''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

bende katıldım. iddaalı filan diilim sadece kaybedecek bi şeyim olmadığı için :)))

Arkadaşlar gelen aşırı istek üzerine,2008'in şu ilk haftalarında ''Yüz Güzellik'' yarışması yapmaya kadar verdik:)Aslında sırada başka bir yarışma fikrimiz vardı ama dediğim gibi çok istek aldık..

Şimdi yarışmamız ''Yüz Güzellik'' yarışması olacak..Adından da anlaşılacağı gibi esas olan yüz güzelliğini bizlere aksettiren fotoların yarışacağı bir yarışma yani..

Sizlerden ricam bana bir adet kendi fotonuzu göndermeniz.Burda nickleri her ne kadar saklı tutmaya çalışsam da,kulis çalışmalarının olacağı kanaatindeyim açıkçası..Her yarışmamızda olduğu gibi son söz jürinin olacak arkadaşlar..
Yarışma sonunda bir kereye mahsus olmak şartı ile,spekülasyonlara sebebiyet vermemek adına jüri nicklerini açıklayacağım..Maksat taraflı jüri olamdığını kanıtlayabilmek:))(jüri yönetimle ortak seçilecek ve şimdiye kadar olduğu gibi yansız,tarafsız derecelendirme yapacaklar..Bundan öncekilerde olduğu gibi)jeyyar

Fotolarınızı bie adet gönerin lütfen:)Üç beş tane gönderip arasından seçim yapın demeyiniz.Bu durum da hiç bir fotoyu kabul etmeyeceğim.

Fotolarınızın internet ortamında yayınlanması konusunda endişeye gerenk yok!! Gerekli tedbiri aldık:)yerimseniben

Yarışmaya isteyen herkes katılabilir,yaş yada başka herhangi bir konuda sınır yok..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

Berşulecim;

güzel bi yarışma ama aklıma takıldı acaba gönderilen fotoları yada secilenleri üyeliği olan herkes görecekmi acaba?
cevap için şimdiden teşekkürler.yerimseniben

bende katıldım ama çok fazla iddiam yok sonuncu olursamda üzülmemsenağlama

bende gönderdiiimmmmm...herkese bol şanslar..

fotoğrafım ulaştımı acaba??

bende katıldım. iddaalı filan diilim sadece kaybedecek bi şeyim olmadığı için :)))

elisacığım foton adrese ulaşmış bol şanslar..Yarışmaları kendi aramızda eğlenmek için yapıyoruz.Elbette ki kaybedecek bişeyimiz yok maksat birlikte keyifli bişeyler yapabildiğimizi göstermek..yerimseniben

Berşulecim;

güzel bi yarışma ama aklıma takıldı acaba gönderilen fotoları yada secilenleri üyeliği olan herkes görecekmi acaba?
cevap için şimdiden teşekkürler.yerimseniben

Şimdi fotolarınızı bu başlıkta değil,başka bir yerdejeyyar oylamaya sunacağız..Üye olanların dışında kimse oylamada yapamayacak,görme şansı da olmayacak..yerimseniben

bersule bende gonderdim geldimi acaba...

asii'ciğim foton elimde,sorun yok,şansın bol olsuna.s

bende gönderdiiimmmmm...herkese bol şanslar..

fotoğrafım ulaştımı acaba??

Sana da bol şanslar birgüll:)Evet foton elimde sorun yok:)

bende katıldım :eek: iddialı olmasamda eğlence olsun işte :1rolleyes: berşule ablacım iki kere yollamak zorunda kaldım ilkinde rumuzu eklemeyi unutmuşum kusura bakma umarım ulaşmıştır :1rolleyes: herkese bol şanslar diliyorum...yerimseniben

berşule abla ben resim gönderemiyom sana ya

Tamamdır senin fotonda elimde:)

bende katıldım :eek: iddialı olmasamda eğlence olsun işte :1rolleyes: berşule ablacım iki kere yollamak zorunda kaldım ilkinde rumuzu eklemeyi unutmuşum kusura bakma umarım ulaşmıştır :1rolleyes: herkese bol şanslar diliyorum...yerimseniben

Tamam hallettim canım:)Foton elimde sorun yok:)

berşule ablam bende resmimi yolladım bi bakabilirmisin gelmişmi

ooooo yarışmaya bak yawww çıksın güzeller ben yollamıcam kendime güvenmiyorum :asigim: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim oyum en güzele gidecek bekliyorum merakla:sm_cool::1rolleyes:Şeniz

herkese basarilar ben bu yarismaya katilmiyim baska zaman fotografim yok vesikalik simdiden kolay gelsin herkese

X