''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

ayy eşim istemiyo fotonun konulmasını
neyse bende oy kullanırım artık:çok üzgünüm:
:smiley-cool:bakalım şöyle bir gözümüz gönlümüz açılsın di mi amasengözlerimebaksanab

Vay, vay, vay...

Berşulem yine rekora koşuyorsun tatlım. İki günde yazılanlara baktım da, katılım had safhada olacak sanırım...

Ben de katılayım bari diye aklımdan geçirirken, ağır toplar için başka bir yarışma yapılacağını öğrendim.

Benim kategorimdekilerle yarışmayı tercih ederim tabii. Biz; Barçman, Minasera falan kardeş kardeş yarışırız artık. Hatta arada soluklanıp yemek tarifleri bile veririz sizlere.

Katılan ve katılmayı düşünen tüm arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

Biliyorum ki asıl güzel olan yüzünüz değil kalbiniz. Eh, onun fotoğrafını çekmek de mümkün olmadığına göre, kalp güzelliğinizi ancak mesajlarınızla gösterebilirsiniz...

berşule can, valla geyik yapmıcam birşey sormak istiyorum yalnızca 1 adet mi göndermek lazım foto. 2-3 tane göndersek olmas mı :icecream:

berşule can, valla geyik yapmıcam birşey sormak istiyorum yalnızca 1 adet mi göndermek lazım foto. 2-3 tane göndersek olmas mı :icecream:

özo bir tane foto canım.
Yani sen 3 tane de göndersen sonuçta oylamaya tek foto çıkacak..Seç fotolarından birini gönder..yerimseniben

katıl tabiki ne kaybedersinki.. valla güzel olsam hiç kaçırmam ben hehehehehe

emeklerine sağlık Berşulecim , güzel bir yarışma olacak yine , juri ve oy verenler çok zorlanacak eminim....
ben katılmama hakkımı kullanıyorum , bir dahadaki yarışmaya inşallah a.statlicadiarzu

berşule can ben göndercem sana fotoğraf ancak ayın 13 üne kadar bekleyeyim. belkim daha güzelini çekerim diye düşünüyorum kanumca:icecream:

Yokmu artıran arkadaşlar, geeeel vatandaş geeeel, yarışmaya geeeeltatlicadiarzu

25 adet fotomuş olmuştur..sengözlerimebaksanab

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

Ehh madem çok ısrar ediyosunuz 30 yaş ve üstü güzelleri ile yarışayım:dilcikar:

25 adet fotomuş olmuştur..sengözlerimebaksanab

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

benimkide gelecek ama assolist gibin son gelecek jeyyar

Ehh madem çok ısrar ediyosunuz 30 yaş ve üstü güzelleri ile yarışayım:dilcikar:

belissimoya katılıyorum yani 18 yaş güzelliğiyle 30 birmi bence kategori yapılsın Berim yaaa. 18-30 , 30-40 vb gibim, yohsaa ben katılsam bilem nal toplarım :)
Berim bide bişey diycem fotoshop oluyor mu yada en azından sen fotoshopu hani çakarmısın acep :1ninca:jeyyar

Hiç bana göre değil. Ben kocamla play station
oynarken bile çıldırıyorum sinirden.
Bir de katılırım sonuncu falan olurum.kafamçokkarıştı
Ama sonucunu merakla bekliyorum. Çok heyecanlı:dance
:

Gençlerin yolunu açayım jeyyar diye sadece oy verceğim :))sabırsızlıkla bekliyorum:)

X