17. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

of ya daha close up lensimi almadım...
nerden çıktı bu yarışma...
çok hazırlıksızım...
elimdekiler pek başarılı değil...
seçemedim bi türlü...
kazen zaten ödümü patlattı...
offf çok çalışmam lazım çoookkk

selamlar,az önce fotoğrafımı gönderdim.elinize ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek istiyorum.sevgilerimle...

Son düzenleme:
Evcil hayvan ile kasıt evdeki kediniz köpeğiniz kuşunuz olmasın ama sokakta anne bir kedi yavrusunu taşırken çekebilirsiniz. Mesela ben bugün öyle bir kare çektim : )

1. belli 2. kim olacak acaba ?

Sen baş jürisin bi kere senin foton baştan diskalifiye patron..kaydirigubbakcemile3

İşte soru işte cevap:smiley-cool:

Toplam 23 Aday ve Fotosu Oylamayı beklemektedir..

Bilginize..:enbuyukkk:

resmi bir türlü gönderemedim ben, gitmiyor malesef . buraya yapiştırmam mümkünmü

resmi yollayamadım bi türlü gitmiyor ama mehalim e namı deger mustanga gönderdim o benim adıma koyar umarım ......

Son düzenleme:
Nerde bekliyorlar oylanmayı?

Başvuru süresi bitince,fotolar oylamaya açılacak numaralar ile Curly...Her yarışmada başvuru,oylama ve sonuç şeklinde yapıyoruz..Fotolar ise mail kutusunda numaralandırılmış,boyutları foruma ayarlanmış bir şekilde,oylama kısmını bekliyorlar..a.s

resmi bir türlü gönderemedim ben, gitmiyor malesef . buraya yapiştırmam mümkünmü

Görsel Yarışma - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

resmi yollayamadım bi türlü gitmiyor ama mehalim e namı deger mustanga gönderdim o benim adıma koyar umarım ......

Tamam olabilir..Buraya yapıştırmak fotoyu olmaz o zaman nickin belli olur..Amaç zaten hangi fotonun kime ait olduğunu bilmeden oylamak..yerimseniben

Evcil olmayan her türlü hayvan fotosu ile yarışmaya katılabilirsiniz..

Örneğin,kuş,güvercin,at,böcek,salyangoz,kedi,köpek,martı,balık vs vs..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Adrese göndermeyi başaramayan arkadaşlarım siteden özel mesajla ulaştırabilirler fotoyu..

Başvuru Bitiş : 1 Eylül 2009

Yarışma Ana Sponsoru

KK Kart Pro'ya teşekkür ederiz.

Sponsor Link :
Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

arkadaşlar bende katılıyorum ama bilmiyorum ben kazanamam pek net çekimler değil ama hayvan fotolarını severim doğayla ilgili herşeyi

heralde buraya konmuyo resimler sildim şimidi

Son düzenleme:
Benimde kazanma şansım %5 üzerine bile çıkamaz heralde ama yarışmada olmak katılmak bile ayrı bi heyecan veriyo bana herkese başarılar diliyorum.

Tamamdır foton elimde,sorun yok...Bol şanslar diliyorum sana da..yerimseniben

ben de katılmak istiyorum, başvuruyu kaçırdım sandım, hala şansım varmış opuyorumnanaktan

ben hala çekemedim bir foto ya..Çok üzgünüm çoook
ama elimde kocamın fotoları var.:ecrin_bebek:
inanılmaz kızdırdı beni şule abla..:mymeka:
onun fotolarını göndersem birinci olurum eminim Kzen abininde şansı kalmaz..sositososito
hem evcilde değil..ha tarzan ha o..:CüvCüv:
neyse ben naşlıyım..kaydirigubbakcemile

X