2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hepinize merhabaaaa

uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle görüşebilmek çok güzel olacak. Pazartesi günü iş başı yaptım inanılmaz zor bir durum oğluşumdan gündüzleri ayrı kalmak çok zor. Hergün eve gittiğimde oğluşumla sarılıp ağlıyorum. Kendime hakim olamıyorum gözyaşlarımı tutamıyorum. Şu sıralar biraz fazla duygusalım. Allah ım kimseyi yavrusundan , yavrusunuda anasından ayırmasın.Gülsah ın durumunu dün öğrendim inanılmaz etkilendim , içim yandı. Allah sabırlar versin yaşadığı çok zor bir durum.

Sizler Nasılsınız ???

uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle görüşebilmek çok güzel olacak. Pazartesi günü iş başı yaptım inanılmaz zor bir durum oğluşumdan gündüzleri ayrı kalmak çok zor. Hergün eve gittiğimde oğluşumla sarılıp ağlıyorum. Kendime hakim olamıyorum gözyaşlarımı tutamıyorum. Şu sıralar biraz fazla duygusalım. Allah ım kimseyi yavrusundan , yavrusunuda anasından ayırmasın.Gülsah ın durumunu dün öğrendim inanılmaz etkilendim , içim yandı. Allah sabırlar versin yaşadığı çok zor bir durum.

Sizler Nasılsınız ???

hoşgeldin saadet uzun zamandır yoktun özlettin kendini
oğlundan ayrılmk çok zordur eminim biz uykusunda bile özlerken sen saatlerce ayrı kalıyosun
Allah kolaylık versin canım burdaki herkes iyi bebişlerle uğraşıyoruz:emir_bebek:

hoşgeldin saadet uzun zamandır yoktun özlettin kendini
oğlundan ayrılmk çok zordur eminim biz uykusunda bile özlerken sen saatlerce ayrı kalıyosun
Allah kolaylık versin canım burdaki herkes iyi bebişlerle uğraşıyoruz:emir_bebek:

ervuscum bende sizleri özledim. Oğluşumun resmi pc önünde her dakika alıp öpüyorum. resmine baktıkça içim eriyor o kadar zor ki ayrı kalmak. İyi olmanıza çok sevindim. senin bebişin nasıl yaramazlıklar yapıyormu ? :emir_bebek:

ervuscum bende sizleri özledim. Oğluşumun resmi pc önünde her dakika alıp öpüyorum. resmine baktıkça içim eriyor o kadar zor ki ayrı kalmak. İyi olmanıza çok sevindim. senin bebişin nasıl yaramazlıklar yapıyormu ? :emir_bebek:

sorma saadetcim bizim sorunuzmuz kucağa alışması kucaktan indirince ağlıyo benimde kolalrım kopuyo
onu taşıycam diye
biri gelsede biraz tutsa diye bakıyorum böyleiştecanım seninki ne kadarlık oldu

hoşgeldin saadet nasılsın bebişin nasıl?kim bakıyo bebişe??benimde işe başlama durumum var 1-2 ay içinde belli olcak bakıcı buldum eve gelip bakıcak mecbur akrabamız yok burda :KK43:(

kızlar bildiğiniz gibi benim bebiş mama yiyor emmedi. bu emzik ucunu ne zamandan ne zamana değiştirmek gerek. aylar açısından değilde saılık açısından. hijyenine de dikkat ediyorum ama yinede bizamanı varmı değiştirmenin?

Sizler Nasılsınız ???

aman canım hoşgeldin bak bebişler doğdu büyüdülerde işe bilem başlamaya başladık artıkhihoyyyt
yavrundan ayrılman çok kötü ya şimdi hep alın ondadır canım ya :teselli:
valla gülşahın durumu bizi toptan paranoyak etti zaten çok üzücü bişiy allah kimsye vermesin gülşahada sabır versin

kızlar bildiğiniz gibi benim bebiş mama yiyor emmedi. bu emzik ucunu ne zamandan ne zamana değiştirmek gerek. aylar açısından değilde saılık açısından. hijyenine de dikkat ediyorum ama yinede bizamanı varmı değiştirmenin?

canım emziklerde 4 hafta kullanın sonra atın diyor ama biberonun bilmiyom bak biberon aldığında kağıdını atmamışsan bir bak

Ben 2 ay olmadan degistiriyorum ama bizde biberon sayisi fazla.10 tane biberonumuz var.Mercanda sutunu biberonla iciyor cunku

canım benimkide mama yiyior 3 tane biberonumuz var hepsinide kullanıyorum
arada bi kaynatıyorum daha ucunuı değişmedima ama değiştiririm artık
senin 1 taneyse bence değiştir arada birde kaynat hijyen acısından
:teselli:

bide 3 yaşındaki oğlumu bende alıştıramadım bezleyince alışmaz diye bezlemiyeyim diyorum ooo bi bakıyorum ki seler almış her tarafı:KK43: bende beliyorum hem bigün kaldırdım gece işemedi hiç gündüz tuvaletine de 1 sende alıştı görümcemin ondan 1zhafta küçük oğlu var o 1 haftada alıştırdı hemde geceleri söylüyomuş çişini moarlim bozuluyo yaa:KK43:(benmi beceremedim yoksa çocuktanmı anlamadım
Canim ya kendini uzme eninde sonunda alisacaklar.Var mi wc aliskanligini edinemeyen cocuk,er ya da gec olacak....Mercan da en buyuk sorunumuz gunde yaklasik 3 litreye yakin su iciyor + 2 litre de sut....Turkiyede hergun 4 tane sise sutten aliyordum .Ertesi gune 1damla kalmiyirdu....O yuzden yasemincim bize gece 2 kere falan kalkmak yetmez.....10 kere lazim mecbur bagliyorum cunku bogazina kadar cikiyor cis.gece 2 kere degismemize ragmen o da buz gibi oldugundan usutecek diye korkuyorum.....
Bu arada kizlar herseyde oldugu gibi sutunde fazlasi zarar....Mercanin tirnaklari ortadan dikine ,etine kadar kiriliyordu...Dr kansizliktan dedi.Sutun fazlasi kansizlik yapiyirmus.Ustelik biizm bildigimizin aksine yatarken degil sabah vermek gerekiyormus sutu,,ya da yatmadan 4 saat once....
Yasemincim oncelile sana Allah kavustursun diyeyim.Ne kadar kalacaklar?Mercan 5 aylikken babasiyla turkiyeye gitmisti 20 gunlugune ben 20 gun boyunca aglamistim,bilirim o duyguyu ve ozlemi..Ama sende zaten mertle yogun bir sekilde geciriyorsun gunleri,sayili gun cabuk gecer ...
Ebrucum internetim de sorun var baglanamiyorum kac gundur ...Yazmani bekliyordum hep ama son yazdigin yazi ben okuyana kadar silinmis cok merak ettim nelerden bahsetmistin acaba?Yaseminde yazindan bahsedince iyice merak ettim....
Kayracim hosgeldin gozum seni ariyordu.eeee ne de olsa kiizimin isim ilhamisin sen.... nasilsin?

Saadetcim sende hosgeldin :1hug: bugun ne kadar senlenmis burasi...Ben baglanamiyorum diye mi ne :çok üzgünüm: ridacim sen nerelerdesin ozledim seni

mercancım 3 yaşındaki çocuk için 3lt su 2 lt süt çok fazla ayolllll .çocuğun midesinde yemek yicek yer kalmıyodur ki kalıyomu??ilk önce suyu azalt canım ben bile içemem 3lt su..çocuk napsın mecbur işeyecek yatağa napsın o kadar sıvıyı boşalt boşalt bitmez :)))

mercancım 15 gün kalmayı planlıyorlar ama daha kısa olabilir dediğin gibi oğlumu özlüyorum saat başı aradım bugün mahmud napiyo yemek yedimi uyudumu tuvalete gittimi :)) görümcemin kızı yanımda off puff sıkılıyorum felan diyo onu şutlucam gelemem ben öle şeye yalnız olursam bizimkiler daha da erken gelebilirler

slm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir ben yoktum uzun zamandır çorludaydım kardeşim doğum yaptı annemlerde orda gezdim geldim bebişleriniz nasıl benimki iyi allaha şükür çok mız mız ama neyse öptüm güzel anneler

ay şu takvimden banada yapın murgız nerdesin daha önce sen yapmıştın ne beceriksiz kadınım yaaaaaaaaaaaaaaaa

Benimde Kızım Mayısta doĞdu Boğa bUrcu acayip bişey baş edemiyorum:)
AllaH bebeklerinizin Yüzünü görmeyi Nasip etsiN...SağLıkla

Yasemincim dogru soyluyorsun cok fazla sivi aliyor...Ama baba tarafi hep boyle esim gunde 5-6 litre su icer kardesi deoyle.kiizm herhalde onlara benzemis.Bazen su isteyince unutsun diye araya baska seyler sokuyorum 2 dakika sonra aklina geliyo zaten artik kendiis dolabi acabildigi iicn bi sisesi var gidip kafaya dikiyor...Nasil azaltsam bilemedim :KK43:

hoşbulduk mercancım fırsat bulup yazamıyorum sizlere ya benim bebiş huysuz biraz ama çooooooooook şekerler yaaaaaaaa dimi kızlar

X