2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ikracım senin adın neydi:) ben ikra kızının adı diye biliyorum. canım tuvaleti bayağı ilerletmişsiniz..arada kazalar olur..ben mayısta başladım biz bile bazen fire veriyoruz ..annemler iftara gelcek bugün ocakta yemeğim var yarım saattir kalkıp bakıcam..bi kalkabilsem Allahtan eşim evde yok.

canım benim adım esra kızımın adıda ikra amen yemek yanmasın canım sen bi bak istersen :)

ooo ne kalabalığız:)
ikra cım hoş geldin:)
tuğba cım bende meryem suresini biliyorum doğumu kolaylaştırıyormuş:) birde yusuf suresini biliyorum bebek güzel olurmuş:)ela da okurdum sık sık:)

aslında işlerim var ama sohbette koyu napıcam..neyse gelenler yabancı değil..akşama kadar yaparız bişeyler

selmacım sağol canım hoşbuldum ya bak boyle hamileleri yeni bebişleri görünce bende şimdi daha heveslendim ama kızımla aralarında bi dört yaş olsun istiyorum en azından ikranın tuvalet eğitimi tamamen bitsin derdini anlatabilsin istiyorum tabi bide gece uykuları ben bundan çok çektim kızlar

esracım evet sana katılıyorum 4 yaş normal benimkilerin arası 3 yaş zor oluyo ..genelde alperenin suyunu abisi veriyo.)) en azından biri kendi işini görmeli

Son düzenleme:
selmacım acele etme canım ela onun zmanını biliyodur emin ol bende acele etmedim aslında baktım ikra yapmıyo vazgeçtim ikra kendi istediği zman başladık bu herşeyde boyle oldu bizde memeyi bırakıcam ikra çok düşkün gece 10defa kalkar enaz emmeye ama beni bi gör nasıl bırakıcam diye yiyorum kendimi o site senin bu blog benim araştırıyorum sürekli benzer hikayeleri okuyorum hep annelerde bi telaş var ama sonu aynı kızım oyle güzel bıraktıkı hiç üzmedi annesini yani bebekler herşeyin zamanını biliyolar biz anneler paniğiz biraz sanırım

tuğbacım da burda canı çekermi biliyorum ama kzılar siz kuru fasulyeyi nasıl yapıyorsunuz ben geçenlerde yapmıştım suyuna sarmadı bayadır yapmıyorum

esracım evet sana katılıyorum 4 yaş normal benimkilerin arası 3 yaş zor oluyo ..genelde alperenin suyunu abisi veriyo.)) en azından biri kendi işini görmeli

bende oyle düşünüyorum canım hatta hamileyken diyodum ki aralarında 2 yaş olsun hemen yaparım bitane daha ama doğunca oyle olmuyomuş gördüm ama ridayada çok özeniyorum zorluk çekiyo ama arkadaş gibi büyüycek çocukları allah güç kuvvet versin onada inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…