2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

elifçim geçmiş olsun canım. hepsi üst üste gelmiş valla .umarım MR larda bi sorun yokur bidaha ameli
yat gerekmez.

selma geçmiş olsun canım ikinizede
biz hasta olalımda meleklerimiz iyi olsun:teselli:

herkese slm elifcim cok gecmis olsun cocuklarina kavusmana cok sevindim cnm artik hic bisey icin uzulme hep olumlu dusun cunku her seyin basi pozitif dusunce.
selmacim sanada cok gecmis olsun elayada bulasmis aman dikkat biz hala tam atlatamadik.
kizlar uygar 1 haftadir yuruyo parka filan gidiyoruz beraber baya iyi oluyo otlarin ustunde yuruyo dusuncede pek cani acimiyo.ama evde karistirmadik yer birakmiyo cok merakli gecen televizyonu bozdu bizde yeni televiz yon almak zorunda kaldik cunku tamir cok pahali bizde cagreyi yeni televizyonu duvara asmakta bulduk iste boyle kizlar sizin canavarlar napiyo

Arkadaslar hepinizin ve sizin annelerinizinde annelr gunu kutlu olsun ..Kimi arkadaslar bebisleriyle ilk annelr gununu kutlayacak...Kimbilir ne kadar ozeldir onlar icin ,hepiniiz ve kuzucuklariniiz opiyorum

herkesin anneler gününü kutluyorum. nice sağlıklı ve mutlu yıllara bebişlerinizle beraber...

herkesin anneler gününü kutluyorum. nice sağlıklı ve mutlu yıllara bebişlerinizle beraber...

tüm annelerin anneler gününü kutlarım
ben bugün biraz rahatsızım alamadaım üşütüyomuyum adet mi olcam her tarafım ağrıyor ateşim çıkıyor

geçmiş anneler gününüz kutlu olsun kızlar
haftasonu yazamadım. umarım keyiflre yerindedir.. kendinize iyi bakın

murgiz
maren-alperen
mercan dilara
helinim
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim anneler gününüz kutlu olsun

Arkadaslar herkese iyi haftalar..Ben de gecen haftadan beri hastaydim .Hafta sonu iyice kotuledim .Bu sabahi zor attim .DR gittik...Bakteri almisim.Bogazimda yuva yapmis resmen bembeyaz bi sekilde,...Dr cocuklara bulasmamasi buyuk sans dedi...Antibiyotik kullanicaz 5gun insallah hemen ayaga kalkarim ..Iyi tarafi domuz gribi degilmis,ona sevindik.Dunden beri cok korkuyordum...

Hepinizi opuyorum

elifçim canım çok geçmiş olsun teyzeminde çok olurdu 1 hafta yatardı. evt dediğin gibi kötü bi hastalık olmadıktan sonra antibiyotikle geçer...gizemcim sanada geçmiş olsun canım....kızlar rida nerelerde bikaçgndür yok galiba

elifcim geçmiş olsun canım aman dikkat et ALLAH a emanetiz ıNŞALLAH şu domuz gribininde kökü kurutulur.bol sıvı gıda al canım ılık şeyler iç.

Selam anneler.
Elifcim sana çok geçmiş olsun.İnşallah çabucak düzelirsin.Başına kötü şeyler geldi ama sanırım az sonra yazacaklarımdan sonra yaşadıklarımızın aslında gelip geçici hayatın klişeleşmiş sıkıntıları olduğunu anlarız.
Ben sarıyerde doğdum ve çocuklugumun bir kısmı orada geçti.Orada yaşarken çok sevdiğimiz komşularımız eşimiz dostumuz vardı.Beni sürekli gezdiren beraber oyunlar oynadığımız benden 7-8 yaş büyük bir abla vardı delidolu biraz.Neyse yıllar sonra biz taşındık oradan.O ablanın 4 çocuğu olmuştu bende 4 yıl kadar önce ziyarete gitmiştim onlara.Ailecek 3 katlı bir binada oturuyorlardı.Biraz safça deli dolu biri olduğu için herkes kızmış ona dördüncüyüde doğurunca.Yazık oda tek başına gitmiş doğuma sezeryan olmuş kendikendine.
Neyse işin detayları bunlar.bu dediğim kızın en büyük oğlu 16 birde 14 yaşında kızı var diğer ikisi küçük.İnternettede haberleri çıktı bakarsanız linki:AİLESİNİ KURTARDI AMA ALEVLERDEN KAÇAMADI - GÜNCEL - STARGAZETE.COM

Evde yangın çıkıyor oğlan ilk duyuyor ve herkesi uyandırıyor.Çocuk maalesef yanarak öldü kızkardeşinin durumu ağırdı oda dün vefat etti.Annemler gitti cenazeye benden sakladılar önce çok üzülürüm die,bir şekilde öğrendim.Dünden beri üzüntüden midem bulanıyor düşündükçe mahvoluyorum.Anneleri önce oğlanın öldüğünü bilmiyormuş o kurtuldu sanıyormuş kızın öldüğü gün oğlunun ölümünü öğrenmiş.Sürekli uyuşturuyorlarmış.
Annem gittiğine pişman oldu ben böyle acı görmedim diyor.
3 katlı ev kül oldu zaten şimdi 3 aile evsiz kaldı ayrıca.Ölümlerden sonra insan malı düşünmüyor gerçi ama birde sokakta kaldılar.

Yani aslında herşey bir varmış bir yokmuş.
Çok üzücü..Şimdi kadına çok çocuk yaptın diyenler üzülüyordur çünkü ikisi birden öldü.
Herşey Allahtan umarım sabrınıda verir Allah.senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…