2008 Mayıs Anneleri

saadetcim benimde azaldı canım sütüm bende aldım pompa ama olmadı.gündüz çok aç olmadı zamanlarda emmiyor açda kalmıyor açıkcası yoğurt meyve püresi yiyor.benim eve ne zaman gidicem belli olsa olmuyor işte.umarım mertte bırakmaz gece tabi daha sık emiyo

Yasemincim nasilsin?Online gordum yazayim dedim.Ilgin icin tesekkurederim..Mahmut neler yapiyor okulda,miizldanmasi uykuus bolundugunden mi,yoksa okuldan mi hoslanmiyor?

elifcim geçmiş olsun canım inş. temiz çıkar sonuçlar. mercan için de en doğru karar tüm gün gitmesi bence. eşinle durumunuz nasıl canım biraz toparlanabildiniz mi ?

Saadetcim sagol canim...ESimle biraz daha iyi gibiyiz ama odalari ayirdi.2 hafta olacak .Pisman ama yemin ettigi iicn donmuyor koltukta uyuyor...Inadim inat diyor yani
Sen nasilsin canim?

yasemincim bizde ek gıdalara geçtik bir hafta sonra fırat hastalandı. 3 gündür hasta yavrum onun için şuan sadece biberonla mama içiyor başka bişi yemiyo kaşığı gördüğü an başlıyo dudaklarını büzmeye göz yaşlarını akıtmaya. sesi felan gitti oğlumun ağlarken sadece gözyaşları akıyo sesizce ağlıyo ağlarken ağzını bile açmıyo :KK43:(( nasıl kötü oluyorum onu o halde görünce. yarın yine dr. gidicez kontrolümüz var. Allah ım neolursun o hasta olmasın ben olayım diye dua eder oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saadetcim sagol canim...ESimle biraz daha iyi gibiyiz ama odalari ayirdi.2 hafta olacak .Pisman ama yemin ettigi iicn donmuyor koltukta uyuyor...Inadim inat diyor yani
Sen nasilsin canim?

canım inş. daha uzun sürmezde inadını yener kocişin. canım bende iyi olmaya çalışıyorum oğluşum bi düzelse daha iyi olucam :KK43:

canancım geçmiş olun.saadetsana da geçmiş olsun.biran önce iyileşsin bebişler.kocalar hallolur zamanla.herkese günaydın.

canancım yazdıklarını okuyunca inan gözlerim yaşardı..kolay değil iki büyük sıkıntın var şuan... Allah kızına tez zamanda sağlık versin, eşine de kavuştursun inşallah...sıkıntılarından kurtulmanı canı yürekten diliyorum..insanın canı ve cananı ile imtihanı gerçekten en büyük imtihanlardandır..ben de biliyorsun ki eşim askere gittiğinde bu sıkıntılarımı sizlerle paylaşmıştım..hala gidecekmiş gibi geliyor biliyor musun? yanımda olduğunu düşününce Allaha şükrediyorum..inan herşey gelip geçiyor..o yüzden Allaha sığın derim..bol bol dua et..ve sadece O'ndan yardım dile..geçici bir alemde inan herşey gibi bunlar da birer imtihan vesilesi..
şu an o kadar yoğun işlerim var ki...zoraki yazıyorum..gelen giden çok burda..duygularımı paylaşayım dedim..öpüyorum canım seni ve ecrini..
bir ailenin olmasının bile şu an senin için ne büyük bir nimet olduğunu şükrederek sabretmen dileğiyle...

Sen nasilsin canim?

geçecek bunlar geçeceeeek ben inanıyorum..biraz daha inat etsin bakalım..dönüşü yine senin sıcacık ve şefkat dolu kolların olacak..kızlarını ve seni öpüyorum şeker..

yasemincim bizde ek gıdalara geçtik bir hafta sonra fırat hastalandı. 3 gündür hasta yavrum onun için şuan sadece biberonla mama içiyor başka bişi yemiyo kaşığı gördüğü an başlıyo dudaklarını büzmeye göz yaşlarını akıtmaya. sesi felan gitti oğlumun ağlarken sadece gözyaşları akıyo sesizce ağlıyo ağlarken ağzını bile açmıyo :KK43:(( nasıl kötü oluyorum onu o halde görünce. yarın yine dr. gidicez kontrolümüz var. Allah ım neolursun o hasta olmasın ben olayım diye dua eder oldum.

oyyy kurban olurum ben onu yaradana...gözlerim yaşardı... ne oluyor sizlere kızlar..bebişlere neler oluyor.. Rabbim sağlık versin..hepinize..ve de bebişlere

haklısın ridacım o kadar zor ki 2 aydan fazla oldu ben iş başı yapalı ama hala daha kendime gelemedim. Eve kamera taktırdım ama o bile yeterli gelmedi kendimi toparlamama. Müsait olduğumda ara sıra açıp bakıyorum iş yerinden bu seferde kollarımın arasına alıp öpüp koklamak geliyor içimden daha fena oluyorum. iyi mi ettim kötü mü ettim anlamış değilim. Ben iş başı yapmadan 20 gün önce bakıcı birini almıştım. Benimle birlikte bebeğim ablasınada alıştı onun için çok yadırgamadı benim yokluğumu. Akşamları erken gidiyorum süt iznimi kullandığım için yatana kadarda oğlumla vakit geçiriyorum. dünyayı gözüm görmüyor. Hergün kocamı kapıda karşılayıp saatlerce sohbet eden benden eser kalmadı. eşim bile artık beni unuttun hep ikinci planda kalıyorum diye mızırdanmaya başladı -tatlicadiarzu- ama ben bunların farkına ancak birisi beni uyarınca varabiliyorum biliyomusun. dünyanın en tatlı şeyleri yavrularımız. resimde çok tatlı çıkmışsınız söylemeden geçemeyceğim ridacım. kaç gündür siteye giremiyorum onun için cevap biraz geç oldu canım kusura bakma.

canım benim, kamera olayını bir yerde iyi yapmışsın..oğluşunu görürsün için burkulsa da..ve bakıcın da ne kadar iyi olsa bile kamera kötü niyetli insanlara karşı caydırıcı bir yöntem..diye düşünüyorum..en azından evine girip çıkanı da görürsün..bence iyi olmuş sonuçta canını emanet edip çıkıyorsun evden..can hiçbirşeye benzemiyor..kendinden geçebilirsin de yavrundan aslaa... anne olunca anlıyor insan.. her kötü ihtimali değerlendirmekte yarar var..
ayrıca foto yorumun için teşekkürler..:))

valla işler çok yoğun...ne yazdığımı neler yazdığımı bilemiyorum...gelip gidenler bana garip garip bakıyorlar ben de onlara takmadan yazmaya çalışıyorum..ben yüzüme yansıtırım hislerimi..yasemin, canan, elif, saadet, gökçen, tuğba, derya hepinizi öpüyorum fazla zamanım olmadığı için bu kadar yazabildim yine görüşürüz...ben burdayım...merak etmeyin yanii :)))

RİDA cım güzel duaların için teşekkürler canım

CANAN cım sana da çok büyük geçmiş olsun canım. Ne kadar zor değil mi yavrucuklarımızın hasta olması Allah ım tez zamanda şifa versin minik bebişlerimize. onlarla birlikte bizde hasta oluyoruz valla. 3 gündür yerdemiyim göktemiyim bilmiyorum :KK43:

canancım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun bebeşler bir ağlasa biz bin ağlarız annelik çok zormuş beee canım annem çok çekmiş benden çokkk:KK43:(

Kızlar çok kötüyüm herşeymi böle üst üste gelir Ecrin kum döküyo yavrum nasıl sancılanıyo nasıl fena ama yapacak bişey yok diyo doktor bol bol emzir ve su içsin dio sancı geldimi durmuyo geceleri düzgün uyuyamıyo kuzucum en son ultrasonda bakıldığında iki tane taş görülmüştü kum tanesinden azcık büyük bugün onlar düştü umarım temizlenmiştir yavrum bi daha o sancıları yaşamasın ben biliyorum çok fena bi acı el kadar bebe nasıl dayansın canım yavrum benim...

Eşimle belli bi süre ayrı kalmak zorundayız ne yazıkki sebebini burada açıklayamıyorum ama onu şimdiden çok ama çok özledim bu ayrılığa nasıl dayanacağımı bilmiyorum çok kötüyüm anneme geldim ev bana dar gelir duvarlar üstüme çöker yatağımda yatamam onu kokusu olmadan çok kötüyüm arkadaşlar korkuyorum iyi olmak zorundayım ki kızıma bi faydam dokunsun ama bunu nasıl başarıcam bunun nasıl üstesinde gelicem bilemiyorum allahıma sığındım sabır diliyorum.

İçim öyle yanıyorki tarif bile edemiyorum meğer ben kocamı ne kadar çok severmişim ondan ayrı kaldığım günden beri içimdeki yangın daha da büyüyo nasıl dayanıcam bu ayrılığa bilmiyorum sesini duymak içimi acıtıyo onu çok seviyorum ve çok özlüyorum biran önce dön aşkım Seni çok seviyorum bitanecik kocacım.

Zayıflamayı çok istiyordum ama böle değil.. göbeğimden şikayetçiydim oda süzüldü gitti üzüntüden... sen yanımda ol ben 90 kilo olmayada razıyım sevgilim

Bu yaşadıklarım birer imtahan allahım sen herşeyin iyisini bilirsin derdi veren sensin dermanıda sendedir.

Bu aralar sıkıntımdan dolayı pek giremiyebilirim canım hiç bişey yapmak istemiyo hepinize sevgilerimi iletiyorum kendinize çok iyi bakın...

canım benim çok geçmiş olsun yaaa...
kıyamam ben küçük ecrinime....büyükler dayanamazken o minicik kuzucuk nası dayansınsenağlama
en kısa zamanda iyileşir ve bir daha yaşamaz :Saruboceq:
bu böbrek taşı olayı ırsi benim görümcemdede var ve şuan 2.5 yaşındaki kızıda karın ağrısı başladı dr a götürdüler tahlil sonuçlarını bu haftasonu alacaklarmış dr direk ailede böbrek taşı olan var mı demiş
eşinlede en kısa zamanda kavuşursunuz umarım ayrılığın acısını çok ii bilirim:nazar: bi asker eşi olarak

yavrum yaaa içim acıdı yazdıklarını okuyunca inşallah tez zamanda iyileşir kucuğun saadetcim:1hug:

mercancım açık kalıyo site bazen kaçamak bakıyorum.dün mahmudun öğretmenini aradım eskiye göre biraz daha iyi dedi ama yine yanına oturana bi tekme dirsek atıyo diyo öff yaaa

Yasemincim öncelikle tebrik ederim seni
yavrun diş çikarmiş darisi bizlere
ansaneri ecrine çok üzüldüm yavrun atlaticak inşallah
kocanda çabuk döner seni üzmez inşallah

mercancım açık kalıyo site bazen kaçamak bakıyorum.dün mahmudun öğretmenini aradım eskiye göre biraz daha iyi dedi ama yine yanına oturana bi tekme dirsek atıyo diyo öff yaaa

hadi yaaa! :))) bak şu yaramazın ettiğine..mahmudu gözümde canlandırıyorum da..kaydirigubbakcemile
şaka bir yana mahmudun daha da iyi olacağına inanıyorum..herkes gibi herşey gibi kuzucukların da zamana ihtiyacı var...

Kizlarr nerdsiniz ya kaç gündür uğrayan olmamş
unutmayin buralari
:)

X