''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

..........................................................................

berşulecim,
yarışmaya katılan herkes gibi eğlence amaçlı olarak yani bende fotoğrafımı gönderdim. gelmiştir umarım.
sevgiler a.s.

en fazla katılım olan yarışama kanımca bu olacakCADIARZU arkadaşlarında dediği gibi oy kullanan bizlere yazık olacak şurda üç beş kişi kalacaz bizde kime oy vereceğimizi şaşıracazkafamçokkarıştı

bende katılıyım be ya.arkadaşlara hava atarım güzellik yarışmasına katıldım derimjeyyar

aa sonunda geldı ıste guzellı kyarısmasıııı tatlicadiarzu

bersule abla bende yollucam ama once kaynak yaptırıyım gercı yuz guzellık yarısmasıymıs ama olsun saclarımda guzel olsun jeyyar

cok cekismeli bir yarisma olacak zannimca:icecream:

en fazla katılım olan yarışama kanımca bu olacakCADIARZU arkadaşlarında dediği gibi oy kullanan bizlere yazık olacak şurda üç beş kişi kalacaz bizde kime oy vereceğimizi şaşıracazkafamçokkarıştı

hiç şaşırma canım ben sana söylerim kime oy vereceğini jeyyar:roflol:

fotolari görelim kime oy verecegimize o zaman karar veririz :icecream:

ben resmimin nasıl yollucamı anlamadım
nasıl yollucamı anlatırsanız sevinizrim.

ben resmimin nasıl yollucamı anlamadım
nasıl yollucamı anlatırsanız sevinizrim.

resmiminasıl yollucam anltırmısın ben biraz acemiyimde anlamadım

Selam:)Fotoyu nasıl göndereceğiniz linkte yazıyor,yardım alınız lütfen.. http://www.kadinlarkulubu.com/fotografi-adrese-nasil-gondeririz-t117475/index.html?p=1126174 Ayrıca başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

Berşule ben de yolladım geldi mi resmim acaba?....

Tamam foton adres de,sorun yok:)

X