2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Gulhancim,Selmacim,Hazalcim,Nuraycim,Cassercim,Fundacim (ins unuttugum ,gozden kacirdigim kimse yoktur)Hepinizi opuyoirum ve tesekkur ediyorum...Burda olmak inanin cok guzel...Kotu gunleri dusunmek ve konusmak istemiyorum ama Allaha iyi olmayacaksam ,hep boyle kacaksam yasatma diyordum .ne zor baskasina muhtac yasamak...

arkadaslar ilaclarin etkisiyle surekli uyumaktan gozlerim gormez yazilari iyi secemiyorum..Btun hasasta bebeklere allah iyilik saglik versin,annelerde uzulmesin artik.benim de annem gelir gelmez grip oldu...burnu,gozleri akiyor,surekli hapsuruyor,bize gececek diye odumuz kopuyor...Annemin onumuzde ki hafta dogumgunu tam 50 olacak.Onun icin bisey yapamiyprum ..Esimin muzisyen bir kuzeni newyorkta cok meshur.Yarin gecmis olsuna gelecekler aksam bi fasil yapalim bi de pasta keselim hem san moral olur hemde annene kutlama dediler,sagolsunlar...
Bu arada kayra emekleme isini abartti.EVde 2 tane basamak var emekleyerek inip cikiyo..O kadar hosuna gidiyor ki baska bisey yapmaz oldu.odumuz kopuyor cunku yer laminenti kaygan,basamagin kenari cepecevre metal ve kosesi sivri,emeklerken bi kayip oraya vursa yandik.esim kapi almis ama takana kadar cocuk okula baslar...TUtunup ayagada kalkiyor iyiyce...Annem kosturmaktan dili disarda uyuyo yazik...herkese ayri yemek pisiyo bi de ...Nasil odiycem hakkini ben anacim

deryacim sen nerelerdesin,saadetcim,sizde birakip gitmeyin lutfen
rida senin de cezan bitsin artik
gizem nasil izmir?seni goremiycez mi ordayken?
Canan sen nasilsin?
Ebru gecmis olsun
tugba bi gorundun kayboldun yne

elifcim gecmis olsun yaninda annenin olmasina sevindim boyle durumlarda insana en iyi annesi bakar,benim ailemde turkiyede sevgiyle ve saglikla kal

herkese merhabalar.siteye çok fazla giremiyorum girsemde ancak birkaç bölüm okuyup çıkıyorum.kpssye hazırlanmak ve oğlum ve ev işleri fazlasıyla vaktimi alıyor bu aralar.arkadaşlar benim bir sorum olacak özellikle erkek annelerine.önümüzdeki hafta sünnet yaptırmayı düşünüyorum.çok iyi bir cerrah yapacak.ama etrafımdaki herkes felaket tellalı gibi yok daha küçük birşey olursa ... gibi bir sürü şeyle acayip moralimi bozdular açıkçası.sanki büyüyünce kesilecek olan yer aynı yer değil. aranızda sünnet işini halleden varsa bana yardımcı olurmusunuz? ne kadar sürüyor ve iyileşme süreci nasıl oluyor?

mrb elifçim gerçekten başkasın abağlı kalmak zor olsa gerek ama canım hreşey biizm için Allahtan gelene razıyız yinede sen karamsar olma iyimser düşün ..valla bizim alperende çok fena oldu tutunup ayağa kalkıyo emekliyo sobada var abiisde rahatlık vermiyo zaten napcağımı şaşırdım bide yürütecini temizledik bezini 10 dkda kuruttum hemen taktım zaptolmuyo ya yürütece koymayan arkadaşlar nasıl bakıyosunuz valla zor bekledim kucakat durmuyo yürüyemiyoda her taraf tehlike kızlar tam kilo verme zamanım:)))

elifcim üzülmedim bilakis ben de seninle aynı duygular içindeyim arkadaşıma.siyi haberlerini aldıkça mutlu oluyorum,inşallah yürüdüğünün de müjdesini alırız yakında:sm_cool:Kayrada sana moral veriyor şirinlikleriyle ne güzelBen de sıkılsam,moralim bozuk olsa oğlumun bir gülümsemesi,sevimli hareketleri beni dünyanın en mutlu insanı yapıveriyor bir anda:dance:Canım benim de annem yanımda doğumdan beri,beraber büyütüyoruz oğluşumuzu,bana o kadar yardımcı ki,o olmasa epey yorulup,hırpalanırdım eminim,annelerimizin hakkını ödeyemeyiz tabiiki,Allah yokluklarını göstermesin cnm:Saruboceq:annene de çok slmlar cnm

Ben yürüteç kullanmıyorum ve tehlikeli olduğuna inanıyorum,saniyede ne yapacakları belli olmuyor afacanlarınsürekli peşinde gezmek epey yorucudur bence.Ben pusetini kullanıyorum yada park yatağına bırakıyorum oyuncaklarıyla oynuyor işim varken,içim anca öyle rahat ediyoryerimseniben

Cnm bende yaza yaptırıcam inşallah,geç bile kaldım asında:çok üzgünümoğumdan sonraki bir hafta içinde yaptırması en sağlıklısıymış,Gatadaki profosör doktorum ve araştırdığım bütün doktorlar bu konuda hem fikir.Babası kıyamamıştı,en ideali 2 yaşına kadarmış,hem fiziksel olarak vücut kendini daha iyi toparlıyor,hemde psikolojik açıdan daha faydalıymış.Korku,endişe kavramı oluşmadan yani,bencede doğru,çünkü bir düşünsene doğum yapacağımızı ve canımızın herkes kadar yanacağını bildiğimiz halde biz yetişkinler bile doğuma kadar dokuz doğurdukşutarafagitti

Funda çok geçmiş olsun cnm,benim eşimde çok olur faranjit,o bile zar zor dayanırken,naz nasıl dayansın küçücük bedeniyle,Allahım meleklerimizi korusun,dayanma gücü versin cnm.

Funda çok geçmiş olsun cnm,benim eşimde çok olur faranjit,o bile zar zor dayanırken,naz nasıl dayansın küçücük bedeniyle,Allahım meleklerimizi korusun,dayanma gücü versin cnm.

saol canım teşekkür ederim iyi dileklerin için senin bebişin nasıl:ecrin_bebek:

günaydın kızlar..herkese güzel bi gün diliyorum..bugün annemler gelecekler Allah nasip ederse... biraz evi toplayıp kahvaltı yaptık kuzeyle birlikte. şimdi çay keyfi yapıp yazılarınızı okuyorum. bi yandan da kuzeyi oyalamaya çalışıyorum.
umarım herkes iyidir...

selam kızlar..
elifciğim canım çok geçmiş olsun...
güzelresimciğim sonradan gelen arkadaşları bilmiyorum ama sünnet yaptıran tek kişi benim bildiğim kadarıyla 5.5 aylıkken yaptırmıştım ben. keşke daha önceden yaptırsaydım ama yinede çok rahat geçti ilk gün ağladı okadar. ama daha fazla hareketlenmemişti emekleme veya kalkma filan yoktu. kucağımda tuttum bi kaçgün ama şuan çok hareketliler zaptetmen kolay olurmu bilmiyorum ama kucağında devamlı tutarsan bi problem olmaz sanırım. zaten 3 güne düzeliyor yüz üstü bile dönüyordu buğra 3 gün sonra. ben takip edemiyorum sayfayı yaptırıcaksan şimdiden hayırlı olsun. sormak istediğim soru olursa özelime msj atarsan cevaplarım canım.
herkezi ve bebişleri öpüyorum.....

canım benim bide 3 yaşında oğlum var puset almadım zaten o düşürür kardeşini bizim beşimiz park yataklı ama içinin yatağını kendimiz aldığımız için mekan yatak biraz yüksek sürekli onu tak çıkarda olmuyo

günaydın kızlar nasılsınız?
gökçen gözün aydın annen geliyormuş.
keşke benim annemde gelebilsekayınvalidem kayınpederim gelecek şubatın 7 sinde ikizimde gelecek aynı zamana denk geldi olsun sıkılmıştım yalnızlıktan iyi gelecek kalabalık :))
ela yı kayınvalideme bırakıp ikizimle gezeriz diye hayal ediyorum da bakalım cadım bensiz durucak mı?

cevap için sağol canım.önümüzdeki hafta yaptırıcam inşallah.yiğenim 7 yaşında sünnetini oldu.sanki büyükken daha büyük problem oluyor çok zor iyileşti halada der ben eskisini istiyorum diyesırnaşık şey çok küçükken ben kıyamadım doğrusu.bi yakınımız 15 aylık yaptırdı bir iki gün sorun oldu diyorki onlar daha hareketli.yaptırınca hber veririm.umarım Allahın izniyle sorunsuz hallederiz:Saruboceq:

merhaba mayıs anneleri nasılsınız bebişlerin aşıları nasıl gidiyor...promokok aşısının üçüncüsünü yaptırdık...şimdi mışıl mışıl uyuyor...

merhaba mayıs anneleri nasılsınız bebişlerin aşıları nasıl gidiyor...promokok aşısının üçüncüsünü yaptırdık...şimdi mışıl mışıl uyuyor...

Biz pnömokok u 5 ve 7 ayında yaptırdık.Doktorumuz üçüncü dozu 16 aylıkken yapıcaz dedi.Sizinki üçüncü dozu neden böyle erken yaptı?Yada bizimki neden 16 aylıkken dedifisfisfis

bilmiyorum fakat yapan yere göre farkediyor herhalde ...yaptığım araştırmaların bazılarına görede iki ayda bir yapılması gerektiği yazıyor... bizimkini kasım aralık ocak 29unda yaptılar..28 mayısa kadar aşımız yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…