm, kalktım sonra odamın kapısının girişinde Ecrin boylu boyunca yatıyo görünce tekrar düştüm. bunlar bi kaç saniye içinde oldu kuzumu yerden aldım nasıl ağlıyo bebeğimi nasıl bıraktım halen kendime kızıyorum. kucağıma aldığımda öyle için için ağlıyorduki her içini çekişinde benim vucudum sarsılıyordu. Görünürde bişey yoktu sonra bi baktım meleğimin alnının sağ tarafı kızarık. Allahıma şükürler olsunki yavrum iyi önce çok korktu yüzündeki ifadeden belliydi sonra gülücükler atmaya başladı o güldükçe ben ağladım kendime çok kızdım bir daha böyle bişey yaşamak istemiyorum daha gözümün önünden ayırmam kuzumu.

Ben de düştüğümde dizimi vurmuşum yere kızardı şiştı ağrıyor şimdi yürüken boşa gidiyomuş gibi kuzum iyi olsunda gerisi mühim değil.

Kızlar artık çok dikkatli olmalıyız ne zaman ne yapacakları belli değil bu yavrularım. allahım tüm bebişlerimizi koru.

Geçmiş olsun cnm...Aynı şekilde birkere de ben ecrinimi düşürdüm...Bende bebeğime sarılıp ağlamıştım..Annem diyorki düşe kalka büyüdünüz Allah melekleriyle koruyor onları yoksa nasıl sağlam büyüyecekler...Yeniden geçmiş olsun cnm...Allah daha beterinden sakınsın inşallah...

AMİN AMİN

Banada annem öyle dedi sonra senide düşürmüştüm küçükken ende çok korkmuştum dedi. Akşam uyuturken kuzumu yine çok ağladım böyle aptallığı nasıl yaptım diye eşim çok panik biridir bense ona göre daha soğuk kanlıyımdır ama insanın evladı olunca başka bişe oda beni sakinleştiriyo şaşırdım nasıl paniklemedi. Benim öyle panik olamama alışkın deil heralde bende panik olursam karı elden gidecek diemi düşünüo acaba

Canancim cok cok gecmis olsun.Bende mercani duusrmustum ve cokkkk korkmustum.Ama allahim o kadra buyuk ki onu veren allah koruyanda allah kul bisey yapamz der annem...Ama gelde sen bunu ana kalbine anlat

deryacım iyiyim canım Fırat ımda çok şükür çok iyi. salı günü ek gıdalara geçtik. şuan alışma dönemi içinde. keşke bu dönemlerde hep yanında olabilseydim minik yavrumun bunun için içim biraz buruk. Sen nasılsın canım senin bebişin nasıl ?

canancım çok büyük geçmiş olsun canım. Aynı olayı bende Fırat ım tam bir aylıkken yaşamıştım. Ve gece yarısı neye uğradığımı şaşırıp ağlamakdan beter olmuştum. Allah ım onları kollasın ve korusun inş. Allah ım kimseyede yaşatmasın bunu çok zor bir durum anne için.

Canancım minik kızımız Ecrin'e geçmiş olsun, sen de çok korkmuşsun..ne kadar titizleniyoruz evlatlarımızın sağlığı konusunda.. başlarına kötü birşey gelecek diye ne kadar korkuyoruz..ona gelen bana gelsin diyoruz.. Rabbim gözlerinden acı yaş çıkarmasın tüm anneler için dileklerim bu yönde..Rabbim her birinin akıbetini hayır etsin..mümkün olduğu kadar yalnız bırakıp bir kaç dakikalığına bile yanından ayrılacak olsak tedbir almak zorundayız..gerçekten ben de bu konuda oğlumun işini şansa bırakmamaya özen gösteriyorum..ama olacağın önüne de geçemiyorsun..yavrun iyiymiş bak canancım, aksi de olabilirdi..çok korkmuşsun canım..durumunu hepimiz anlayabiliyoruz.. inşallah başına böyle birşey gelmeyen arkadaşlar da daha tedbirli olurlar...

elifcim, yazılarında garip birşey hissettim..yani ruh halin konusunda..
seni tüm dostane duygularımla kucaklıyorum elifcim...herşey düzelecek.. belki yarın...belki yarından da yakın..çünkü sen pozitif bir insansın..

nazecim, hasta adına iyi dileklerin için teşekkürler..hastadan haber bekliyorum bugün sizinle de paylaşırım demiştim sonucu..ayrıca hakkımdaki müsbet düşüncelerin bana tebessüm ettirdi...çok teşekkür ederim..dinimizde, müslümanın müslümana bir tebessümü bile sadakadır..tüm mayıs anneleri gibi ben de vicdan sahibiyim..hepiniz seçilmiş insalarsınız...yüreğinizin güzelliğidir dile döktükleriniz...öpüldünüz :))

deryacım iyiyim canım Fırat ımda çok şükür çok iyi. salı günü ek gıdalara geçtik. şuan alışma dönemi içinde. keşke bu dönemlerde hep yanında olabilseydim minik yavrumun bunun için içim biraz buruk. Sen nasılsın canım senin bebişin nasıl ?

saadetcim sen de benim gibi çalışan bir annesin..kader arkadaşım benim..ne kadar zor değil mi ayrılmak bebişlerden..beni görünce nasıl çırpınıyor yavrum..gece bizimle oynamak istiyor,uyumuyor, biz onu uyutmaya çalışıyoruz sabah erken kalkıcaz diye..daha doya doya bile sevemedim oğlumu...doyamadım yavruma..Fırat'ını eve gidince öp benim için..
canım ben dün akşam oğluma hero baby nin bebe bisküvisini aldım..üzerinde 4.aydan itibaren mamasına ve meyve suyuna 4-5 adet karıştırıp verebilirsiniz diyordu..dün saat 22:30 da geldik eve..hemen yaptım verdim meyve suyuyla karıştırıp..öyle güzel yedi ki..duru mama vermektense bisküvi ile vermek daha iyi oldu..anneme de bıraktım az önce gelirken versin diye...tavsiye ederim..

yasemincim yine kayboldun nerelerdesin??
ebru da artık giremiyor nete sanırım..
ayperin, naze arada bir...
ervus görünüp kaybolanlardan...
betül ve gizeme çağrımız hala devam ediyor...
nerelerdesiniz yahuuu?
gökçen ?

ben burdayım. dün arkadaş geldi sabahtan,akşam gitti.oyüzden giremedim.herkes iyidir umarım.uzun zaman görünmeyen arkadaşlar var.herkesyoğun galiba.

Kizlar hepinize tesekkur ediyorum iyi dilekleriniz iicin....Allah kimseye evladiyla ilgili sorun yasatmasin...Deryacim bu rep konusnda aydinlattigin iicn gercekten tesekkurler.Bend ebugun kimsye tesekkur edemiyorum bilmiyorum niye..Hepinize tek tek tsk etmistim ,kaba biri sanmayin beni :eek:

yok canım öyle bişii sanmayız. merak etme tatlım. :smiley-cool:

üzülme nolur bende yanında değilim bende çalışıyorum ama hiç değilse babannesi bakıyor içim rahat o yüzden fazla kızımı düşünmememye çalışıyorum yoksa sürekli arayıp kadını diken üstünde oturtuyorum.
naze cim sanada hoşgeldin canım sennasılsın iyi misin
canancım geçmiş olsun ecrin e.. Allah korumuş canım. cok geçmiş olsun çok korkmuşsundur canım. bizde sabahları yatağın üzerinde oynuyoruz. bende sağına soluna yastık koyup gdiyorum ama benim kız geri geri emeklediği için poposuyla yastıkları falan itiyor. Allah korusun bende düşürmeye adayım.ne yapayım yere koymak istemiyorum..
ridacım. saadet, gökçen, mercan, kardelen herkese merhaba.haklısınız sayımız az kaldı
güzel anneler güzel bi buketttta.s.

kızlar yazdıklarınızın hepsini okuyamadım kusura bakmayın.elif geçmiş olsun. ebru sana sa mutluluklar.
herkesin bebişleri iyidir umarım.
kuzey huysuz buaralar.sanırım diş çıkarma evresinde.eli ağzında ve herşyi ısırıyor.emerken de aynısını yapıyor dişlri yok ama nasıl canım acıyor,birde dişi olsa naparım bilmiyorum.

X