2008 Mayıs Anneleri

Ecrin'de diş çıkarıcak galiba hem huysuz geceleri çok huzursuz uyuyo hep ayağımda sallayarak uyuyoruz beraber günde 3-4 defa kakasını yapıo hiç böle yapmıodu derlerdi diş çıkarma zor die daha erken belki ama bellide olmuyo eşim aylıkken çıkarmış ilk dişi.

Gökçen sana katılıyorum bu veletler diş olmadan böle acıtıyosa yandık anacım bu sabah emiodu bi sıkıştırdı bide dönmüş gözümün içine bakıo ohh der gibi

Canlarim hepinize merhabalar
çok sik giremiyorum özledik sizleri
oğlumun arkadaşlari nasillar acaba? Valla kizlar herkeste ayni sorun dorukta salyalar bardak bardak akiyo nerdeyse o el hep ağizda zaten
oğlumu hep sallayarak uyutuyorum kizlar okadar aliştikidün arabayla biyere gidiyoduk arabada bile salladim düşünün banada sinir ggeldi dedimki artik kendi kendine uyumaya aliş dedim kararliyim aliştiricam inşallah sizlerde dua edin bana günüm hep onu sallamakla geçiyo inşallah alişir bugün ilk denememizi yaptik biraz zor ama olucak inşallah..

Saadet,rida,gökçen,naze,ebru,anseri,kardelen,drydenis ismini unuttuklarim öpüyorum hepinizi

benim oğlan tuhaf.bazen yatağına yatırıyorum kendi kendine uyuyor bazen de sallayarak ama kucakta.kucakçı bizimki.gezmeyi de sever.arabada olmaya bayılıyor.hele alışveriş merkezinde hiç sesi çıkmaz.gez babam gez.saatlerce gık demez.
herkese iyi akşamlar kızlar öpüyoruuummm

Ridacim dogru hissetmissin,psikolojim iyi degil bu aralar....Uykusuzluktan zombi gibi oldum.Ben cocuklarim bebekken bile fazla uyku sorunu yasamdigim icin zor oluyor simdi..Birde ev isleri yigildi kayrayla ve hastaligiyla ilgilenmekten yerimden kalkmaz oldum...Ustune bir de esimle kavgamiz tuz biber.Normalde biz toplasiniz yilda 4-5 kere bile kavga etmeyiz ama edince de cok buyk oluyor.Esim alttan almayi bilmez % 100 hakliyim ama yinede her zaman benim ozur dilememi bekliyor.Buda artik zoruma gidiyor...Birde evlililer de 2kiis arasindaki kavganin alevi cabuk sonuyorda kavga da baskalarida bulunmussa edilen sozler unutulmuyor

Elif'cim umarım en kısa zamanda aranızdaki tatsız anlar son bulur aynı evin içinde olmuyo ama insanda kırılınca bi şekilde belli etmek istiyo ama anlayana benim eşimde aynı öle ne kadar haklı olursam olim bi kere özür dilediğini biliyorum oda tam özür deil "dilimin söyledikleri kalbimin söyledikleri değil" demişti üzerinden çok zaman geçti ama bu tek olduğundan unutamıyorum.

Kayra'cım nasıl oldu biraz daha iyidiri umarım..

günaydın ervus, canan, rida, meram, gökçen, kızlar herkese merhaba..
mercan cım güzelim sen kendinin kıymetin ibilmeyince malesef kimse kıymet bilmiyor.. kendini yıpratma, sen kuzularna lazımsın canım. öptm

elif umarım sorunların biran önce son bulur.kendine iyi bak ki çocuklarına da bakabilesin.
kızlar herkes iyidir umarım. öpüyorum

elifcim uykusuzluğu bilirim, perişan eder insanı..işe ilk başladığım zamanlarda oğlumun ve benim uyku düzenimiz bozulmuştu..gece uyutmuyordu beni..sabah erken kalkmak zorunda kalıyordum..gözlerim nasıl kapanıyordu nasıl kendimi tutuyordum uyumamak için..halim çok perişandı benim de...kayra kızımız inş. iyidir...işleri de yavaş yavaş toparlarsın hiç kendini strese sokma..herşey olacağına varıyor.. küçük bebeğin var..dolayısıyla bahanen var....
anladığım kadarıyla hala eşinle aranızdaki soğuk rüzgarlar yerini sam yeline bırakmamış..dediğin gibi mevzu ikiniz arasında olsa belki bu kadar canınız yanmayacaktı..aranız düzelir inş. en kısa zamanda..erkekler biraz inatçı oluyorlar sanırım..yine senden bekliyor ilk adımı..en doğru kararı yine sen vereceksin elifcim..öpüldünüz şekerler

Kızlar hiç iyi değilim Ecrin düştüğünden beri onu yerde bulduğum an gözümün önünden gitmiyo gece uyuyamıyorum sürekli gözümün önünde allahıma şükürler olsun yavruma bişey olmadı ama içim çok garip kendimi çok kötü hissediyorum.

Kızlar hiç iyi değilim :çok üzgünüm: Ecrin düştüğünden beri onu yerde bulduğum an gözümün önünden gitmiyo gece uyuyamıyorum sürekli gözümün önünde allahıma şükürler olsun yavruma :ecrin_bebek: bişey olmadı ama içim çok garip kendimi çok kötü hissediyorum. senağlamasenağlama

canancım üzülme artık. geldi geçti ve çok şükür ecrinde iyi. herhangi birşeyi yok. artık daha az girer oldunuz kk ne.

Ecrin gündüzleri doğru düzgün uyumuyo bende uyuduğu 10 dakika içinde yapacaklarımı yapmaya çalışıom şimdide ayağımda sallıyorum.

Bu arada Tuğba yok yazılarını görmüyorum msnde de görmüyorum nerelerdesin canım

Canancim yeni resimleriniz cok cici....Maasallah ecrin ayni sen ..ikinizi bir arada gormemistim..
Bu arada yarisma icin ne dusunuyorsunuz..Kimler katilacak bizden?

bi bebeklik resmim var aynı ben hiç farkımız yok ben eşime çok bakmıştım hamileyken sölemesi ayıp yağuşuğlu bi kocam vardur ona benzer die ama bana benzedi meleğim hoş bende çirkin değilim kendime haksızlık edemem :))) çokta mütevaziyimdir.

biz yarışmaya katılamayız çünkü kuzumun odası yok bizim odamızda beşiği var cici hoş bi beşik ama ne bilim daha güzeller olur bizimkinin yanında

Canancim niye oyle dusunuyorsun .Orda birisi daha boyle soylemis.Onemli olan esyalardan ziyade dusunce.Bende 2 kizimla ayni odayi paylasiyorum ,TIKLIM TIKIS Ama becerebilirsem katilmak istiyorum .Onemli olan bir ani kalmasi...

doğru sölüyosun ama ne bilim belki katılırım

canım ecrin sana çok benziyo ya maşallah pekte tatlı

slm kızlar
öncelikle ecrinimize çok geçmiş olsun allahtan ben atlattım düşme olayını şimdi hiç yüksek yerlere koymuyorum valla yerde battaniye üzerinde zaten ordada rahat durmuyoya işte

emekliyo dedim evet geri geri elleriyle geri itiyo kendini bigün hiç iş yapmadan saatlerce izledim onu hareketlerini hırslandığı zaman daha çabuk hareket ediyo şimdide diş sorunumuz var hiç uyku yok onada banada tabi o bitane çıkarıyo ben on tane eline pırasa verdim annem hep derdi bende aman anne ya derdim ay nasıl emiyo görmeniz lazım uyuşturdumu ne yaptıysa onla biraz uyudu ama hep tilki uykusunda
insanın evladı için bişey yapamaması elinden bişey gelmemesi kadar korkunç başka duygu yok sanırım
neyse kızlar hepinizi öpüyorum allaha emanet olun bebişleride çok öptüm

Neysencim sen bebişini düşürdüğünü yazdığında okuduğumda içim cız etmişti bi kaç gün sonra benim bebiş alllahım bebişlerimizi koru umarım bende atlatırım gözümün önünden gitmiyo bide benim çığlıklarım kulağımda anne olmak ne zormuş.

Diş artık hepimizde aynı sorun bazen elini ağzına götürüyo çokmu kaşınıyo yoksa acıyomu bilmem bi sinirleniyo homurdana homurdana parmağıyla diş etlerini kaşıyo.. Kayınvalidem caljel die bi jel getirdi diş etlerine sürülüo biraz rahatlatıyo çok kaşındığını anladığım zaman sürüyorum tavsiye ederim..

Bu akşam bi ağlamaklıyım nie bilmem anne olmak çok zor diyip ağlıyom annemi aradım ne zor işmiş die daha dur dio yolun başındasın sadece düştü daha neler var önünde dio... Annem yaa seni biraz geç olsada çok iyi anlıyorum..
Doğumdan sonra annemin bi arkadaşı annelik nasıl bi duygu dedi çok başka bişe öyle farklıki tahmin edemezsin dedim. (kadının 2 tane oğlu bide torunu var)

X