2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

öncelikle 4 gözle beklediğimiz bebeğimize hoşgeldin Allah nazarlardan korusun Allah analı babalı büyütsün canım.... bu arada hastalanmışsın çok geçmiş olsun canım inşaallah şimdi daha iyi olmuşsundur canım ...

oo kimler gelmiş kadercim hoşgeldin canımmm..maalsefes elimizden gelmeyen şeyler için başkalarının keyfini beklememiz gerekiyo şimdi internet yolunda mı canım? evet sen yokken baya bi kaynattık özlem ve esra da aramıza katıldılar..
kızlar bugün oğlumu okulda bırakıp geldim çok zor oluyo kalbim aklım okulda vucudum evde nasıl olur nasıl yapar düşündüm durdum ama alışacak tabi her zaman annesi olmaz kimsenin yanında...şimdilik oo iide alperen sorun çıkarda sınıfta durcakmış:))bi gitti ta gitti 28 kişinin içinden abisini buldu gitti yanına oyuncaklarda var arayıpta bulamadığı yer bağır çağır eve geldik Allah sonumuzu hayır etsin...
rida tuğba esra özlem selma sizlerede kocaman öpücükler...

nihayet biraz oturabildim...bugün ela nın ihtiyaç listesi için alışveriş yaptık...neler istemişler neler çoğu hiç duymadığım şeyler...ve epey bir masraf yaptık yani..
bu arada ela öksürüyor kızlar ya canım sıkılıyor bu durumuna...onun dışında bişeysi yok ama ne bileyim...kader cim sende anlar neler yaptın eve yerleştin mi...

merhaba kızlar arda da bende üşütmüştüm şimdi daha iyiyiz havalar değişti herkes hasta.muhammed ve elayada geçmiş olsun.hepinizi öpüyorum

kızlar merhaba

gülhancım işin zor canım abisini hergün bıraktığını görünce heleki oyuncakları falanda keşfettiyse hergün sana zorluk çıkarabilir alpereni biyere bırakabilirsen okula gitmeden daha kolay olur sanırım senin için

hava değişiminden dolayı hastalıklar arttı sanırım gizemcim sanada çok geçmiş olsun

selmacım elanında öksüreği bi müddet devam edebilir genelde butür hastalıktan sonra öksürek bikaç hafta kalıyo

tuğbacım umarım biraz iyilleşmişsindir tekrardan rabbimden şifa diliyorum

helin arkadaşımız ben zaman zaman burayı takip ettiğim için biliyorum hoşgeldin canım vınla işin var biraz kullananlar hiç memnun değiller umarım senin sorununu kısa zamanda çözerler

bizde durumlar aynı ikrayı sabahları bırakmak dahada zorlaşıyo çok ağlıyo bayramdaki izindede bayağı alışmıştı bana benimle sabahtan pazarlık yapıyo anne ben babanneme gitmek istemiycem diyo ben sesimi çıkarmıyorum kaç defa soyluyo sen git ben istemicem diyo sonra kızım anlatıyorum ben işe gidicem ama seni gelip hep görücem diyorum ozamn bende internet yapmaya gelicem diyo yani işyerine gelip bilgisayarla oynamayı kastediyo olmaz kızım orası işyeri desemde bayağı ağlamayla ayrılıyoruz birbirimizden budurumu nasıl çözücem hiçbi fikrim yok

kadercim hoşgeldin canım..seni burda yeniden görebilmek ne güzel..bu vınn konusunda ben de yorum yapayım..eşimin kızkardeşlerinin kuaför salonunda da vınn var..bir kk ya bağlanayım dedim..başında yarım saat bekledim..neticede açılmayınca sayfa..vazgeçtim..Kullananların ALLAH yardımcıları olsun..

bu arada elif de söz verdi inşallah bayramdan sonra girecekti ama...geç olsun güç olmasın bekliyoruz..

ben de iki-üç gündür giremiyorum..Almanya'dan misafirlerim vardı..eşimin kızkardeşi..iki gün onları misafir ettik..gezdirdik..filan..fazla bir ilerleme olmamış zaten..herkesin yoğunluğu var şu sıralar..okudum ama yazma fırsatım olmadı..ancak şimdi yazabiliyorum..oğlum ve kızım şu an uyuyorlar..çok şükür..eşim c.tesi günü izninde yine gelecekler..belki yine iki gün kalırlar..hayırlısı bakalım..

tuğbacım, selmacım, gizemcim sizlere de çook çoook geçmiş olsun canım..havalara dikkat lütfen..burası akşamları serin oluyor ama..gündüz yakıyor..ne de olsa eskisi kadar sıcaklık yok ama..insan ne giyineceğini ne giydireceğini şaşırıyor..
siz yine de kendinize ve yumurcaklara iyi bakın dostlar..

gülhancım hayırlı olsun tekrar muharrem okullu oldu artık..alperenle yolları ayırdılar..anlaşamıyorlar diyordun bak gitmiş abisini bulup oturmuş yanına..) esranın da dediği gibi alperen abisiyle kalmak isteyebilir her seferinde sana zorluk çıkarmasın..ama bi şekilde o da alışacaktır..

selmacım evde bir hareketlilik var sizin de gülhan da olduğu gibi..bunlar tatlı telaşlar.Allah çok daha güzel günlerini de göstersin biz annelere..ve Allah sizlerin de yardımcısı olsun..

özlem de yok sanırım bir kaç gündür..yanlış hatırlamıyorsam...canım..sizleri de öpüyorum..
ışılcım arada sen de uğra da bebişinden bahset biraz..öpüldünüz..

esracım sana da tekrar hoşgeldin diyecem ama sanırım bu pek duruma uymuyor :))) ikranın ağlamasına çok üzüldüm çünkü geçen sene 1hafta ben de yaşadım anne için oldukça yıpratıcı bir süreç... acaba çocuk babaanneyle sıkılıyor olabilir mi? malum sosyalleşme dönemindeler arkadaş arıyorlar olmadımı onlarla hoplayıp zıplamanı istiyorlar . hoplayıp zıpladın mı problem yok ama oturdun mu problem başlıyor ...aslında yavaş yavaş oyun gruplarına başlatsan şu yarım günlük olanlardan yarım gün oyun grubunda yarım gün de babaanneyle .hem babaanne de gün içinde dinlenir . tabi bu benim naçizane fikrim kendi şartlarını en iyi sen bilirsin sonuçta...
ikrayı da yerime öpersen sevinirim....

sevcancım hazır seni yakalamışken bir sorayım rüyanda beni görmüşsün hatırlarsan bir yaz merak ettim :) dün akşam yazılara bakarken senin oğlanın resmi benim kızımın dikkatini çekti ben de "muhammed" dedim artık her gördüğünde "maamet" diyor :)) önceki bakıcmın oğlunun ismi de muhammetti :) onu çok seviyordu her ne kadar yusufu görünce onu sattıysa da:))

kadercim saol canım bende sıkılıyo diye tahmin ediyorum çünkü kadının işi başından aşkın bide onunla oyun oynamasını beklemiyorum ama ilgide istiyo yavrum ben yada babası gidince nasıl seviniyo bizimle konuşuyo birsürü şeyler soylüyo babannesi bile şaşırıyo kreş olayını bende düşünüyorum ama 5 yaşına girince diye planlarımda vardı hep aslında bu yaz tekrar hamile kalıp bidaha şartlarda izin verirse çalışmayı düşünmüyorum yazın hamile kalırsam inşallah kızım 4 yaşına olana kadar beraber oluruz diyodum doğum yaptıktan sonrada kardeşiyle anlaşırsa yine beş yaşına kadar hep beraber oluruz yok anlaşamazsa kreşe başlar diye düşünüyodum ama tabi bunlar hep düşünceler aklım bayağı karışık bu aralar

gülhancım canım benim bana numaranı yeniden göndermişsin teşekkür ederim önceki mesajın halen kayıtlı benim kendime kızdığım müsait değildim sonra kaydederim dedim ve dediğimle kaldım ( muharremin okulu da hayırlı olsun. Rabbim bizlere de o günlere kavuştur diyorum.....

esracım senin düşündüklerin de fena değilmiş aslında o zaman hakkında en hayırlısı ne ise o olsun diyorum ...

of ya bitürlü dönemedim aranıza...

şifa dilekleriniz için teşekkürederim. şimdi daha iyiyim çok şükür atlattım. annem gittiği için 2 çoçuklu hayatıma tek başıma alışmaya çalışıyorum. çimcime biraz mızmız buğra gibi değil. uykularımız iyi ama uyumadığı zamanlar ilgi istiyor yatmıyor yerinde. bende uyuyunca işe güce bakayım derken giremiyorum nete pek. okuyorum ama tek tek cevap yazmaya fırsatım yok. şuanda emişiyoruz tek elle yazmaya çalışıyorum:))

kaderciğim hoşgeldin özlettin kendini:)))

selmacığım geçmiş olsun buğrada doğum yaptığımdan beri öksürüyor kuru olarak başladı 2 hafta geçmedi. dr götürdük ilaçla şuan balgamlı öksürük hala devam ediyor. kuru öksürüyorsa balgam sökücü verde rahatlatır boğazlarını. kreşinizde hayırlı olsun. neler istediler merak ettim yazsana:))

ridacığım biara okudum muhammed uslanmış yazmışsın inan okadar çok sevindimki senin adına. hala devam ediyormu iyi hali? inş daimi olur ikinizde rahatlarsınız:))

gülhancığım muharrem anaokuluna başladı sanırsam. sizede hayırlı olsun. inş alışır bir an önce. alperenin evdeki hali nasıl abisinin yokluğunda?

aramıza bi bebiş daha katılıcak esracım sayende 2012de anca olur aramızda ozaman. ya sen beni facede eklemişsin dün akşam gördüm orda resimlerde 2 kız gördüm 3.mü olucak yeni bebiş ozaman?

gizemciğim ardayla sanada geçmiş olsun...

bütün öğretmen arkadaşlarımızın yeni öğretim yılıda hayırlı uğurlu olsun.....

unuttuklarım varsa affola...

hele ki geldin tuğba cım ...
bende şimdi çıkacağım çarşıda az işlerim var...
okul yoruyor alışmışız tatile tembelliğe...
kızlar hepinizden ciddi anlamda dua bekliyorum benim anadolu liseleri olsun diye...
tuğba cım neler istemediler ki vallahi say say bitmez...kaç çeşit yapıştırıcı poligan pritt kaçar tane hemde...
her renkten 3 karton...grapon kağıdı
sulu boya 24 lü pastal boya parmak boya tahta kalemi oyun hamuru karton klasör makas kalem elişi kağıdı aklıma gelmedi daha ama biz varya toplamına bunların 110 küsur bir para ödedik...maşalllah yani...inşallah bizim kız bunların üstesindne gelir... ne diyelim...
biz biraz dhaa iyiyiz kızlar çok teşekkür ederiz ama ela yine tam geçmedi öksürüğü...
öptüm ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…